Új hozzászólás Aktív témák

  • szunyog199

    tag

    válasz xanadublog #20467 üzenetére

    Megnéztem és benne van a BIOS-ba és engedélyezve is van. A dell oldaláról ezt szeretném letölteni:

    http://support.euro.dell.com/support/downloads/download.aspx?c=hu&l=hu&s=gen&releaseid=R205174&SystemID=studio1537&servicetag=8FSPM4J&os=WLH&osl=hu&deviceid=16166&devlib=0&typecnt=0&vercnt=2&catid=-1&impid=-1&formatcnt=0&libid=5&typeid=-1&dateid=-1&formatid=-1&source=-1&fileid=286236

    de amikor letöltöm egy letöltésvezérlőt szed le ami gondolom letöltené a drivereket. Miután azt elindítom kiiírja hogy nincs letölthető file. Nem értem miért nem lehet egyszerűen csak letölteni az exe file-t...

    Most viszont egy másik probléma jelentkezett, letöltötte a frissítéseket a gép, újraindul ahogy kell majd amikor kiiírja hogy konfigurálja a frisíítéseket akkor 32%-nál megáll és KÉK halál jön:

    majd újraindul a gép. Megnéztem a hibakód alapján, hogy akkor szokott előjönni, hogyha valamilyen hardver nem megfelelően van telepítve. A poén az egészbe az hogy amikor az 5dik újraindítás után visszavonja a win a frissítések konfigurálását akkor bejön a rendszer rendesen. Mit tegyek? Töröljem azokat a frissítéseket? Szedjem le az eddigi drivereket? Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák