Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz FehérHolló #18908 üzenetére

    Sem a Vostro 1400-asomat, sem az E6410-esemet nem kell atomjaira szedni procicseréhez. Csak a hátlapot kell leszedni (V1400-nál a procitakaró fedlapot), és a hővezető 4 csavarját (meg a procirögzítőt a foglalaton) és már cserélhető is.

    Bullzeye: épp te próbálsz minket meggyőzni arról, hogy a fű nem hogy kék, de nem is fű, hanem fa...
    Bénőd édesanyja pedig ha nem tud úszni, egyedül bizony, hogy ne közelítse meg a vizet! Vagy keressen egy úszómestert, aki elkíséri a vízhez, vagy egy úszásoktatót, aki megtanítja úszni - ha már hasonlatokkal élünk. De továbbra is azt mondom, hogy megfelelő nyelvtudás, logika és értelmi képességek birtokában a dell support oldala tökéletesen használható.
    ECDL-lel azért példálóztam, mert a letöltés tananyag benne (nekem nincs ECDL vizsgám, nekem képességem és affinitásom van a számítógép használatára :D

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák