Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    Na én is mondom : akinek mindkettő új (bár ha valakinek tetszik a zsáner nem tudom elképzelni hogy anno kihagyta ) , a kettő közül a DSR a jobb . Klasszisokkal jobb. A grafika elképesztő még performance módban is , a hangulat iszonyú parás és nyomasztó. A hangok fantasztikusak , nagyot nyomnak az atmoszférán. És igen , aki azt mondja hogy 1-1-ben az eredeti upgrade-je az valamelyikkel egyáltalán nem játszott . Ahogy írták is a map sok helyen változott és bővült , vannak opcionális küldetések , vannak új infók (holo videók). Én anno platináztam PS3-on , de így 6 óra játék után sem unom az új verziót . Élmény barangolni az Ishimura-n . Persze vannak ismerős események , de ezek olyan zseniálisan , hogy nem teher újra átélni.
    Ami változott az előnyére változott , ami nem az még mindig megállja a helyét 2023-ban is .
    Egyszerűen nem tudok kontrát említeni , nálam egyértelműen 10/10 a játék .

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

  • mcwolf79

    veterán

    válasz podtibi #48 üzenetére

    Mi az amit szerinted ráerőltetnek az emberre ? Igen , vannak olyan karakterek , melyek idősebbek . És akkor mi van ? Komolyan a mondandód nagy részét nem is értem . Mit fogadtatnak el??
    Átírt történet ?? Te miről beszélsz ? A sztori ugyanaz . Vannak plussz dolgok , amik HOZZÁTESZNEK a sztorihoz , de nem írtak át semmit .
    Amúgy nem is értem miért kell itt hülyeséget tényként előadni , mikor nem játszottál a játékkal , maximum YT-on láttál róla ezt-azt.
    Amúgy bár minden remake ilyen lenne .Ehhez fogható maximum a Resi2 -t lehet emlegetni .

    [ Szerkesztve ]

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

  • mcwolf79

    veterán

    válasz cyberkind #50 üzenetére

    Én szoktam harapni az ilyenekre , de megmondom őszintén nekem ez fel sem tűnt . Valami hülye kiragadott egy félreérthető mondatot a játékban , csinált belőle egy clickbait videót , a sok ***** meg rárepült . Gratulálok nekik !
    Allgender WC … hát engem olyan szinten magával ragadott az atmoszféra hogy ez fel sem tűnt .
    Ha valaki kipróbálta volna a játékot belátná , hogy ilyen hülyeségeken fennakadni baromság . Nem is tudom az ilyenek mit akarnak ezzel igazolni ?!? Önigazolás maguknak hogy ne vegyék meg a játékot ? Komolyan nem értem .
    Nem tartom magam homofóbnak, mondjuk az ilyen Pride féle dolgokról megvan a véleményem , de amik ebben a játékban vannak az bőven az ingerküszöböm alatt vannak (mint mondtam fel se tűntek , mert a játékra figyeltem ).

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák