Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    Sok minden nem történt sajnos.

    undormány esős idő 5 napja tisztára degradál. :(
    edzés megyeget megvolt a 100 ujra fekve.bravo. :K
    kocsiba kicsit megesett a hitem.jo auto a bmw csak jobb ha egy szerelő veszimeg aki mindent otthon meg tud cisnálni, tény nem panaszkodhatok fő alkatzrészek eddignem mentke tönkre pedig 17. éves és van amelyik még gyári :Y ...de azért nekem így is kicsit sok ez.gondolkodok eladáson de akkor meg nem lesz kocsim jópár évig.ez tart cska vissza.meg a szeretet érzelmi alap.meg az hogy miylne sok élményt szerzett és milyne kényelmetlen lenne miatta.hát sokat igaz nem megyek vele, de elég sok ez a 12es fogyi.tény a mocira ráférne egy generál.

    buli nem volt pedig lett volna kedvem, haverok mind voltak, készen is lettek :DDD ..na majd talán ezen a héten, csaj nélkül. ;]
    Szóval itthon punnyadok netezek, edzés, meg itthoni melok.Barátnőmmel és szakács haverral si főzőcskéztünk>>eredmény egész hétre megvan kb az ebéden.azért jó dolog főzni pláne nagy tételben csak ami utána marad mosogatlan jajj.de valamit valamiért. :R

    Csajommal megvagyok, rájöttem meg kéne tanulnom alkalmazkodni, tényleg kicsit öntörvényű vagyok, naívan mondom ezt, és akaratos.és ő is erős jellem.és ez ami miatt összezörrenés van.és elnyomnánk egymás jellemét de egyikünk se hagyja.jó vele lenni, de valami azt sugallja nem ő életem párja.ez is faxság mér gondolkodok ilyeneken 4 hónap után.másik nagy hibám hajlamos vagyok tulreagálni, hozzáképzelni dolgokat ahhoz ami nem is ugy van a valóságon túl.
    ez igaz a kocsira is.lehet ott is túlreagálom a hibák sorát és annyi baja nincs is. :U
    sajna ilyen vagyok ez örökölt tulajdonság. :O

    Anyámmal si beszéltem azóta de minek jobb lenne ha nem lenne csak az életem keserítésére van :((( :((( ..akadályozni vsszahúzni.

    Meloból persze enm hívott a gáré, valami alkalmi melo cska kéne karácsonyra.vagy bármilyen.statsztálás se lenne rossz.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák