Keresés

Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz Kobe #35834 üzenetére

    "de ha mindenkinél olyan faszán megy a játék, és minden probléma csak user error, és blizzard persze semmiről sem tehet, akkor miért van kismillió hivatalos topic"

    Én ezt percig sem állítom.
    Pusztán csak az a fura, hogy a fórumon itt van X száz játékos, abból minden nap beírja 3, hogy ezt a szar játékot, ma már megint 15 perc alatt 69 dc-m volt, én meg közben végigjátszottam a sokadik hétvégémet is dc nélkül. Az összes "kényelmetlenség" amivel találkozni szoktam, az ilyen minimális késés, mikor 3 métert visszadob a játék. De ilyentől sem haltam meg még soha.

    "Vagy ez ilyen vudu-error, hogy ez a kombó (digi net + tplink wifi router, otthoni hálózat) pont a diablora allergiás"
    Ezt mondjuk el tudom képzelni, láttunk már rá ezer plusz 1 példát, hogy valami OTT nem megy a játék, ezer másik helyen meg tökéletes. Ez természetesen blizz oldali hiba értelemszerűen.
    (nekem a max payne 3 nem akar menni az istennek se, pedig csak kipróbálni szerettem volna)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • Healbacsi

    őstag

    válasz Kobe #35834 üzenetére

    A d3 egy kicsit mas felepitesu mint egy atlagos netes jatek. A gepeden csak egy megjelenites fut, illetve ha ranyomsz egy gombra, vagy megmondod merre menjen a karakter. De hiaba mondod meg merre menj, ha a server nem kap ebbol semmit, ekkor tortenik a jo oreg dejavu effekt, amikor visszadob fel kepernyot a mobok koze. Mindent a server szamol, a geped csak megjeleniti. Ezert marha fontos a jo minosegu net. Nem kell egetvero savszel, csak stabilitas.

    Igen nem minden fail user error, de viszont a wownal is kiderult, hogy a hibak igen-igen nagy szazaleka fakad abbol, hogy az adott gep instabil (rossz hardver, memoria, rossz bios beallitasok, szar tobb eves agyoninstallalt oprendszer, stb). Vannak olyan hibak amelyek a jatekbol fakadnak, de ezek nehany patch utan mindig eltunnek (persze johetnek ujak).

    A high-end gepen valo akadasrol inkabb nem mondok semmit, az adatlapomon lathatod, hogy mim van, egy deka akadast nem tapasztalok, a procim nincs tuningolva se, es megis max fps-el fut a jatek. Egyedul miutan elkezdodik a jatek es elnyomok nehany spellt (kb 4-8 sec) addig tolt ezerrel, de utana semmi. Ha akadna megis, akkor a routeren mindig latom, hogy vmi gubanc van.

    A wifi nem nagyon baratja egy ideje a blizzard jatekoknak. Ne kerdezd miert, de pl wownal ha vki indit egy launchert, akkor vannak bizonyos esetek, amikor a modem totalisan bontja a netet. Na erre varjal gombot. Erre eddig meg senki se talalt magyarazatot, se user, se blizzard oldalrol. Persze ezen esetek elegge ritkak, de az ismerettsegi koromben is volt ra pelda.

    Port forwardok rendben vanna? (kell nehany). Azok is eleg sokat tudnak segiteni a belso halo stabilitasan.

  • Wolverine

    félisten

    válasz Kobe #35834 üzenetére

    Azért, mert még ha valóban van a Blizzard oldalán is probléma, az ilyen vizsgálat kiderítheti, miért van a usereknél gond... :) Lehet, hogy valamilyen beállítás kérdése, ami 99 embernél tökéletes, egy helyen meg gubancot okoz.
    De az esetek nagy százalékában nem a Blizzard a hibás az ilyen esetekben, hanem vagy a user, vagy az ISP-je.

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Aktív témák