Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Kvelstadt #1675 üzenetére

    Bazdki mekkora ninja vagy. :D Én meg lőttem őket tegnap tök fölöslegesen. Kifeküdtek max 10mp-re. Aztán már jöttek is rám megint. Értelme nem volt. De ez a köteles ez jó. Ezt fogom használni.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • VikMorroHun

    senior tag

    válasz Kvelstadt #1675 üzenetére

    Likelikelikelikelike. :)

    Nem volt könnyű, de sikerült valahogy megcsinálnom. Jött vagy 3-4 öszvér egyszerre. Az elsőt elütöttem motorral, a többivel viszont nem boldogultam. Amíg nem sikerült az általad leírt módszert alkalmaznom - igaz, most sem tudom pontosan időzíteni, de nem is kell. Csak nyomva tartom az L2-t, igyekszek oldalazni az öszvér körül (esetleg megütöm, hátha kibillen az egyensúlyából), és folyamatosan nyomkodom az R2-t. Így előbb-utóbb összekötözöm őket. :)

    Amúgy érdekes fizikája van a motornak. Ha rárakok valami 180 kg cuccot, akkor alig megy, mert túl van terhelve. Viszont ha indulás előtt kipörgetem a hátsó kereket (L3), akkor meg úgy száguld, hogy alig bírom bevenni a kanyarokat. :)

    Vagy itt van ez a kísérlet. Ha ilyen dőléseket próbálnék gyalogosan, biztosan felborulnék. Amikor ezzel a csomaggal indultam, nem is tudtam felszállni a motorra, mert továbbvitt a lendület, és hiába fékeztem, nekicsapódtam a rámpa melletti korlátnak. Illetve volt egy olyan mutatványom is, hogy egy bukkanó előtt nyomtam az X-et, hogy átugrassam motorral, erre vagy 4-5 méter magasba felrepült a motor. :) Persze csomagokkal megpakolva.

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Új hozzászólás Aktív témák