Új hozzászólás Aktív témák

  • inkubator

    tag

    Hasonló esetem nekem is volt mint a videós srácnak! A TESCO-nál lámpánál állt egy Román kamion a sáv közepén a szélső sávban. Én persze mivel volt még hely araszoltam szépen előre mellette a fülkéig. Elindultunk és a pénzváltó előtti enyhe kanyarba tudatosult bennem, hogy valószínű hogy végig holttérben voltam, vagy tényleg ki a franc nézelődik lámpánál a jobb tükörbe ha nincs jobbra kanyarodási szándék az adott kereszteződésben, de nem vett észre. A forduló íve nagy volt és kezdett lenyomni oldalra. Az adrenalin az egekbe szökött aztán átvillant a TK-s eset és lefékeztem és óvatosan leszálltam a padkára. Majd miután elhaladt visszaszálltam és mentem tovább. Tanultam az esetből hogy lámpánál kamion/busz mellé nem állunk csak oldalra mögé vagy oldalra elé. Az esetek 80%-ban be is húzódnak menet közben a belső sávba a nagyok, menetszelet se szoktam érezni. Sokkal félelmetesebbek a kamikaze gyalogosok, akik szétnéznek és ha nincs kocsi akkor mennek, (a biciklis meg majd lefékez ahogy tud, az nem üt akkorát szerintük, pedig volt már nem egy eset hogy ottmaradt akit bringa ütött el). Másik kedvenc a kamikaze biciklis, sokszor engem is meglepnek, hajmeresztő még a kopasznak is, csoda hogy még élnek.... nem csoda hogy rossz kép alakul ki a bringásokról! :U

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

Új hozzászólás Aktív témák