Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papaj x

    tag

    válasz Papaj x #128832 üzenetére

    S visszatérve. A fogyasztói társadalom miatt az autókat már legyártották. Régtől már közlekedő talicskát lehet vásárolni. Nem mást.
    Szívesen adok telefonszámot, kb minden tipusú autóra, h ki mennyit költött rá. 20 éves passattól a 3 éves meganig, kb mindent. Pályán, heti 1500 km, s mi a költsége.

    [ Szerkesztve ]

    "A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

  • Zola007

    veterán

    válasz Papaj x #128832 üzenetére

    Én megértettem a te szempontjaid is, csak nekem van egy félszem a 18-20 éves autóktól, bármilyen jó is legyen az.

    Az igényeim szerintem már elég jól kikristályosodtak, egyéb extrák, design, szín és apróbb faceliftek nem vízválasztók számomra.
    Mint már többször jeleztem, nem ragaszkodom a dízelhez. Sőt!
    Én is benzines szeretnék, csak nem találtam olyat 250 km-en belül, ami megfelelt volna az alábbiaknak és egyúttal nem kapok hányingert a kül/beltér designjától.

    Tudatos vásárlónak tartom magam, de nem tudnék leülni évi 250-300 órát egy olyan autóban, ami nem tetszik.
    Nem szeretem a fehér, illetve a rikító színű autókat, így marad a szürke, fekete, barna, kék, stb.

    Amiket szeretnék:
    - max 8 L vegyes fogyi
    - élete nagy részében követhető előélet (nem zárkózom el a behozottól)
    - ne legyen rozsdás
    - csendes járás 140-es tempónál
    - digit/automata klíma
    - min. 4 lufi és 5* törésteszt
    - tempomat, ABS, ESP, immo, el. ablak, el. tükör
    - 6-os váltó nem feltétel, de örülünk ha van
    - min. 300-350L csomagtér a jól pakolható fajtából (Swift2-be 1 koffert és egy utazótáskát már nem tudok betenni, hiába 280L papíron, azt csak akkor tudja, ha 280 L vizet öntök bele)
    - max 300e km futás
    - lehetőleg szövet kárpit, esetleg plüss
    - panorámatető és bőr belső kizárt
    - jó gumik vagy olyan felni, ami nem túl perest kíván (lehetőleg 16" fölé és /50 alá nem mennék, max 25-30e/db)
    - jó rugózás, mert rossz utat látni fog minden nap
    - nézzen ki valahogy

    Ezek alapján maradt a zsákban a Megane 3, 407, Astra H, Laguna, Mazda 6

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák