Új hozzászólás Aktív témák

  • xuldar

    őstag

    válasz #33253120 #75539 üzenetére

    Pedig hidd el, sokan szeretik, ha minden ott van, ahol megszokta. Én elhiszem, hogy a Win8 technikailag sokkal-sokkal jobb mint a 7. Viszont amikor az asztal jobb szélén lévő ikon mellett véletlenül kitolom a kurzort, nem is a széléig, és becsúszik az a menü, és 2mp-ig nem lehet miatta rákattintani az odatett ikonra, az hamar irritáló tud lenni. A csempézés meg alap volt ugye, a 8.1-ig úgy kellett barkácsolni, hogy legyen start menü. Elcseszték.
    Az Office hányadék szalagmenüjét 8 év alatt sem bírtam megszokni, pedig 4 éve nem láttam a régi menüt. 8 évig kínoznám azt, aki kitalálta. Átláthatatlan, logikátlan hulladék. Legalább meghagyták volna a régi menürendszert is, hogy mindenki azt használja, ami kézre áll neki.
    Ez nem azt jelenti, hogy csak a régi jó mindenből, mert vannak olyan programok, ahol hamar ráállt a kezem az új kezelőfelületre, de ez a szalagmenü meg a nem érintőképernyős csempe szerintem zsákutca.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák