Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #100 üzenetére

    Az isminek csak addig volt nagy as zája amíg cselekedni nem kellett.. :W

    csajommal együtt vagyok, de.....tovább nem folytatom.aki olvassa tudja mi van.

    műszaki megvan fékbetét jah..de lámpái cinkesek voltak mind1 megoldva..szép kék matrinya :K ....brembo betét kivi vok mit tud.

    vazz lekorlátoztk a netem....egy isminek lehet át tudom adni nekem meg jöna digi kábel..persze ha kijöttek volna amikorra megbeszéltük a beszerelést :W

    Sens záró fain volt, voltka események egy havercsajszninak eltört a keze...de keményyyyyy....méghozzá barátnője miatt.szóval emlékzetes volt...én annyira nem vágtam oda mint ők valszeg azért történt. :DDD ....a zenék nagyon fainok.

    pecázni még mindig nem voltam...faxom már letépem a tapétát úgy hiányzik közbe meg itt amájus pontyszezon...faxom.jövő héten akármi van lépek el tóhoz.

    átigazoltm a másik terembe egy haver befolyása miatt nincs gond az uj hellyel összeségében talán még jobb is.koksz lassan elfogy nem jó hír.együtt megyünk edzésre így jobb.

    pénz nuku mert melo nuku, kéne a 2 pusztulat disznó tényleg mindig eszembe vannak.
    stradnidő van de kiba drága valami megoldást kiötlök.

    keveset tok menni kocsival pedig lenne kedvem.
    billiárdba lassan bajnok vagyok senki nem tud megverni...hát aki jár folyamatosan.hehe.pokerba is 1-1 nyertem vesztettem...nehezen ismerik el tudok csak más a taktikám.

    dög meleg punnyadás......csácsumicsá....... :C

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #101 üzenetére

    Megvan az uj digis net faintos majdnem 2megával töltők lefelé. :))
    Most egy másik ismi próbál egy helyre bevinni meloba kíváncsi vagyok mi lesz belőle nem ártana már :U
    Csajommal a helyzet a szokásos...inkább már szót se érdemelne a dolog.

    Kocsi megvan, voltam 2x pecázni azóta.
    3 ill. 4 ponty a zsákmány most ez az uj joker tó nekem szimpatikus.ide fogok járni.közel van.csak kiba szeles...majd írok beszámolót a pecatopikba csak oda képeset akarok ;)

    Kéne bulizni de nincs zseton tegnap is haverrel lepangottunk rioba de minek...akkora egy zsák fos, halk zene, és ilyne lassú tempotlan számok, a mixelés minősége meg hulladék.......engem ott nem látnak, és még belépő is van már...nyithatnánaka balcsis helyek már....nincs is hova menni így nyáron pesten tiszta szégyen....csak hajógyári...igaz bejön mostanába egyre jobban az a zene.

    Amugy meg jól elvagyok., edzegetek 5x igaz eredménye nem nagyon van kéne whey pro amint lesz kess jön is.

    pokerba 3. ként szálltam ki legutobb de 2. lehettem volna.csak már nem érdekelt.hála égnek látják hogy fejlődők.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #102 üzenetére

    Ejj de román...1 hónaja megitn nem írtam..ezen valtoztatok mert ennyit nem tudok összefoglalni
    mondjuk hatalmas dolgok nem történtek, sajnos vagy nem sajnos.

    net megvan faxa, meloból szokásos hívtak pár bíztató helyre de felvenni baxnak lehet külföldi melo lesz ebből.már szervezőben.mert kezd kilennia faxom ezzel az egészszel.

    csajommal 3 hét harag után kibékülőben voltam, de minek.csak kihasznál emrt gyenge vagyok.de majd most jövök én.....a konkurenciával:DDD

    peca azóta nem volt tán jövő hétne ha jobb idő elsz hiányzik már.

    fain volt a bmw tali majd topikba rakok be képeket ide nem nem barmolom szét.
    lehet benzinpumpacsere okozza a galibát be kell méretnem a benyanyomást....

    Voltma bulizni szint emindne héten, bedbe vagy máshol, faxa volt mind volt jópár bebaxás.
    de most leállók meguntam kicsit megint.

    Edzés angy xar megsérült a bal kezem azóta alig bírok valamit, visszaestem faxa pont nyárra, de már javul.

    fos idő van strandra kéne emnni eza nyár faxom.

    pokert meguntma ritkán nyomom.

    amugy volt egy cosmo melon mer tlomtalanítás volt, vettem 1 uj ágyta meg átrendeztem kicsit a lakást alakul.

    kb ennyi.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #103 üzenetére

    de hamar repül az idő ejha...

    uj melo bejövős d ehosszútváon elsz pénz, addig keresek mást, de legalább valami reménysugár1.
    excsaj 1 köcsög nem istartom vele a kommuikációt jó ez így.uj alakulóban de hisztis az is nehéz eset mindne nő.remény2.

    Haverekkel egyre jobban megvagyok és egyre többen vannak.remény3

    peca nem volt enm is lesz félek leszokóban vagyok róla kár.már nem fog meg, annyira mint régne mondjuk pénz idő nem kedvez mostanság.

    kocsi megyeget amíg így van gurul nem fogllakozok vele.

    Buli volt mlt héten is 3, kell aza vessző mert félreérthető :C , uj nővel, meg nélküle is valahogy nem éreztem jól magam, lehet beleszerettem kicsit :Y ...jujj nem kéne de sjanos ez van.....

    Edzés bivalyul megy szal mindne oks remény4.

    Házimelo igy is vane gyre javul a helyzett itt is.

    Meg amugy is jó kedvem van, döng a zene, este buli, eső, ahverok, csjaok, és itt vár a fütyülős meggy ne legyke happy és boldog. :K

    dede....

    csáááááááááááááááááááááááóóóóóóóóóóóóóó

    és alényeg...míííííííííííít nézeeeeeeeeeeee :C

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #104 üzenetére

    dikk amóre megint nem írt 3 hétig.vizipupu. :C

    nem tom mi lesz ebből a meloból érdekesne mindenki álomvilágban él lehet nem kéne hinnem a mesékben amit elregélnek. :U .semminél több.

    hála égnek excsaj nem keresett, mostanáig, hülye bmwtlais képekkel zaklat..én meg mondtam enm kella falsch duma eddig ráért ezután is.akar valami gondolom azt.

    peca most lehetne de fáradt vok éjszakára elmenni pedig faxa lenne igaz csöves vagyok anyagilag nem futja.ez van ez a szezon nyár ilyen keveset vagyok.így alakult.

    Buli piázás volt sok balcsin is pesten is.jól érzem magam jók a bulik a társaság.Fütyülős azóta is emgy lassan a termékpalettán végigmentünk.rászokóban avgyok kicsit a sörre meg a dohányzásra :Y ..nem jó hír.

    itthon elvagyok mindig van mit csinálgatni.köcsög házimunkák de legalább megtanulom.

    Volt csomó strand, feka cigó vagyok lassan, az uj csaj úgy néz ki tartósnak tünik de már nem is kéne leírnom.Mintha ő is érezne valamit de nem adom ki magam majdha biztosra beszélhetünk erről.

    Edzés megyeget nem az igazi kiba meleg van.De a HB odaverős. :C

    Vettem 2 puma jamaica tusit tök örülök rég akartam és rossmannba akciós volt :) ....

    Kocsi gurulgat ideje volt már egy nagy takarítás/mosásnak most fainul néz ki.

    Ja és egy fain nyári szám>>Italobrothers - Stamp on the ground....jump, jump, jumppppp :C
    ilyne buli kell.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #105 üzenetére

    Tök happy vagyok eza Balcsi mindig feldob.Babámmal voltam, egész jól megvagyunk, de hosszútávú dolgokat nem szűrők le egyenlőre.

    Volt buli pia strand minden. :C
    jó az a fütyülős bodza végre elkaptam egyet tescoba.lassan a teljes kollekciót kipróbálóm.

    Peca nem volt igaz ilyen időbe nem is tudom van e értelme, de jó lenne azért.

    Edzés alig van pénz mégannyira semmi.de lexarom már nem érdekel.majd lesz jobb.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #106 üzenetére

    Na lássuk mit írhatok...

    kényszerűségből nem tudtam írni, szokás szerint igazságtalanság volt, de mind1 ilyen a világ. én nem mondhatom ki a véleményem más kimondhatja rám meg bármi másra.ok értem. :R :R

    Azóta volt egy buli hétvégén most de minek ugy vártam de nagy xar volt.régen mondtam ilyet hands uppos bulira el is jöttünk nem érte beleinvesztálni pénzt.na mind1.ilyen is kell. pedig a bodza megint befigyelt fütyülősből...és most meg akciós lesz osanba megitn veszek.hehe felkészülök következőre. :DD ...csajszimmal ketten megittunk egy üveggel érdekes állapot volt.1 tucat energiaitallal karöltve.ez van alkesz vagyok néha.azt is kell.

    Strand gyanánt alupán voltunk...elég érdekes változatos idő van mostanság nem lehet kiszámítani rendesen mikor érdemes kimenni már.

    Peca még mindig nem volt, talán most hétvégén esélyes mert lejjebb hült az idő, van egy érzésem baba nem rajongana érte. :DDD ...de mindent ki kell próbálni.

    Edzés mosmá csak HB.vel emgy jol kár volt szervezetemet visszaszoktatni rá :O ...whey pro kéne.pénzem szokás szerint lofax.

    Amugy autokázgatok tök jol elvagyok.mostanság egész okés filmek mennek a moziban.de kérem 1500 egy mozijegy tiszta gáz.

    Amugy főzőcskézek egyre finibbeket tegnap pl bolognai spagettit.multkor olyna jo saslikot ettem nem bírtam megenni hát ez van vidéken ilyne adagokat adnak. ;) ..persze azt nem én csináltam.

    Amugy néha uncsizok lehet belekezdek egy ujabb mix készítésbe más nincs gyanánt.

    Ma reggeli kaptam egy ilyne üzit tőle>>"jo reggelt szerelmem"...hmm mondom mikor igy kicsit felfogtma rákérdezek ez így hogy...azt mondja ő akárkinek csak ugy nem ír ilyet...ok leszürtema tanulságot :B ..bizti kell ez nekem :C :C ....de azért jó érzés meg kell tanulnm bizni ujra a nőkben és jó uton haladok.

    53dbos az energiaitalgyüjteményem a szaktopikba be is van linkelve...kb 1 év alatt szal 1 hét/1db a szerzési átlag kb.faintos.

    Hétvégén nem tudom mi lesz buli nem hiszem.....peca vagystrand vagy mind2.

    csőcs..... :DDD

    [link]
    Mit kezdenék én egy ilyen zenés táncos napköziben??..De figyeljé mááá....Nézz rám cucuka és mond a szemebe idiotának nézek ki??idiotának nézek ki cucu??.Lacika most nem alkalmas.......rózsaszín a hajam szerinted vagy narancssárga vagy rózsaszín...há' gondoljá' má' bele....komoly arcok nem mennek a szigetre... :DDD

    nagy nagy az arc a szövege tiszta gizda...de az amg merci se piskota....1000ft.os retro jozsis papucs..600ftos fekete napszemcsi szintén onnan...susnyákos melegítő..kosaras mez...elvis haj...ed hardy henna....és ne legyne kemény.....a nyár videoja. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #107 üzenetére

    na lássuk, rájöttem, mostmár csak azt írom ami változott más agy uj.

    anyám ma átjött 10be tök klassz megint fiázott szerencsére elzuzott 1 óra mulva.
    ma b7 ideje lenen jó buli lenne, az lapaozás megvan hozzá 6db burn és egy fütyülös barack.
    Timivel jol megvagyok
    auto megvan gurul
    bicajomon kilyukadta hátsó kerék ma örültem pont bicajozni akartam erre kuton felfujom és jo, érdekes.megnézetem mihamarabb mert így nem bízok benne.
    mult héten volt peca tiszta pangás napozás volt, 1 tokot fogtam a jokeren voltunk, tán lehet ezért nem szeretek már menni mert lofa várni kell sokat én meg türelmetlen vagyok.
    jo volt az airrce, tudtam gullihian fog nyernia zöld géppel nagyon jol ment a második kubai 8asba.
    mostanság sok gyümölcsöt eszek és jobb is közérzetem lehet kellett a vitamin.
    kéne még párat strandolni mert lassna itt a nyár vége

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #108 üzenetére

    Egyre fosabb az idő a nyár végét jelzi az időjárás, kedvem hangulatom is lejjebb hagy:((
    strand nem lesz már ebből hüvős van hozzá.
    bicajjal azóta se mentem.
    pecát terveztem hétvégére, de ilyen időben...áhh nem akarok fagyoskodni.
    már mindenkit mozgosítottam szerezzen nekem melot, van pár bíztató alternatíva csak mint mindig várni kell nekem meg mihamarabb kéne pénz.
    Jó volt a B7 6an mentünk 4en elég rendesen bebaxtunk jujj már hiányzott most nem lesz semmi hétvégén.pihi.zene is jó volt.
    gyúrás most nagyon jól megy de nagyon változatos mosta formám.
    Timivel pár kisebb vitától eltekintve minden happy.
    és ne legyne olyna üres a topik itt 1 kép rólunk>>Laci&timi

    amugy meg megy a pangás, mindenki elvan a levében, ilyen ez a nyárvége mindig.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #109 üzenetére

    Hát elég rendesne elromlott az idő az elmúlt szűk 2 hétben mióta írtam ide.gyakorlatilag ez már koraőszi idő cska érződik nem nyár.de emnnyire kiüt a hangulatomra.hát sajnos ez mindig így volt velem.

    Sajnos vagy sem, nagy része van ebben Timinek(ő ilyen mostanság kicsit), de újra elkezdtem kegyetlenül ellustulni, és belexarni/beletörödni pár dologban, én nem ilyen vagyok, és ezen sürgősne változtatni akarok, ez a jellemvonás ne legyne űrrá rajtam mert nem jó, nem pozítív.

    Peca megvolt.3 potykát fogtunk, volt egy koi is, 2 lemaradt tuti kapás után.Timi is fogott egyet, hát jóval jobban sikerült mint a multkori.lehetett volna jobb is ha aza 2 megvan de így se volt rossz.valszeg szezonzáró peca volt, max. még én egyedül elmegyke majd.már annyira nem érdekel a horgászat beleuntam.De most hogy voltam ott a parton nem így éreztem újra éreztem a tüzet mint az uj szerelemben :)) ..nekem itt helyem mennem kell mert olyna jó ott lenni :DDD ..csak itthonról mondom azt nem érdekel, de ott a nyugodtság kapások.király érzés.ha jjj..

    Sajna nagyon ugy fest valami kényszer fos melot el kell vállalnom kis időszakra mert ez a nincstelenség, és csak megy az a pénz aminek nem kéne, nem állapot.haverokkal közösen megyük valahova még nem tudom.úgy tán jobb elviselhetőbb lesz.de már bármi érdekel.szóval aki érdekel és tud bármilyenfekete, időszakos, alkalmi, avgy hosszútávú avgy bármilyne melot privizzen léci.

    Azóta most volt buli tegnap hands up.sokkal jobb volt mint multkori csomó uj arccal lespanoztam.haverek mind szanaszét esve monduk én se panaszkodhattam, de én kitáncoltam.tombolás volt.3ig bírtam.ez van öregszek. :B

    gyúrás megyeget de nagyon kéne valami cumo, talán szülinapra besasol valami :DDD

    Timivel megvagyunk, szegény elég depis időszakát éli, és kiüzt egészségi állapotán.sajnálóm de sajna neki kell hogy a próblémáin tultegye magát olyan jellegű amiben én enm tudok segíteni mert nekem is probléma, PÉNZ.

    láttam fain ezüstláncot jajj nem kénemegvenni de annyira megéri.lehet akcióba egy cipellő is kéne tavaszi mert most jákcíóósss..na ezé is lesz valami spontán melo.

    auto megyeget.nekem is néha ilyne depis levert kedvem van de szerencsére tudom uralnia helyzetet és nem ragad rám.ilyne geci eza világ, ez az ország.áhhh nem is gondolok rá/kezdem el....órákat írhatnék róla.

    Na de mind1 fela fejjel itt a szombat szokás szerint takaríthatok :DDD vásárlás :D ..lassan háziférfi leszek :DD ...party után pont ehhez van kedvem, jah persze csakis.de muszáj.

    Voltunk kedvesemmel mult héten állatkertben.jól kibövült a hely nem is idő bejárni megnézni.hát ez is megvolt.

    elég összevissza írok.de ahogy épp beugranaka történtek.sry.ez nem egy mese hogy a szálak összekapcsolodjanak.ez a mátrix... :C

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #110 üzenetére

    hangulatom kicsit nyomott de oltogatnak ma 1 bulival :DD

    majdnem tönkrevágtama gépema shifttel nem probálgatom nem bírja lefagyogat, azt hittem lehalt az alaplap avgy vag kiderült bios.t kell resetelni elemet kivettme jo lett.para volt.1 hétig nem is voltam.

    Eza Timis dolog is ugy érzem nem életme kapcsolata lesz nemmindig jó íriányba menneka dolgok mind1 ha ennek vége lesz tuti nem kell senki.nem erőltetem magam értelmetlenmindne nő ugyanolyan.elvagyok de rossz dolgokat sejtek...

    peca nem votl pedig holnap is lehetne lehetett volna mult hétvégén is csak a zseton hiányzik azta keveset is csajommal költöm el...áhhh ennyit nem ér már az egész én lemondjka buliról, gépről, pecáról kocsiról.....

    melo lezs jövő héten szerintme mert haverrla összefogok és megyünk akárhova kell....a 4770...vagy a 250GTS.... :C
    Need4Speed my life.bmw my heart. :D

    gyúrsát unom de megyeget.hát vll fejlődik többi nem..pedig épp fordítva kéne..figyelnem kell mert a jo poloim kicsik lesznek. :DDD

    kell a rosebbnek ékszer elhagyni elvagyok én nélküle pedig megint láttam egy helyen 8é egy ezüstláncot faintosat.
    majd valaki cska megszán szülinapra.27 akkor 27 gramossal :C

    Házimunkákat ma letudtam szal holnap nem tudom mit cisnáljak ezért kéne elmenni bebaxni :B :B

    kocsi megyeget készültek róla egész okés képek AE. most jol látszik. [link]

    mult héten moziünnepeztünk meg élveztüka napsütést hétvégén most is valszeg ilyesmi lesz avgy tán erotikaparádé :C

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #111 üzenetére

    Na azóta volt 2 B7 mind2 jó volt.Timivel meg 2 haverral voltam.utobbiba ott volt az ex is. :)) ..szegény próbálkozik de minek....nem jut neki ennél több :DD ....max. 2 sallerrel megerősítem a tényt hogy hagyjon békén ha máskor is próbál feszültéget kelteni. ;)

    Timivel jól érzem magam, én úgy érzem szeretem,hiányzik, jó vele lenni. :B ..teljesne más sokkal normálisabb meg lehet vele bármit beszélni.

    peca nem volt, időt elnézve ami a látszat jó hogy süt a nap közbe hideg van nem is lesz több.
    A géprojekten azóta is agyalok de vannak fontosabb dolgok most.

    Inkább régebbi nfsu.s képekeket eredményeket videokat néztem...mekkora feeling volt soha többé nem lesz olyan.egy legenda volt.sznte majdnme életforma.
    lehet megkeresem felrakom bohockodni.

    Gyúrás megy de kell valami koksz majd szülinapra ajándékként. :DD

    Ezüstlánc téma megoldva Timike beígérte nekem szülinapra.kis cukor nyuszipuszi. :))

    Már tiszta sablon fos melokat kezdme emgszokni, ez az élet rendje legalább lesz egy ksi felelősségtudatom ami eddig nem igazán akadt.

    kocsival megyegetek amennyit tudok. Jó kedvem van az elmult 1.5 hétben átlagban.

    alakul egy egész okés melo, remélem isten is ugy akarja és felvesznek szívesen cisnálnám.

    Nagy punnyadás volt a bulin kívül eza hétvége, néha lehet otthon pihizni is.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #112 üzenetére

    Na nézzük..kicsit negatív hangvételű lesz dehét nem lehet mindig jó a kedvem. :(

    Azóta nem volt buli, pedig lehetett volna, akár csaj nélkül is haverok hívtak de én nem mentem, mert minek menjek ha van csajom.hát nem érte meg.

    Ez a baj hogy látja rajtam már beleszerettem valamennyire és szeretem vonzódok hozzá...és innentől nyeregben érzi magát biztonságban azt hiszi ő többet megengedhet, és majd szabályokat parancsokat adhat :O ...de nem nekem!!!nem egy skorpiónak!!!
    Meg fogadtam halak nővel többet nem kezdek soha...megszegtem és itt vagyok ahola part szakad és 2 fújás kell hogy elindljunka lejtőn megint és kezdődik az ami anno Zsuzsikával volt....
    na nem még1x azt nem erős leszek és zajlódjon le a szülinapom, 1 hét...és utána pontot rakunk ennek az ügyneka végére.én így nem érzem jól magam.lehet csóró vagyok, néha hisztis....de megértő és tudok szeretni és nem kihazsnálni a másikat.és mi erre reackió hogy én szopm meg a végén.tényleg nem érdemes a nőkkel rendesnek lenni mert mind ugyanolyna bárilyne kategóriából évjáratból való...azt hiszik ők irányíthatnak egy férfit....én nem hiszem el szeret csak megjátsza mert jó a sex..de ez kurva kevés...még nem mondtam oda neki de tegnap már nem volt messze tőle.nincs értelme lewírni mi az ami nem tetszik mert hosszú a sor..és én mindig türők...miközben kapoma sarat nem tudok alkalmazkodni....kicsit fájdító hogy pont azzal szidnak amit megteszek csak csendben nyomtalanul...minden xarért nem fogok szólni.Én vagyok az oka hogy ő beteg, annak kell lennie ahogy ő akarja és nem enged, lusta rendetlen még hozzám képest is és néha kibaxott unalmas vele.kb ennyia gondom.Mellé pörgős ember kell nem az aki beleunt már ebbe és otthon akkor ülni punnyadni.én inkább nézzek ki 5 évvel fiatalabbnak mint 5 évvel idősebbnek.

    Rátesza xar kedvem re hogy fos az idő az is csak rontja a hangulatom.edzés megyeget de nem az igazi még jumboval se.multkor ugy bepunnyadtam lenn a terembe jo lehet enm votl levegő majdnme elestem elaludtam tényleg gaz jobb egyedül edzeni mert akkor arra koncentrálsz nem pofázol és ugy jobb a hatás is.

    kocsi felidegesít mosta kurva elektromos ablak nem mükődik, mi lesz még ilyen kis fos hibákból??..jó télen hidegben anynira nem is érdekes de mégis.tegnap már ugy voltam felrugdosom a parkolóba :DDD

    Szóval shiftezek edzek és filmezek mostanság sokat.egész jó alakítások vannak mostanság.

    A dög már elkezdte játékát vinnyognak mindne egyes csörömpölésnél zajnál néha rendre kell utasítanom őket. :D ..meg kell éreztetni velük ki irányít a kettőnk dolgában, mint egy értelmes kutyával mondjuk.akkor normálisak.

    Csütörtökön buli ha egyedül megyek egyedül, ha sokan sokan csajommal avgy anélkül lexarom.én már enm fogok mással törödni csak magammal nem éri meg.ugy élegalább neke jo lesz a többit meg lexarom.

    Ja zenket is kéne válogatni de sok van itt. :))

    Pedig rendes modon mindent adalékot szintet eellenőriztem a kocsiban és így hálálja meg, végre elállna az eső 1 napra, kicserélnéma gumit már szerzem be hozzá amik szükségesek.nagy prjektnek titulálom, de enm csoda még sosem csináltam 7 év alatt. :B

    Mr itthoni munkák se idegesítenek rájöttem sabln ez van ez az élet rendje, legalább ezt is fogom tudni.jó azért itt a 10be 5x jobb mint otthon nyugi van és ez nem megfizethető. :K ..néh van pár nehézség amitől 475.8.ra megy a vérnyomásom 1 sec alatt de kibírom még mindig sokkal kevesebb mint otthon.

    Bicajjal már idén enm foglalkozok jól is tettem enm cisnáltattam meg ilyen időbe minek, meg gyorsna összekapkodtatni énz nélkül.majd tavasszal.

    Mindne igaz felvettek egy helyre de a nő aiota mondta nem hív ilyenkor mi van.én hítam, majd mondta ő keres.rendben.de mire várjak??mannára....

    szóval kb ennyi kicsitelegem van megint a világból időjáérás is rátesz pláne a nőkből...szóval most ugy elleszek magamba azt hello. :))

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #113 üzenetére

    Kocsi áll mert nincs pénzem rá.nincs is kedvem vele menni mert ilyenkor sokat eszik hidegben.
    undorító ez az őszies változékony idő 1x süt nap 1x szeles esős ködös fos nulla.
    Tegnap volt a szülinapom jol esett pár embert gondolt rám olyanok is akikre nem gondoltam.azért csak számítók még valakinek.
    Már kezdődhetne a melo jo lenne.
    nem volt 2 napig netem digisek kijöttek hívtam őket valami kábelhiba volt.érdekes
    A mulkori csomo jo film után most 3 rossz alakítást láttam hát nincs is kedvem most nézni filmet egy darabig, lehangoló.
    Voltam párszor városban olyan lehangoló,tele brazíllal mindenhol, olyan gáz.

    Buli megvolt csütörtökön faja zene mindenki haverok ott voltak jol besöröztünk meg sangriáztunk tomboltunk....mindenki jol érezte magát klassz party volt tiszta régi e klub feeling.na erről még mesélek lejjebb kapcsolatos ezzel.

    Edzés megyeget de tényleg egyedül jobb mert jobban odafigyelek, talán picit növök is.

    Amugy tiszta gáz tegnap szülinapom volt és a rossza kedvem.lehet mert nincs pénzem, pedig pár dolgot.csajommal is csak a balhé van, tiszta kezd az lenne mint elözővel.mindig mindenért szólni ami nem tetszik meg fax ki van már magától mér nem érzi mia feladata, meg így nincs bennem hogy keressek mást jobbat.és nekem mindig megértőnek kell lennem és szótlanul türni ha valami nem tetszik.
    Áhh egyre jobban érzem véget kéne ennek vetni, pláne ugy hogy ránézek pár énprofilu nőre és ugy érzem szerelmes vagyok bele, nem tudok levenni róla a szemem, izgat mit fog válaszolni vajon mi lenne kettönk között.vagy ilyesmi.de tanácstalan vagyok szeretem a barátnőm de valahogy valami mégse olyna amilyen.3 hó után benne lankad kihül a dolog nincs elég sex fax ki van már erőlködni a nőkkkel ezért is ami full alap természetes dolog.kéne 2. meg 3. barátnő rá kell gyurni a tervre.max. bebukom és akkor nem gyötrödök tovább mehetke haverokkal ujra sokat pangani nem kell engedélyt kérni ide oda hogy mehetke nem lesz az hogy fuuu most rosszaloan néz rám valaki mert én mér megyek ugy oda azokkal.nem kell vigyázni ha probálkozik másvalakivel észrevesznek lebukok.lehet egyedül kéne lennem nem kell nekem senki csak dugni azt hello.faxnak van kedve másnak a hisztijét eltürni meg hagyni hogy nyagasson.nem mondhat ám egy rossz szót se csak már kicsit betelt bili elszakad a cérna....már voltunk étterembe moziba, teázoba, van mindig program bejártuk fél pestet érdekesebb helyeit.és akkor itt így vége és így se vagyok jo?? :U ...áhh lehet én élem magam bele tulságosan és csak egy elnyult nyári flört ez.mert elmult már ujra egy balatoniii nyáárrrrrrrrrrrrrr :DDD :DD...

    na ez ami hiányzik.
    amugy több haverral si dumáltam és főleg magamon veszme észre de ők is megerősítik ezt
    régen mikor eklubba bankba jártunk miylne jó idők voltak.kicsit tanultam melozgattam megkerestem a pénz du.n haverokkal pangottam ide oda jártunk marhultunk mentek az oltások, 3 buli hetente abból 2 tuti full knock out... :DDD ...és a lényeg nem idegesítettem magam semmin...tö happy voltam nem érdekeltek ezek a hülye női hisztik amit akartam megkaptam és amugy meg tök jol elvoltam mint a befőtt ment a need for speed underground...3 évig online világ 4. sprintbe csomo német spanyol finn netes haver dumálgatni csaka gammáról msn meg bajnokság meg chat poénok sok röhögés...vidámság..most meg itt vagyok a hülye nőkkel baxom el az életem huzom velük az időt..most is a nyári pénzből rég lehetne jó gépem csomo jo gammázni shifttel miegymás vagy xbox....és akkor pont ilyenekről írok és felhív haver de jo 2 uj csajjal fog randizni...áhh gyerekek ez jel isteni jel hogy nekem ez kell ez az élet nem erőlködni.értem én hogy elmult de ujra lehet éleszteni, és nem kell izélni hogy fu most mit nem lehet meg ilyenek.tiszta fainul éreztem magam akkor jo kedvem volt még az se érdekelt néha lehuztak csomo pénzt elbaxtam ment a csapatás bmw.vel.. :B ...és milyen jo éreztem magam tartós nő nélkül, de azért mindig ott volt lehetett valakivel probálkozni.mega régi zenék...áhh extasyyyyyyy , discotec, fucking bjutifál... :C :C ....áh ez volt a szép időszak...demost is baxoma rezet egyre rosszabb kilátástalanabb a helyzetem.anyám is lassan bekattan voltam otthon ideje lenne elmenne már orvoshoz.....annyira hiányzik ez a régi idő a sok röhögés oltás versenyzés csajozás minden....ok értem én felnöttem meg bennem van kéne valami tartós de minek???hogy erőltetnem kelljen magam hogy a max.ot adjam mert másképp csak szopok megbántanak és nem érzem jol magam.ma is hívtak haverok sörözni áhh lehet elmegyek azt jol bebaxok...hátha valami rég szép idők emlékére vagy csajozás is lesz....
    megörülök már ettől az egész xar helyzettől mindig magamba tartani ami nem tetszik hogy ne legyne vita de azért legyen jo kedvem érezzem jol magam mikor nem az van amit szeretnék.

    elegem volt 2010r változtatunk pár dolgon még tovább radikálisabban mert nem votl elég ami most van.olyan jo lenne mindenki békénhagyni kicsit elmennék 1 hónapra lakatlan szigetre kedves boldog aranyos emberke közé...no telefon net kocsi cska pangani tenger napfény....tiszta sirály.
    szóval ez így kikivánkozott belőlem bocsi a kifejezettképp sok hibáért de ugy dölt belőlem a sorok hossza és ahogy a magamba igy mondtam egyből ugy írtam is le mert ez az igazság ez van az agyamba lelkembe szívembe.éás bánt nem így van.

    na belejavítgattam olvashatóbb legyen

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Sok minden nem történt sajnos.

    undormány esős idő 5 napja tisztára degradál. :(
    edzés megyeget megvolt a 100 ujra fekve.bravo. :K
    kocsiba kicsit megesett a hitem.jo auto a bmw csak jobb ha egy szerelő veszimeg aki mindent otthon meg tud cisnálni, tény nem panaszkodhatok fő alkatzrészek eddignem mentke tönkre pedig 17. éves és van amelyik még gyári :Y ...de azért nekem így is kicsit sok ez.gondolkodok eladáson de akkor meg nem lesz kocsim jópár évig.ez tart cska vissza.meg a szeretet érzelmi alap.meg az hogy miylne sok élményt szerzett és milyne kényelmetlen lenne miatta.hát sokat igaz nem megyek vele, de elég sok ez a 12es fogyi.tény a mocira ráférne egy generál.

    buli nem volt pedig lett volna kedvem, haverok mind voltak, készen is lettek :DDD ..na majd talán ezen a héten, csaj nélkül. ;]
    Szóval itthon punnyadok netezek, edzés, meg itthoni melok.Barátnőmmel és szakács haverral si főzőcskéztünk>>eredmény egész hétre megvan kb az ebéden.azért jó dolog főzni pláne nagy tételben csak ami utána marad mosogatlan jajj.de valamit valamiért. :R

    Csajommal megvagyok, rájöttem meg kéne tanulnom alkalmazkodni, tényleg kicsit öntörvényű vagyok, naívan mondom ezt, és akaratos.és ő is erős jellem.és ez ami miatt összezörrenés van.és elnyomnánk egymás jellemét de egyikünk se hagyja.jó vele lenni, de valami azt sugallja nem ő életem párja.ez is faxság mér gondolkodok ilyeneken 4 hónap után.másik nagy hibám hajlamos vagyok tulreagálni, hozzáképzelni dolgokat ahhoz ami nem is ugy van a valóságon túl.
    ez igaz a kocsira is.lehet ott is túlreagálom a hibák sorát és annyi baja nincs is. :U
    sajna ilyen vagyok ez örökölt tulajdonság. :O

    Anyámmal si beszéltem azóta de minek jobb lenne ha nem lenne csak az életem keserítésére van :((( :((( ..akadályozni vsszahúzni.

    Meloból persze enm hívott a gáré, valami alkalmi melo cska kéne karácsonyra.vagy bármilyen.statsztálás se lenne rossz.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Nem szoktam ilyen sűrűn írni ez egy Special editon, limitált kiadás.

    A tegnapi tervezett nagy berugás csajozás helyett reggel kipattant másnapos agyam szüleménye e ars poetica. :R ...csajomnak írtam sms.be szeretem őt :B

    Mintha kicsit belefáradtál volna az életbe. olyan életunt vagy..tudod mint mikor először írtam hogy messzire akarsz menni és én erre figyeltem fel miért akar ez a szép lány elmenni?:D..miért adja fel.és akkor te is beláttad így vélted most meg feladod a hitvallásod?az élet egy játék egy társasjáték küzdelmek sora a kulcs a te kezedben van hogy játszol ha figyelsz és nyitott szemmel jársz magadat adod és megtalálód a levágásokat sok örömben lesz részed boldog lehetsz sok jo fog körülvenni, ha nem vesztesz és eltűnsz a süllyesztőben csak egy bábú egy eszköz maradsz..tudni kell mindig hogy kell viselkedni báránybőrbe bujt farkas vagy vasakaratú kemény ember.(ugye rosszlány?:D)kicsit ellenmondásos tudom de ez a szép benne te keverheted a lapokat trükkösen hogy ász nálad maradjon a végén vagy hagyhatod más keverjen és rádosszon egy szerepet és játszik veled mert ő irányít és te tehetetlen vagy.rossz emberek nincsenek csak időszakosan mert ők idővel semlegesség válnak mint a levegő és ez még rosszabb mert mint a csikken lépek rajtuk át vagy rá és vannak a jók akiket gyűjtöm magam köré mert értékesek vannak céljaik mennek harcolnak küzdenek és segítségemre lehetnek ahogy ők is elvárhatnak tőlem bármit mert megérdemlik csoportosan könnyebb.kicsit radikális de én nem szeretem a mujákat, akiket egy kalickában élnek vagy diktatúrában,a barátok olyanok mint a csillagok nem mindig látód őket de tudod mindig ott vannak, és számíthatsz rájuk ők a jók.
    Az élet ránevel kiállj magadért mert másképp elnyomnak nem lesz egy jellemed kétszínűvé válók mások szemében, ami nem jó mert elítélnek kivetnek.az a jo ha vasakaratú vagy a végén mindig, kiállsz az álláspontod mellett árkon bokron mert így még ellenfeleid szemében is nagy becsben leszel tisztelni fognak és a végén te fogsz nyerni a játékban, és ettől vállsz erőssé és egyben boldoggá is mert céljaidat megvalósítod.aki mer az nyer, aki meg nem mer az elbukik.a szabályok azért vannak megszegjék őket.másképp te is csak egy szürke kisegér leszel a zsarnok politika a kegyetlen társadalom rögös útvesztőjében az élet labirintusában és mély bugyraiban.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #115 üzenetére

    na lássuk...
    mint ha kicsit megint látok fénysugarat javuljanaka dolgok azon tereken ahol engem érdekel...

    van melom első és egyik legfontosbab sikerült.nem túl sztár de jónak tűnik, pénz is tűrhető magyra keresetekhez képest.de persze smemi sme biztos nem bízom el magam.

    Csajommal mindne rendben boldog vagyok, rendezve lettek a sorok mindne tökéletes most. :B
    nehéz alkalmazkodni de néha kell.

    edzés nagyon el van hanyagolva mostanság multkor lementme jol ment.menni kéne...5 napja nem voltam :Y

    Kocsi megyeget.amíg nicn spénz ugyse tudok mit kezdeni vele.de remélhetőleg lesz.aztán majd kiderül mi lesza sorsa.2 évig még ki kéen húznia....aztán csere.

    Nem volt buli 3 hete kicsi depis is vagyok nem ittma már, az ősalkesz :DDD , de jol elvoltam barátnmmel annyira nem érdekel.meg kevés az időm a melo miatt.
    De jövő hétvégén tuti lesz.... :))

    Jo lenen megitn haverral főzőcskézni, megéri anyagilag és jo buli, finom is.cska idő nincs rá most meg. :(

    Voltunk hétvégén bowlingozni és rekordot döntöttem....
    tessék nézni az utolsó 5 guritást... :))

    eredmény rekord

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Na szomorúan látom kicsi visszábbesett sok hónapi növekedés utána blogom nézettsége... :U ..na mind1.
    Én azért írok magamért meg azokért akik olvassák szívesne és kíváncsiak rám.

    Volt buli szombaton b7, hát először volt ilyne csalódást keltett a zene.el is jöttünk sok piát kevertem, sör, sangria, hubertus, pezsgő,vodka, tequila...beütött elég gázul voltma másnapra okés mert ettünk gyrost.barátnőm is kissé rosszul lett a keverésektől.szal nem volt jó buli nem is voltunk sokan.

    kocsi megvan nincs is értelme mit mondani róla. a 12-13 lityos fogyi mindent elmond valami nincs rendben, de nincs pénzem annyit ráköltnei amennyit kéne.megymegy lexarom max. kevesebbet megyek vele.

    Melo megyeget de semmire nincs időm, ez sajna Mo.n eléggé alap dolog.ha dolgozol semmire nincs időd.tiszta gáz. :O
    edzésen 1.5 hete nem votl kezemet meghuztam még mindig kicsit fáj, holnap akarok menni de még 3x meggondolom meg e éri vennia bérlette lehet megint kiujjul sérülés azt akkor nem tudom kihazsnálni ki tudja meddig nem tudok menni.
    Lassan kapok majd első pénzt legalább nem elszek olyan csoro lehet nem veszek semmit félrerakom jo lesz az.hirtelen nem si tudom mit vennéke gyszerűbb ha majd mindenre meglesz egyszerre veszek mindent és akkro nincs dilema mi lett volan praktikusabb.

    Timivel megvagyok szeretem, boldog vagyok vele, örülök van nekem.

    Sok gond itthon családba, anyám angyapám, ...áhh nem si sorolom csk eszembe jut és felidegesítem magam.jobb lenne nem lennének néha ugy érzem egyedül is többet érnék mint így.

    láttam egy jo tusit douglesbe lehet megveszme jó volt az illata.valami rhát csak evszek karira az alap.cipő is kéne, telo, gép, xbox,parfüm, koksz, lcd...na meg a kocsival valamit kezdeni.... :)) ....ugy fél milla kb.

    néha skat vacilálók gondolokodoka jövön hozzáképzelek plusz rosszat negatívata dolgokhoz nem jó.mert ingerel idegesít belülről.sajna ilyne vagyok jó lenne tudni lexarni néha mindent.de én sjana ilyne vagyok szeretem látni kicsit mi hogymerre meddig lesz a jövőben, mire építkezhetek.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    nem tudok sokat írni de az velős

    tetzsik az uj hely de irto soka melo.fizilálisan nehéz.alig van időm bármire.
    csajommal megvagyok igaz nekem hiáyzik hogy keveset avgyunk együtt.de lehet így jó nem kell elkapkodni.van pár összedördülés de nem vészes.
    kocsit alig használóm minek, munkahelyről néha cégessel hazajöhetek, na az 1 hulladék. :DDD de ingyé van.

    volt meeting jó volt.de mndne haver elpangott valakit keresett vagy nővet vagy másik havert.ég volt ilyne d ejó volt így is.

    kezem helyre jött lassna menni kéne edzésre bele se gondolok 2 hét kihagyás mit hoz magáva visszaesésben.

    vettem egy hevay tools polot fehér kék galléros ujjas kulturált.

    kéne megitn koksz de enm tudom mi irto drága.ötletem nincs magamnak mit karácsonyra ami hasznos is és nem tul drága.

    a sárga pipás nike.tól fája lábam kics sajna elején anynira tetszett erre nem figyeltem.16e volt.szal el kell adnom vagyvalami.és vennem kell másikat.fekete puma lesz helyette.

    holnap kéen vásárolnom nagyot de jó lezs jo kevesen lesznek.
    pár haverral is kéen koccolni azt hiszik elvesztem.
    most amunkahelyi xarságok idegesítenek de már túltettem magam rajta.max. otthagyom ha nagyon baxakodnak ilyena világ.

    Timivle tegnap volt 5 hónap.nekem kicsit rosszul esik elfelejt ilyet az elején.magától nem jut eszébe.nekem ez az sugallja nem vesi komolyan hazudik.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #119 üzenetére

    Melo megvan elvagyok.
    Csajommal szintén megvagyok.
    ez a karácsony irtó költséges volt összes pénzem elment.
    autóval megyegetek de jó volt a hóba csuszkálni vele...leírhatatlan élmény.

    Azóta semmi buli nem volt nem is lezs nincs pénzem meg nincs olyan ahova szívesne mennék majd januárban.

    Edzésre most ingyé járok gildmaxba szimpi a hely, kocsival szoktam menni.

    Karácsonyra amiket kaptam haminden beleveszek mnagamtól>>egy ágytakaró, egy paplan, 1 lime finlandia, 3 pár zoknyi, egy adidas bőrcipő.

    koksz majd ha lesz pénzem, meg meggyógyulok és tudok ujr anormálisna menni.dejó kezdtem volna feljönni erre megint itt eza nyavalya és jól legyengülök nem is avgyok éhes.szédölgök.xarul vagyok na.még jo hogy karácsony van....

    Elég utolsó pill.be de ma végleg mindent megvettem jó rézés igaz sokat rohgangáltam.

    szóval kb ennyi.
    nagy a rendetlenség kéne takarítanom majd, de melo mellett faxnak van kedve.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Jo rég írtam ennek oka elvették a számlálót, és én kíváncsi avgyok hány ember kíváncsi rám.mind1.azért írok.

    Elég sok dolog történt.
    karácsonykor jó beteg volt, de nagy nehezen kilábaltam belőle tök jó volt.
    anyámmal szokás szerint jól összebalhéztam szót nem érdemel az az ember.
    csajommal jol megvagyok pár vitától eltekintve de az belefér.
    autó megyeget hol 9et hol 12öt eszik totálkizsámíthatatlan most van rá ksi pénzem elviszem egy szakihoz amint lesz időm.
    örültem a csajom ajándékának amit sejtetem azt kaptam bárányszőrmét.ő is örült amit én vettem.
    szilvezsterkor cska ahveréknál volt poker 3x nyertem.
    Azota megy az edzés visszajöjjek a kiahgyás miatt amia betegség miatt volt.jön is a jumbo ujra. :DD
    melo megyeget kissé unalmas néha, dehát valamitkell tenni.
    Azóta vettem még utolag karira avgy csk ugy egy aranyminát sretro polot törkre bejön.
    saxoo.ba akartam egy kabátot 10é..tökr ebejött de nem volt xl méret, poloból is 2xl kellettde az meg foltos volt faxom.
    buli volt potszilveszter b7b jo volt.
    holnap után is lesz handsuppos utoszilveszter.remélem jo lesz.kis finlandia van még de mad bvetöltök még valamit a készletbe. :D
    gildába fogok járni remélem fizetős lesz eltünik a banda fele mert tumultus vanamugy joa hely.
    sok szabadnapom volt sokat voltma Timivle ugy örültem neki, már már jó lenne összeköltözni kicsit. :U :U
    gépet alig hazsnlóm de azért szokás szerint nem ártana jobb talán 20 év mulva eljön ennek si az ideje mikor ráveszem magam :DD
    Telomat ninbcs kedvem cseérlni mert hiűba régi ütött kopott darab megbízható. a maiakkal sok a gond a bonyolutságuk miatt.fagyás térerő..s.tb.

    megint össze kéne szednem van pár dolog amit el akarok adni.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    de rég írtam....mondtam sajnos erősne degradál nincs számláló, mert magamnak minek irogassak aza fejembe van az életem naplója.másoknak írok hogy jobban megismerjenek belelássanak az életembe valamennyire.
    így nincs motiváció.és igenis nekem fontos hányan kíváncsiak rám.
    amugy nem sok dolog változott.
    Barátnőmmel megvagyok.
    kocsi téma egyenlőre sztornó mert se ujra se javításra nem költök van most rá de van egy fontosabb dolgom.
    melo vagyogat egyre tö9bb a szigorítás baxogatás..dejóó
    szabadidőm persze alig lábam is fájogat mostanság.
    volt 1 jó handsup party azóta.de kár csak ritkán van.

    lehet kissé depis vagyok mert nem látom a jövőt főleg ebből a semmit kondó keresetemből....degradál a dolog eléggé.

    volna pár tényleg eladni való dolog de nem angyon van pénze senkinek, meg nincs időm vele foglalkozni.alig van szabadidőm.

    a jumbo hat jobban megy az edzés kicsi ttán nőttem is.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    na kb 3\4 év után előpecáztam ezta topikot.
    ugy gondoltam saját magamnak írom.megnézhessem mik történtek velem.
    Elég sok dolog majd szép apránként leírogatom ha lesz kedvem.
    talán majd elrakja pár ember belenéz a topikba emléknek ilyen is volt.hátha be tudja szurni a jövőben felvetésképpen valamire. :DD :DD .mert erre élvez.

    Mostanság nem tul kegyes hozzám a sors.eléggé besokaltam az életre.de a vágyaim álmaim mindig reményt adnaka következő napot bizalommal telien kezdjem.részlegesne legalábbis.
    mondhatnám nbem tul rozsás az eddigi életem de vannak nálam xarabb helyezetben is.így is vannnak irigyeim.megprobálóm amit tudok megtenni erőmből jobbá tegyem a dolgokat.

    Nő van de néha minek.kocsi megvan gurul.ugyanott lakók.de már máshol szeretnék.istenigazából Katerinibe....

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #123 üzenetére

    na hagy örüljetek írok.tán valaki elolvassa.ha nem majd én.

    itt nem kell legalább viszsaofgnom magam javítgatni oylan gáz.tök értheőt amit írok nem nyelvtanversenyre hanem gyorsaságra megyek.

    mik történtek lássuk csak.

    Februárba volt egy köze 2 hónapos szünet Timivel egy szőke felbukkanásával.akiről már írtam párszor a nőügyek topikba.sex eléggé 5ös volt,.szépen indult és csunyán lett vége.azért atrtjuk a kapcsolatot.hát jo lesz még valkamire alapon. :)) :))

    Kocsira ráment egy elég szép összeg már.volt közbe egy kisebb törés is.már csak a motor van hátra és kész lesz.sokat okoskodtam mi lenne helyes.de nem kell másik lejjebb nyugodtam.elég ez nekem.nem érzem sehol ekvés lenne.nem sokat megyek vele.volt joőár apro hibácska amiket én cisnáltam meg rajta.azért akoszon tul más si ragad rám főleg netről a sok segítőkész bmw.stől.

    melohelyem megvan.de eléggé változtak a körülmények.eléggé sok csíra spicli lett.nem szimpi.változtatás folyamatban.lkevés a szabadiőm is.

    2honapja neme dzek mert derekam gerincem fáj.remélem max januártól ujra lekzedhtem.nyárra visszajövök.elég az akkora.ugyse növök.ez genetika.erőnlétbe igen kinézetben nem látszika szünet.uszkálni járok mostanság.

    Sajnos soka baj itthon családdal.elég ideges vagyok.ez kihat a környezetemmel való bánásmodomra.megprobálom moderálni magam.elég nehezen megy.jönnek a bocsikák...sokszor....

    Végre voltma nyaralni Timcsivel.de jo volt.szokás szerint a nyár sok pénzt elvitt.most töltés ideje jön.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    és olé megvan :C

    de durva visszaolvasni ennyi idős dolgot.
    irtó király hogy ez így eltárolva van.
    ettől most jó kedvem van ami a téli depi miatt mostanság nem jellemző.
    elég nagy karaj kimaradt az életemből.és elég fontos.de erről már kár írni ide.

    éljünk a jelenbe.most nézek ki a legjobban életem során.csak van értelme gyúrni.
    sose gondoltma volna elkezdek futni de tavalyelőtt ez is megtörtént.
    most épp egy uj lamourba vagyok.bizok a hihetetlenbe.
    a it tech világa továbbra is érdekel. de már nem játszok nem köt le.
    inkább telon. ami filozok is mit kéne venni.akkor választék baxxki.
    ebay utána gearbest és aliexpress függő is elttem.sőt a wishhel is ismerkedek.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #125 üzenetére

    na ennyit az uj lamourról nem is tudom mér lepődők meg. 2.5 hónap.
    jo nagy pofánbaxás szokásos.már eléggé uncsi.de egyszerűen csak nevetek már rajta.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #126 üzenetére

    végre itt a jóidő, talán könnyebben gyógyul a lélek.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    Végre itt a jóidő. ugy örülök mintha új ember lennék uj lendülettel.ideje volt.minden évben ezt várom.
    már van 2 uj franko futocipőm, rákattant a gyerek....
    Barátságok elég változóak mostanság.néha akiről azt hiszem tűzbe lehet érte......arról derül ki egy nulla.
    csajtéma alakul de már nem élem bele magam.vagyis most nem sőt.jobb lenne soha többé.

    egyre jobban rákattanok aliexpress gearbest duo.ra és érdekes mód a szállítási idő is elég rendesen lerövidül mostanság ennek örülök.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    sok a melo csinálóm a kecót. ennek örülök a kevésbbé jó időnek nem igazán lehúz.
    edzés jól megy.talán most nézek ki legjobban.irto sok uj zenét irányzatot kezdek megszeretni ettől a bulizási vágyam kb -1.jövőre kéne kocsi de lehet mégse swift....

    pár zene:
    coronitás:
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    meg kis magyar:
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    na tök jó ujra ráleltem erre a topikomra.
    jo visszaolvasni mik törtntek.
    mgha ritkán is irok.
    Ujra Timivel vagyok.de ez egy másik timi. a szőke Timi :C
    tervezgessük a nyaralást.repülővel szeretnnk de mg konkrt cl nincs.
    ujra lekzdtem 2 v után pecázni.tök jo.nem is tom hogy tudtam kibírni nlküle.
    szokásos sok melo.nagy hőség.
    de a gyurma megy.

    utolso peca moby 2 szembe fánál.32 ponty durva nap volt

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    nem is tudom mit irjak.
    csak olyna emléknek.majd visszaolvasom 1x.

    erőlködök egy fax milffel.egy másikkal.orsi a neve.
    melo szokás szerint sok.de igy se állók tul fényesen.
    gyurma ujra megy hurrá.hiányzott.pláne uj terembe kispesten.
    peca volt elég jo sok eredménnyel eddig idén.
    kivi vagyok igy covid után single.be miket rejteget a 2021 nyár. :DD :))

    már elfogadom a nagyrészt a sorsom annak örülök ami van.peca gyurás a lényeg.
    ha mőár rám van varrva.meg a zene

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák