Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    hátt vazzee ez a mai nap.....
    még mindig fáj a fülem, közbe strandra vok hivatalos, 5 napja nem voltam edzésen, vettem ma egy uj szemcsit, hazajöttem lerakom székre, gondolom magamba áhh nem kéne mert rá fogok,ülni, nyugtatva magam áhh minyá elrakom semmi gáz, fél perc múlva ráültem eltört ennyi volt, megpróbltma megragasztani, nem sikerült, felbaxta agyam, kidobtma kukába, de még jobban idegesítni kezdett kivettem széttapostam, erre pont ráléptem a gép egyik zsinrjá elkezdett fülsíkítóan sipitani még a p4p800 5 év alatt iylne hangot nem adott na mondom még ez is bexart cserébe :W (szerencsére nem csak lefagyott faxtudja mitő)..hazafelé belenyultma szemebe piszkos kézzel vagy egy árpa a szemmen, mintha bebaxtak volna egyet, mondom fözök kamillát, erre felforralom leszűréskor ráborítottam egy részét, lábamra, kicsit nagyon kurvára fájt :Y ......ennek fejébe még nem hívtaka tegnapa meloból hogy mehetnék rohadjanak meg..ma felhívtam egy másikat, reggel rakták ki honlapra felhívtam páróra múlva azt mondja már rég betelt,,,,,jó faxom.....szerinted elegem vana napból? :W :W ...+ba még anyám baxogat, és a csajom is rájött egy félátveréses szitura..szal haragszik...és még ma megyek autóval is...mi lesz vajhon ott velem? :Y :Y :W :W

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák