Keresés

Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #96 üzenetére

    rég írtam megint.
    így hogy válaszolok könnyebb átlátni mire is írok.

    -egész tetszik ez az uj helyen lét, nem ugat senki.sokat ugyse vok otthon sokat.

    -sajna nem melo miatt mert az már nincs nem volt szerződés. beosztás, lutri a pénz...áhh nem kella balhé keresek másikat még nehezen is fog sikerülni,komolytalan helyek nem érdekelnek, pedig tetszetta hely jól éreztem magam nem volt gond.

    -uj csaj besértödött ma taliztunk végleg elküldtem picsába, kimutatta milyen is igazán ma, utcso tali volt vele, elég volt belőle.régi normális adok neki esélyt megérdemli ennyi után azt meglátjuk mi lesz belőle, max. jön a tavasz uj remények szerelmek :D ...azt áttelepítjük a hardware.t máshova ha nem okés.....hehe..ez 1 jó filmes beszólás volt...

    1 hónap után hétvégén voltunk buliba, Sens.be...nagyon bebaxtam tán 3 éve nem sikerült így.hazafelé össze vissza ténferegtem.de jó buli volt.jó a hely.mit is is ittam lássuk??..lehet egyszerűbb volna mit nem.....sör, pezsgő, whisky, tequila, vodka és curacao...nem tommilyne arányokban..van egy sejtésem a piják erőségével nőt a mennyiség. :DD

    sokkal nyugodtabb vok mióta eljöttem otthonról.autókát néha pofozgatom van rajta mit szépítgetni mindig.lehet a hűtés környékén elbarmoltam valamit a hozzá nem értésemből anno, lehet megiszoma levét hamarosan.elválik.mindenki saját kárán tanul.jobb idő van egyből jobban megy kevesebbet eszik.a lényeg a kevesebben..tehát nem keveset. :DDD ...nyárigummacseréig kell valami felni.nem cserélgetem többet elég az évi 2 cirkuszból.majd én itthon.

    semmi gamma nincs, néha unatkozok esténként, neten már mindent átkuksiztam.kéne xbox vagy gépfejlesztés..igaz ahhoz meg ujra valami munkát kell előbb találni.de van itt sok dolog amit kéne vennem, amjd meglátjuk mikor esik sor rá.remélem idén mihamarabb :))

    telom totálkár lassan nem ártana arra is beruházni idővel.a sok lesés.hát igen hazafelé az út veszélyes....... :C

    végre döntöttem megrendeltema kapott pénzből az indesit mosógépet.még kéne mikro meg pár aproság és jöhetnek amiketén szeretnék.hehe...jó móka ez :(

    nagyjából jó a kedvem, hétvégén megint buli de most nem vágok be annyira :DDD ..edzés nem tom mér megy xarul.pedig van cumo járok rendesen.talána fos idő elviszia kedvem erőm.

    lassan beletanuloka házimunkákba mega főzőcskézésbe is.
    hiányzik a bicaj meg peca alig várom már jó idő legyen.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák