Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz persil #35830 üzenetére

    nem vitatkozni akarok, de ha mindenkinél olyan faszán megy a játék, és minden probléma csak user error, és blizzard persze semmiről sem tehet, akkor miért van kismillió hivatalos topic a játék honlapján lag, latency issue, fps drop, disconnect témában, amiben blizzard folyamatosan mosdatja magát, mert több100 (sztem ezres nagyságrend is van) high end géppel 15 fpsnél magasabb fpst produkálni ?....javaslom diablo 3 fps drop, diablo 3 stuttering, diablo 3 latency issue ra rákeresni googleban .....és ha náluk minden olyan fenékig tejfel, akkor miért adtak ki több közleményt is, hogy dolgoznak az ügy megoldásán ? Ha user oldali a hiba, miért ők dolgoznak rajta? gyakorlatilag elismerték h náluk van a szar a palacsintában.

    Tegnap írtam én is, hogy az első olyan nap volt hónapok óta, hogy tartósan 100 alatt volt a latency a serveren. Furcsamód, ha nálam szar a net, akkor miért nem dob le a többi játék, miért nem akad a letöltés, miért nem dob le a wifi router, stb ? Vagy ez ilyen vudu-error, hogy ez a kombó (digi net + tplink wifi router, otthoni hálózat) pont a diablora allergiás, de minden másra nem, L4Dre, CoHra, stbre nem ? nemhiszem :U

    Healbacsi: torrent természetesen nem fut miközben játszom, meg más program sem, ami netet enne

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák