Új hozzászólás Aktív témák

  • hdanesz

    senior tag

    válasz szotyika77 #159400 üzenetére

    Hello,

    Én voltam mostanában kétszer is. Erősen forgalomfüggő. De 2.5 óra mindenképp kell rá még ha kb. semmi forgalom sincs. Sok helyen 80-as tábla, az áthúzásoknál 60-as.

    Az egyik út teljesen eseménymentes volt, csak átcsorogtunk a felújításokon. Viszont a másik úton szépen araszolgattunk többször is 30-40km-es sebességgel gurulva, ahol feltorlódott a forgalom a szűkületnél.

    A 3 órát aláírom, a 4-hez szerintem nagyon ki kell fogni valamit. De sajnos ezekre is elég sokszor kell készülni manapság (ez mai, friss):

    Egy kamion és egy kisteherautó ütközött össze az M3-as autópálya főváros felé vezető oldalon, a Görbeháza pihenő közelében. A 181-es km-nél a bal pályát lezárták.
    A Nyíregyháza felől jövőket a 203-as km-nél lévő Debrecen/Hajdúnánás csomópontnál,
    a Debrecen irányból érkezőket az M35-ös autópályáról, a 14-es km-nél lévő Balmazújváros/Hajdúnánás csomópontnál terelik ki a pályákról.

    Nővéremék az elmúlt 1-2 hónapban kétszer is kerültek baleset miatt dugóba az M3-ason. Legutóbb Bag után, Gödöllő előtt volt nagy perec. :(

Új hozzászólás Aktív témák