Új hozzászólás Aktív témák

  • formasu

    tag

    válasz ArrayOfLilly #10430 üzenetére

    Szerintem sincs meg egy gép újra telepítése 2 óra alatt, hogy a programok is rajta legyenek, de nem is erre gondoltál!
    Előfordulhat, hogy egy-egy Drivert mégis csak kell keresni, stb.

    Ha sikerülne a Partícionálás, az sokkal rövidebb idő lenne, mivel az új, előretelepített rendszer működik, semmi gond vele.
    Mikor még az első gépem volt, semmit nem tudtam, / most sem sokat! / de volt egy ismerős, aki MINDEN, szó szerint minden kérdésre tudta a megoldást! Nagyon értett a gépekhez! Reméltem, hogy itt ezen a Fórumon is található ilyen ember is, aki az esetleges "műszaki" dolgokhoz ÉRDEMBEN is hozzá tud szólni. / Mit-miért-hogyan? /
    Érdekes, hogy a sok géphez értő "szakember" közül senki nem tudja, miért nem lehet a "C"-t a kívánt kisebb méretre átállítani, / 152 GB alá / esetleg azt sem, hogy melyik külső partícionáló progi megy Vista alatt. / Pedig van ilyen! /
    Ne érts félre, nyugodtan mondhatom, itt, ezen a fórumon talán Te vagy a legsegítőkészebb, tehát a kritika nem feléd irányult, és nem a hozzám hasonlóan nem profik felé, hanem van itt biztosan olyan ember is, aki nagyon ért mindenhez, és a kérdezőn konkrétumokkal, megoldásokkal is segíthetne!.
    Nem kívántam senkit megbántani.

    A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

Új hozzászólás Aktív témák