Új hozzászólás Aktív témák

  • GIJoe

    addikt

    válasz saril #129455 üzenetére

    Csakhogy az elektromos autó, és az általa felhasznált energiához köthető károk expozíciók, kis és
    nagy erőművekben állítják elő, ahol lehetősége van szabályozni, szűrni, mérni csillapítani
    leválasztani, kezelni..stb. Addig amíg kiállsz a garázsból az induláskor, az a 49 féle igazoltan rákkeltő anyag és a ki tudja még mi másodperceként nemcsak hogy szennyez, de brutál mennyiségű oxigént fogyaszt el előled is ráadásul fosszilis véges üzemanyagól! Az egészséged az kincs, elég nyelni a sok műanyagot is nem hogy még a sok meg se tudod mondani mit beszívni...
    Az elektromos autóknál kevesebb kopó, alkatrész-miatt szintén jelentősen, kisebb a terhelés.

    Más aspektus: Nagyon sok gyártó le van maradva a versenyben, Németek nagyon szerintem még a Toyota is annak ellenére hogy úttörő a hybridben. (Nem látom a Toyo Konáját...) Ugye ilyenkor lehet tanulmányokat fizetni, és propagandát nyomni hogy áh, tévút amiben le vagyunk maradva...

    Véleményem szerinte ez a jövő, csak ez életképes és mint minden fiatalnak szerintem ezt kéne tolni, a 90 éves mama is a lovaskocsit éltette anno tudom, meg voltak géprombolók a történelemben, de erre ne legyünk már büszkék meg hogy milyen okosak vagyunk...

Új hozzászólás Aktív témák