Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Régen én is vállaltam ilyeneket, főleg szívességbe
    Egyszer hozzám került egy ősöreg gyárilag összerakott gép, telepítsem újra, újra is raktam de sehogy nem sikerült hangot csiholni, Google nem segített sehol nem találtam hozzá drivert
    Így vettem hozzá egy használt hangkártyát 1500-ért, beraktam hang minden volt erre a tulaj sokkalta a 1500Ft költséget :DDD

    Na azóta nem vállalok ilyet
    Van két szomszéd akinek ügyes bajos dolgait én szoktam(telepítés, eltűnt a Firefox, ilyenek, monitor rendelés, gép rendelés összerakva)

    Na meg saját példámból okolva előre közlöm hogy bármi hibája előjön a gépnek én nem válok érte felelősséget

    Hogy mi volt a saját esetem
    Kiszedtem a gépet hogy portalanítsam ahogy szoktam, kivettem kifújni, majd összepakoltam és nem kapcsolt be többet, mint kiderül a tápegységnek pont ez volt az utolsó csepp hogy megvolt mozgatva és megadta magát
    9évesen hagyott itt, ilyen hangja lett [link]

    Amúgy legutóbb két új laptop rendelésben segédkeztem persze a telepítés rám hárult, bár új laptop esetén ez nem olyan hú de kockázatos feladat

    Tudjátok mi volt a fizetség
    Éteremből kaptam egy két személyes tálat, ú de bekajáltam belőle :DDD

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák