Új hozzászólás Aktív témák

  • ToMmY_hun

    senior tag

    válasz K Norbi #25716 üzenetére

    Köszi az együttérzést! Tényleg úgy van ahogy mondod. Gyűjtögettem rá, nagy nehezen kiválaszottam ezt a modellt, aztán javításnál meg szétbarmolják, mert nem figyelnek rá kellőképpen. Állítólag mérnök volt a csávó... én dolgoztam már mérnökökkel és annak is tanulok, de egyik sem volt ilyen felelőtlen és ügyetlen. Már azt is furcsálltam hogy ESD védelem nélkül áll neki szerelni, de amikor nem tudta szétpattintani mert fogalma sem volt róla hogy hogyan kellene szétjönnie, akkor már kezdtem is aggódni. :W

    Részvétem az MSI laptopoddal kapcsolatban, remélem több hasonló sztoriban nem lesz részed se neked, se másnak. :)

    Szerk: Nem is kérték egyiket sem, leült a csávó és nekiállt egyből. Meg se kellett mutatnom a hibajelenséget, csak nekiállt szétkapni. A végén ugye összerakta, kipróbáltam és mondtam, hogy a hangszórót rosszul kötötte be, mert fel volt cserélve a jobb és a bal oldal. Erre azt mondta, hogy nem akarja még egyszer szétszedni.

    Szerencséjük hogy korrigálják a hibát, mert különben mennék a megfelelő hatóságokhoz és hivatalokhoz reklamálni. :)

    [ Szerkesztve ]

    C programmers never die, they are just cast into void.

Új hozzászólás Aktív témák