Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    válasz D1Rect #10117 üzenetére

    Tehát szerinted, ha esik egy item akkor elmenti a játék, hogy milyen szörny dobta és milyen MF-ed volt adott pillanatban? És ez alapján totál mindegy hogy mikor nyomsz rá az "identify"-ra? Akkor mi értelme az "identify" funkciónak? Miért nem rögtön az affixekkel együtt esik a földre?

    Az identify-nak pont az a lényege, hogy akkor dől el hogy milyen affixeket kapsz és azoknak mi az értéke, ha nem így lenne semmi értelme nem lenne ennek a lépésnek. Ha pedig erre érvényes lenne az MF akkor marha egyszerüen minden cuccot unid állapotba bepakolok a stashbe és játék végén belépek MP10-re és akkor identifyolom.

    Ha az MF-em hatással lenne a rollok minőségére akkor nem kapnék ugyan olyan szar rollokat PLvL 64-en mint amilyen szarokat a plvl bevezetése elött kaptam. Tudom-tudom... túl kicsi a minta... blablabla... de azért csak éreznem kéne egy minimális különbséget

    A másik meg már többször említettem. Az affixek minőségét nem az item lvl határozza meg, hanem az hogy hanyas szintü lény dobta, ez konkrétan le van írva az 1.05 patch notesban. Mint ahogy az is hogy MP1-től infernón minden lény lvl 63-as. Tehát egy lvl 58-as item is rendelkezhet fullos statokkal

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák