Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    Üdvözlet!
    Külön Precision topikot nem találtam, ezért ide fordulnék, remélem, kapok választ a kérdéseimnre
    Tehát:
    Jelenleg egy HP 8560W (Core i5 2520M, Quadro 2000M) notim van, viszont gondolkozom páőr okból, hogy egy M4600-as Precision-ra váltsak, a következő okok miatt:
    - Nincs Optimus, sokszor jól jönne, amikor nem használok GPU igényes feladatot (film, net)
    - Hűtés: A HP-nak egy ventis hűtése van, a CPU-t és GPU-t együtt elég nehezen tartja kordában komolyabb és hosszabb terhelés esetén, több pasztával (MX-4 is) is kísérleteztem. A Precinek 2 ventis hűtése van, és külföldi fórumokat olvasgatva ez elég hatékonynak is tűnik
    - Bővíthetőség: Jelenlegi infóim szerint az M4600-as már támogat mSATA SSD-ket is, ami szintén nagy haszon lenne nekem, mert akkor mehetne egy HDD a belső helyre. Valamint az én 8560W-m kétmagos procival szerelt, és nem is eszi meg a 4 magos i7-est, mert más a 2 magos és a 4 magos alaplap... Ha már úgyis venni kéne másikat a 4 mag miatt, akkor veszek Precit

    Hardverileg ugyanaz, mint a 8560W (nem is kell erősebb nekem, ez bőven megfelel), olyan 130.000 Ft-ig mennék el árban, ahogy látom, e körül mozognak

    Illik-e valamit tudni az M4600-as Precision-ról? Gondolok itt típus jellegzetességre, tipikus problémára, stb?
    Alapzaj, hőmérsékletek netezés, valamint folyamatos CPU + GPU terhelés közben közben, Optimus működése
    Válaszotokat előre is köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák