Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    Kicsit spoileres lehet mert bossokról írok szóval aki nem akarja tudni az görgessen tovább.

    Na elkaptam pár boss-t. Pl azt a Pursuer-t. Nem tudott mit kezdeni ha pajzsos keze felé tértem ki. Sokáig kerülgettem pedig és sokmindent felderítettem mire visszamentem oda hogy megütközzünk.
    A hajón is megvan az a flexile. Ő pl nem volt nagy valami. Ruin sentinels már viccesebb volt mikor a másik kettő már egyszerre támadott rám. Na ők mondjuk adtak a számnak vagy kétszer.
    Sinner viszont nem sokkal volt nehezebb mint az első boss.
    A gargoyles-nél viszont buktam két kört. Sikeresen összegyűltek vagy öten és sosem tudtam azt elérni akinek már csak kevés élete van. Aztán harmadjára szépen kivártam hogy úgy mozogjanak hogy kéznél legyen aki kell és sorba le tudtam szedni aki épp le volt már sebezve. Én az első részben nagyon szenvedtem a két gargoyle-nél de ez az öt együtt is könnyebb volt.
    Ja és a netet lelőttem mert egyik körben a gargoyle-ok ellen mentem volna de beinvadel-t valami mágus és esélyem nem volt.
    Majd mikor nem ilyen összevissza cuccokba leszek foskarddal meg stb várom szeretettel az invadereket.
    Most van pár új kulcsom szóval végignyálazom a játék eddigi bejárt részét hogy hátha jó valami valahova mert zárt ajtókra emlékszem de hogy hol ara már nem.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Aktív témák