Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4v3

    őstag

    válasz nubreed #268 üzenetére

    Létezik hozzá egy DSfix és DSmousefix nevű cucc pc-re, ami egész játszhatóvá teszi bill+egérrel is a játékot is a grafika és lényegesen szebb lesz és jobban állítgatható, mint alapból.
    A végére nem értem még, mert újrakezdtem 30 óra után steam-re váltás miatt, de elég hosszú, ahogy tudom és piszok nehéz is. A legelső csontváz is meg fog tudni ölni az elején, amíg nem szoksz hozzá a mozgáshoz, blokkhoz stb, nagyon sokszor fogsz meghalni, de ilyen szempontból fair a játék, mert minden halálból van mit tanulni, hogy legközelebb ne történjen meg újra.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #268 üzenetére

    -en joy-al szeretem szoval arol nem tudok nyilatkozni.
    -a dsfix melle meg lattam egyszer valami mod-ot ami a texturakat up-olta kicsit szoval lehet javitani rajta.
    -200ora nem de tobb mint 100volt nekem az elso. persze ebbe volt nemi xp farmolas de az nem volt tobb 5-6oranal osszesen. el lehet vele lenni. dlc-vel meg meg tolodik a jatekido.
    igaz masodik vegigjatszasnal mar akar felezofhet a jatekido mivel erosebben kezdesz meg mar ismered a jatekot de meg ugy is bele lehet rakni 50orat siman.
    -en mindig azt mindom. itt is mindtam mar tobbszor hogy "ha en tudtam vele jatszani akkor mas is tud".
    egyebkent nehez elsore, s miutan kitanulod benne azt a par mozgast konyebb de meg mindig van benne kihivas. az is plusz ad meg hozza hogy van hogy nem a boss-ok nehezek hanem pl egy mezei ellenfel kombozva aterepet ahol kuzdeni kell vele. de van hogy csak siman a mezei ellenfel is lefoglal egy idore.. :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • nubreed

    veterán

    válasz nubreed #281 üzenetére

    Kifutottam a szerkesztési időből és csak most vettem észre, hogy hülyeségeket beszéltem. :D

    Szóval írtam ezt az előbb: "Undead Burgben miután azt a 3 nagypajzsos, hosszú kardos arcot," ... kimaradt az, hogy "megöltem".

    A másik, ami helyesbítésre szorul: "lehet menni jobbra lefelé egy lépcsőn és balra felfelé szintén egy lépcsőn. Na, ha balra le megyek," Természetesen ez nem "balra" akart lenni, hanem "jobbra". Tehát a mondat így szól helyesen: "lehet menni jobbra lefelé egy lépcsőn és balra felfelé szintén egy lépcsőn. Na, ha jobbra le megyek..."

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #282 üzenetére

    szerk.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #281 üzenetére

    na most nem tiszta hogy a black knight-al talakoztal vagy a templomban vagy. de szerintem ez meg a black knight ezert leirom ezt.

    talan a black knight-al futottal ossze. ot meg ne bantsd szerintem. eleg tapasztalattal akar puceron is le lehet gyozni de mivel meg nem sebzel eleget masrhasokaig tartana legyozni, es ha csak ketszer rosszul mozdulsz szet is kap.
    egyebkent keruld el \ tamadasat es probalj mogotta maradni. figyeld ki a csapasait es vzn olyan mikor van ido beszurni egyet. ne probald kivedeni mert ez nem olyan ellenfel akit ez erdekel es karod lesz belole mint hasznod. gurulj ki mozogj ki es pprobalj mogotte maradni de ott is vigyazz mert van egy hatara csapo tamadasa. szerencsere azt lehet latni mikor ara keszul.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • mad1

    veterán

    válasz nubreed #288 üzenetére

    Nem sok hasznos dolgot arul,szoval ne band,en is megoltem az elso karimmal
    viszont konkretan ezeket a dolgokat nem nagyon arulja mas,de jobbakat igen!
    290 toturi '-a sorrend eleg hasznos koszi szepen

    [ Szerkesztve ]

    Ne szemetelj ! = Steam

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #288 üzenetére

    ha az undead elejen levo kereskedot olted meg gond egy szal se. van nala par hasznos cucc ami jol jon de semmi olyan amt kesobb ne szereznel-kapnal meges emiatt ne jutnal el mindenhova.
    en a nyil miatt tartottam meg. azutan hogy mar mashol is tudtam venni megoltem a kardjaert. nem hasznaltam ugyan de katana es az nekem kell mert as kard! :D

    ha a masik kereskedot olted meg aki egyben kovacs is akkor baj van. o fejlesztene neked majd nehany specko fegyvert meg a sima atlagos kepesseg nelkuieket is amik szamomra nagyon fontosak voltak.
    de ha meg el akkor te is vehetsz bunbocsanatot fent a templom tetejen a paptol, es akkor lenyugszik.

    (#289) mad1
    ez a sorrend elerheto neten is pl ds wikia-na mi ha erdekel majd belinkelem. ott angolul le van irtva minden helyszinhez minden info de en abbol nem sokat ertettem, szoval en csak a sorrendet hasznaltam pl ilyen miatt hogy en is betevedtem a katakombakba. ocsem emg anno firelinkbol kapasbol nem burg fele ment hanem le new londo ruins-ba ami nem kicsit eros volt kezdesnek :D

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #292 üzenetére

    nincs baj. o csak egy arus. ot oltem meg a kardjaert. o nem kovacs. bar arul par cuccot ami jo de azokat meg fogod kapni. legeloszor en kapasbol megoltem mert tul draganak talaltam es nem lehetett vele alkudni. :D

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • mad1

    veterán

    válasz nubreed #299 üzenetére

    toronyra fel a letran ess le es sima utest ra,majd ujra fel a letran ,igy probald,konnyu lesz.

    300as hsz re a valasz:bal shift nyomva tartva xboxjoyon kor gomb.

    Toturi nem talalom amit mondasz,new londo ban hol lehet az atkot leszedettni?

    [ Szerkesztve ]

    Ne szemetelj ! = Steam

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #310 üzenetére

    Nem tudod visszaállítani addig míg megnézesd alap helyzetben mit csinált a space? Vagy keress rá neten. Szükséged lesz az ugrásra. A futás vagyis ez esetben a sprint meg szégyen ugyan de hasznosabb mint eddig bármikor. :DDD

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #312 üzenetére

    Elárulom az első karakterem nekem is valahol még burg-parish környékén ért véget de még a dephts előtt azt tudom.
    Egyébként nem sok kereskedő lesz a játékban, vagyis nem minden új helyszínen. Dephts-be is van egy meg blightown-ba is lehet egyet intézni de igazából az a néhány kovács lesz akihez érdemes lesz visszajárni nem csak upgrade miatt.
    Azt akit te megöltél én amiatt tartottam meg mert ott tudtam leghamarabb nyílvesszőt venni.

    Felszerelésből mi van rajtad? a Balder set amit a templom környékén lévő piros köpenyes ellenfelek dobnak nem rossz lehetőség hogy végre ledobja az ember a kezdő set-et. persze ha kidobják. meg az elején még elég nehéz is szóval egy kicsit rá kell feküdni END-re, de az amugy sem árt mert elég hamar elérhető az Elite kinght set, az Eastern set és a Stone set is amelyek mind akár végjátékig jó szolgálatot tesznek. A Stone set különosen nehéz de részben erősebb is mint a másik két említett set maxra húzva.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #314 üzenetére

    Balder-eknél majd farmoljál. ha csak egy részét kidobják a setjüknek már jó neked.
    A maxra húzás meg úgy van dióhéjban hogy pl az undead parish-ban lévő kovácsnál tudod upgrade-elni a páncálod fegyvereid úgynevezett kövekkel. Titanite shard, ebből van kék piros zöld stb. aztán vannak a twintkling titanit-ok és még sokféle kő amit a játék során fogsz kapni. szóval a kovácsnál kiválasztod az ahol fejleszteni lehet (nem jut most eszembe a neve) és azon belül kiválasztod a nálad lévő fegyver vagy páncélt és a jobb felső sarokban írni fogja hogy hogy darab kő kell hozzá és melyik fajta. Ha egy itemhez megvan a megfelelő kő azt észre fogod venni mert olyankor az adott cucc világos, ami meg nem fejleszthető mert nincs meg hozzá ami kell az sötét.
    ahogy fejlesztesz egy cuccot úgy fog egyre több követ kérni hozzá.
    nameg azt is látod majd kék karakterekkel hogy melyik értéke és menyit fog fejlődni.
    amit pirossal ír az meg kicsit romlani fog a fejlesztésnél bizonyos értékekben.
    Az most nem ugrik be hogy kell e alapból "ember"üt adni a kovácsnak vagy +5ig agy is fejleszt e de azt hiszem így is fejleszt.
    későbbiekben fogtok találni még más ember-eket (itt nem az emberre mint karakterre gondolok hanem ezek ilyen kovácsoláshoz szükséges kocka akármi) amiket a megadott kovácsnak lehet csak odaadni és speckó fejlesztéseket tud csinálni nektek. Pl tüzes vegyver, lighningüos, magic sebzést okozó és stb.
    Ezeket a fejlesztéshez szükséges köveket pedig fogsz találni, ládákban hullákban meg ellenfelek is dobják.
    Pl a balderüek (piros köpenyesek is dobják szóval duplán megéri őket farmolni egy kicsit)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #316 üzenetére

    Elsőre én se vágtam ezt a fejlesztés dolgot. Csak nézelődtem sg fórumon mert ott volt topik meg aktív is volt itt meg még nem és láttam a hozzászólásokba hogy zweihender+5 re van húzva meg ilyenek. Néztem is hogy mi a rosseb az a +5. Aztán eljutottam az első kovácshoz és rájöttem hogy ilyen egyszerűen írják a hogy mennyire van fejlesztve egy adott fegyver vagy páncél.
    Én egyébként csak a sima fejlesztést használtam fegyverekre (van néhány ellenfél akinek gyengesége pl a fire vagy magic de alapvetően a fizikai sebzés ér a legtöbbet mert az mindenkinek fáj) mert ha más irányba fejlesztesz egy alap fegyvert, pl fire-enhanced akkor alulról elveszti a két módosító betüt. azok a betük pedig módosítók amiket a statóok buffolnak.
    pl te adsz str-re és egy fegyvernél alul ott van hogy str: A
    akkor az a fegyver A-val több bónuszsebzést fog kapni azzal hogy növeled az Str-ed.
    a Betűk sorban a legjobb módosítótól a legrosszabbig úgy vannak sorrendben hogy S A B C D E.
    De van olyan fejlesztés is ami a betűt jobbra vagy rosszabbra módosítja. De ezeket látni fogjátok pirossal és kékkel írva mielőtt rányomnátok a fejlesztésre.
    Van neten táblázat arról milyen fegyver milyen irányba (normal, fire, divine stb) mijen köveket igényel és hogy módosul a sebzése de első végigjátszásra én is össze fejlesztettem ami épp megtetszett szóval be tudom linkelni ha kell meg akár ti is meg tudjátok találni neten de szerintem próbálgassátok és majd kitapasztaljátok. Én elsőre knight voltam és elkezdtem húzni az alap kardját ami tökre nem érte meg így visszagondolva de akkor azt hittem jó vagyok és persze tudtam is vele haladni.
    A balder-ek udnead parish-ban a templom környékén őrködnek. Legtöbbnek hosszúkás pajzsa van (azt is ki tudja dobni) és mindnek piros köpenye van. Ja Ha esetleg bent jártok a templomban a hátul balra lávő liftet kapcsoljátok be úgy hogy beszálltok és onnantól kezdve lesz egy short cut frtelink-hez.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #321 üzenetére

    próbálok spoiler mentes maradni de ezek olyan infók amik ha spoiler ha nem, nem árt tudni ha játszik az ember ezzel a játékkal.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • D4v3

    őstag

    válasz nubreed #349 üzenetére

    Endurance. Minél kisebb %-át teszik ki a cuccaid az equipment load-odnak, annál gyorsabb leszel és kevésbé lassan gurulsz.100% felett nem is tudsz futni vagy gurulni, 50-100 között csak lassan, ún. "fat roll"-ozni tudsz, 50% alatt már egész jól, 25% alatt pedig már kifejezetten gyors leszel.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #349 üzenetére

    Van egy olyan értéked a stat táblázatodon középső oszlopban fent hogy equip load. Az első érték az teher ami rajtad van (minden beleszámít aminek súlya van, páncél, fegyver, nyíl-nyílvessző) jelenleg. A második érték a max equip load amivel rendelkezel. Az a lényeg hogy az első érték ne haladja meg a második érték felét mert akkor vagy nehéz és pl a gurulás is olyan mintha földhöz vágnád magad. Pl ha van 100equip load-od akkor a rajtad lévő cuccok összege az első számnál ne legyen több mint 50 azaz a teljes érték felét ne lépd át.
    Az equip load értékét 3féle módon tudod növelni és akár kombózva is. Első hogy szintlépésnél adsz Endurance értékre. A másik két módszer két gyűrű. Az egyik a havel ring amit még undead burg-ba meg lehet szerezni és +50-el növeli az össz eguip-ed. Marha nagy segítség a játék elején de meg is kell küzdeni érte.
    Én is használtam régen de most nem mert nem tudnám utána levenne. Ugyanis ha fent van a gyűrű akkor elkezdek mást fejleszteni és ha leveszem akkor az a -50equip marhára visszavet.
    A másik gyűrű (én ezt használom mert másra is ad) a ring of favor and protection ami 3 értékre ad +20%-ot. kevesebb egyuip load ugyan mert csak 20% de ahogy növeled a stat-jaid úgy számolja újra azt a 20%-ot. ezen felül ad még 20% életet meg 20% stamina-t amivel a max stamina értéked (160 a max stamina és szintén endurance növeléssel fejlődik) túl tudod lépni mert felhózza 192-re.
    Ja és persze a terheltséged összefügg a stamináddal is szóval minél nehezebb vagy annál gyorsabban kifáradsz futástól mozgástól ütésektől. De az 50% equip load-ot mindig kihasználom warriornál.
    Én épp ezért nem tudom még hordani a BK axe-omat mert túl nehéz és azzal együtt már belassulnék.

    (#350) D4v3
    Akkor ezt kifejtettük teljesen. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #352 üzenetére

    Igen röviden annyi. Meg ha már warrior vagy annál nehezebb és ezzel együtt erősebb páncélokat tudsz majd felvenni úgy hogy nem lassít be.

    Egyébként azt ugye tudjátok hogy itt igazából semmit nem befolyásol az hogy milyen class-al kezdtek.
    Nincsenek skill-ek a varázslatokhoz meg minden fegyver hozzáfér szóval csak a kezdő felszerelés tér el meg a kezdő stat--ok de azokat könnyen át lehet gyúrni más classhoz valóvá. Én pl úgy vagyok warrior hogy banditát szoktam kezdeni mert vagy két kezdőstat-ja jobb mint a warrior-nak és így spórolok meg két szintnyi osztást.

    A gargoyle páros az elég izmos bossfight így a játék elején. De ha érdekel van oda egy segítség amivel sokkal könnyebb. persze jobb érzés egyedül leverni őket de van az a pont mikor elege lesz az embernek.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • D4v3

    őstag

    válasz nubreed #355 üzenetére

    Először is tedd be az egyik kezedbe a nyilat ugye, és a hozzá való lőszert is a heléyre. Utána átváltasz rá a megfelelő gombbal, átveszed kétkézre és lesz egy gomb, PC-n a shift alapból, amivel célozni lehet.

    Az inventory-d nem számít bele a load-ba, ha nagyon zavar a sok cucc, akkor tudsz venni párezer soul-ért egy ládát, amibe tudod pakolgatni a felesleges cuccuokat a tüzeknél. Kicsit később megjelenik majd egy árus is Firelink Shrine-nál, akinek el tudsz adni mindent. Igazából akkor már mehetsz majd egy olyan helyre, ahol egyből a tűz mellett lesznek ellenfelek, darabja 2000 soul-t ad és ha kell, akkor nagyon sok soul-t ki tudsz farmolni, nagyon rövid idő alatt, mert csak visszamész a tűzhöz és reset-eled a helyet. Úgyhogy annyira nagyon nem éri meg mindent elcipelni az árushoz.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #354 üzenetére

    Annyi a segítség hogy mikor a sárkányos hídon átszaladtál volt egy fickó a híd előtt aki a napot bámulta.
    Na ha beszéltél vele akkor úgy menj a gargoyle boss-hoz hogy human formába vagy ls akkor rögtön a boss bejárat előtt megjelenik egy sárga jel a földön amiből meg tudod át idézni hogy segítsen. de annyira segítőkész hogy vele párban a két boss nem fog egy percig tartani.. :)

    Én nem haszntáltam a gargoyle axe-ot mert nem tetszik a mozgása. ha csapkodsz vele hajlik a nyele. de egyébként még az is lehet hogy jó cucc. sosem néztem mivé lehet fejleszteni.

    Nyílhoz meg annyi kiegészítés az előttem szólóhoz hogy megfelelő nyílhoz megfelelő lőszert kell felpakolni az invetory-ban. Persze ez logikus de pl crossbow nyíl nem meg a sima bow-hoz.
    Meg még annyi hogy a crossbow csak úgy tud lőni hogy már bemérted az ellenfelet. Ellenben a bow meg úgy is tud hogy majdnem fps nézetből célzol (nemtom nálad egér vagy mi lehet) és úgy távoli célpontokra sokkal jobb lőni. Nem is beszélve arról hogy lesznek helyzetek mikor érdemes nyíllal meglőni egy ellenfelet és elcsalni a tömegből mert együtt sokan lennének, akármekkora dark souls játékos az ember..
    Sőt van ellenfél aki közelről halálos de távolról le lehet úgy nyilazni hogy meg sem indul feléd. Ez kicsit érdekes egyébként de néha érdemes ezt kihasználni.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #358 üzenetére

    Jaja. A legtöbb boss-nál tudsz idézni segítőt. Solaier-t konkértan több boss-nál is.
    Nem tudom olvasgatod e amit mad-nek válaszolok de neked is ajánlom hogy minden új helyszínen próbálj human form-ban maradni mert akkor fog jönni egy gép által irányított invader akit ha leölsz soul-t is ad ugye meg humanity-t meg a set-jét is megkaphatod, de akár még az adott pályarészen a boss-nál be is idézheted segítőnek ha elptte már legyőzted. Bár az is igaz hogy nem lesz még egy ilyen boss aki ennyire nehéz segítők nélkül.
    Lesz még egy dupla boss de ők nem olyan veszélyesek ha kiismered a támadásaikat. De majd ha oda jutsz és baj van, szólsz és adok tippet.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • D4v3

    őstag

    válasz nubreed #360 üzenetére

    A híd alatti 3 patkányt elég gyorsan lehet farmolni vagy lemész Depths-be és ott öldösösöd őket. Ők dobják a legnagyobb eséllyel.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #360 üzenetére

    Ahogy D4v3 kolega is írja. De mi az hogy nincs humanity-d? már kellett hogy találj párat. És nem kell mindig human form-ban lenned. elég csak néhány ilyen fontosabb helyszínen. Szerintem is marad az egér öldösésnél mert az a biztonságosabb de azért leírok egy alternatív módszert. Mégpedig hogy megölsz egy npc-t a közelben. Pl aki firelink-nél a lifthez vezető úton áll. Én őt mindig megölöm mert később megöl egy másik karaktert akinek ugyan nincs is értelme életben maradni mert nem ad semmi pluszt de csípi a szemem talpig páncél csávók ártatlan védtelen nőket bántanak. Vagy ott az aki a tűz közelében ül firelink-nél.
    De ha esetleg ezt választod akkor készülj fel mert így a játék elején még kemény diók neked.
    De egyébként van hogy a játék is jutalmaz humanity-vel amit egyből felír az életcsíkod mellé.
    Nem tudom mi alapján adja de én általában akkor kaptam ha sérülés nélkül öltem sok ellenfelet. Tegnap 3huma-t szedtem így össze.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #364 üzenetére

    Arról nem is beszélve hogy később úgy is meg fog támadni.. E ugyan spoiler de a játékodból sokat nem veszek el vele hogy elmondtam. :)
    Meg nézz szét jól mindenhol ha egy új területre jutsz. De ha már itt járunk ez a tábortüzes nem tudom mennyit ad de a másik páncélos akiről beszéltem nekem tegnap kettőt adott. Mert ahogy lerakott a madár firelink-nél mentem is megölni hogy el legyen intézve az npc nő megmentése. A másik akit írsz nálam még él mert nincs szükségem most több humanity-re.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • D4v3

    őstag

    válasz nubreed #366 üzenetére

    Most tudod kinyitni undead burg-ban a rácsot az egyik házban, pár sarok után pedig ott egy újabb boss, a Carpa Demon, ami dob egy kulcsot a következő zárt ajtóhoz majd.
    Harangból lesz még egy kicsit később, ha az is megvan, akkor megjelenik Firelink-ben a vendor és tudsz menni egy új helyre is.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #366 üzenetére

    Aktivált de ez még nem elég. 2 harangot kell összesen megkongatni és az fog menyitni egy új pályát a kovácstól nyíló utvonalon ahol egyelőre nagy vasrács zárja le a bejáratot meg ott ül egy érdekes páncélos figura akit ne bánts mert később még ad majd küldetéseket és jutalmakat is.
    Most oda kéne eljutnod megint ahol a sárkány őrzi a hidat. a híd bejáratánál a jobb olali ajtó eddig zárva volt de már ki tudod nyitni. ott lejutsz undead burg alsó részére (nem egy túl bonyolult rész..) és ott lesz egy boss akit ha megölsz akkor még lejjebb mehetsz a tőle kapott kulccsal és nyithatod a dephts bejáratát ami a következő pályarész lesz.

    Emlékszel még a játék kezdésnél milyen gift-et választottál? Mert egyébként a leghasznosabb a Master key amivel sok zárt ajtót ki tudsz nyitni amely között van olyan amit anélkül egyáltalán nem lehet kinyitni.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #371 üzenetére

    Darkroot-ba is sok felé lehet menni. Meg jó is az ha próbálsz felfedezni. Vannak nehéz részek de találsz jutalmat kinlódásaidért cserébe. De a darkroot-ban csak óvatosan mert van ott egy két kemény hely ahol ha nem elég óvatosan halad az ember akkor könnyen otthagyja a soul-ját. :) A nagy harcosok meg nem vészesek. lassuak és bár téged is be tudnak lassítani (de csak a futást és a gurulást). Én az t szoktam hogy mellettük maradok és folyamatosan mögöttük maradok és onnan el lehet intézni őket.
    Meg egyébként is azon kívül amerre menned kéne ez az az irány ahova már eljuthatsz és szabadon bejárhatod.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #387 üzenetére

    Capra demonban is az a nehéz hogy kevés a hely de a két fegyvere meg hosszú.
    Én fel szoktam szaladni a lépcsőn és a két kutya hamarabb odaér és lecsapom őket aztán a capra ellen meg próbálok kigurulni a támadása elől és kontrából támadni. A védekezés itt nem sokat segít mert marhaerőset üt és simán átüti a védelmet aztán meg baj van..

    Játék későbbi részében lesznek párosával is capra demonok. Persze el lehet őket egyesével csalogatni, meg több hely is lesz szóval nem lesz már akkora kihívás mint itt most.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #389 üzenetére

    Most nem tudom konkrétan melyik ajtóra gondolsz. Mert van egy ajtó ami másik oldalról nyitható és oda is lehet kavarodni hosszú bolyongás után. Viszont az az ajtó ami küzvetlen a bonfire-re nyílik nyitva kell lennie. Az durva lenne ha az az ajtó kulccsal lenne lezárva. De ha nem akkor ott a dephts-ben Domhnall of Zena-tól meg tudod venni a master key-t.
    De azt bírom az ilyen játékokban hogy az embernél van egy marhanagy fegyver amivel leaprítana egy hegyet is vagy levarázsolná a holdat is, de ha nincs kulcs akkor egy fa ajtó kifog rajta. :D

    Más: Azt szeretem ebben a játékban hogy akármennyire ismeri az ember mint pl én akkor is vannak helyek ahol ugyanúgy tiszta szopás átjutni mert nem segít se páncél se fegyver se varázslat..
    Sen fortress-ben is megszopattak egyszer a lengő-keskeny hídról lelökő csapdák de most anor londo-ban is megint szétszívatott a két archer silver knight és lelöktek jó sokszor. Buktam is 100000 soul-t ami nekem egy szintet jelent ott ahol én járok.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • D4v3

    őstag

    válasz nubreed #389 üzenetére

    Lesz egy Domnhall of Zena nevű páncélos, szarvas sisakú arc Blighttown lejárata előtt, aki később a 2 harang meggongatása utána felköltözök Firelink Shrine-hoz. Ő árulja a kulcsot 5000-ért.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #392 üzenetére

    Gondoltam hogy van más megoldás. A master key az csak plusz segítség de nem lehet quest item.
    Ha esetleg kezdesz majd egy új karaktert vagy többet is, mindig a master key-t vállaszd gift-nek a karakter létrehozás után. A többi az egyszer használatos vagy amit ad azzal nem vagy semmivel jobb helyzetben.

    Majd New Londo Ruins-ban nem lesz ilyen gond hogy bonfire... :)

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #396 üzenetére

    Gapping az egyik legegyszerűbb boss. Felemeli a testét aztán földhöz csapja és abba az irányba fog elindulni majd megáll és lehet adni neki hátulról. Csak baromi nagy az élete szóval ezt sokszor kell megismételni.
    Pajzs csak magic, fire és lightning ellen véd. Egy kivétel van ami bleeding resist-et is ad de az majd később lesz meg.
    Neked curse (amit a békák kifújnak páncélzat és gyűrű van ami segíthet. Pont a papnál lehet megvenni a curse reesis-tes gyűrűt. Nem emlékszem mennyi soul-ba kerül simán megéri mert a későbbiekben még boss is lesz aki curse-ok szóval meg se kell ölnie, elég ha nincs resist-ed és véged.
    Kétféle curse resist-es páncél elérhető neked. Az egyik az Antiquated Set amit úgy szerezhetsz meg hogy megölöd a hydra-t darkroot basin-ban a tónál majd bonfire és ha visszamész a fal mentén bal oldalt elmész a tó legtávolabbi részébe és ott lesz egy arany kristály gólem. ha azt megölöd akkor megint bonfire és visszamész és ott lesz a ruha a helyén. de lehet rosszul emlékszem és még mielőtt visszemennél a tóparton ahol a hydrat megüéted meg kell idézni egy nőt (ott lesz a jele a parton a földön) beszélni vele és csak aztén menni a set-ért.
    A másik verza hogy ha már Laurtec (az arany páncélos akit kiengedtél a toronyból gargoyle boss előtt) megölte firelinkben a firekeeper-t akkor ott lesz a helyén a dingy set ami szintén curse resist-et ad. Egyik páncél sem véd fizikai sebzés ellen de azok a békák nem is sebeznek fizikailag.
    Később pedig majd a paladin szett de az még messze van.

    Ez ilyen ez a játék. felb.sz könnyen de aztán mégsem hagy nyugodni és önként megyünk vissza tovább szenvedni. Nagyon eltalálták nem? :)

    Igen megidézheted Solaire-t hogy segítsen de nincs sok ésszel megáldva és ezért nem is lesz itt akkora segítség mint gargoyle boss-nál. folyamat előtte fog állni a gappingnak, az meg ugye nem egészséges.

    Más:
    Jussatok elfele anor londoba mert spoilerezni nem akarok de dicsekedni igen, ugyanis olyat tettem amit ezelőtt még soha. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #400 üzenetére

    Én Banditát kezdtem és annak alap felszerelése a spider shield. :)
    Ahhoz a patkányhoz meg egyértelmű hogy be kell menni, viszont így fordított sorrendben lehet bejárni a dephts-et ami tulajdonképpen hasznos tud lenni.

    ja és javítanám két korábbi kijelentésem.
    Az egyik A greataxe-al való legyezés volt. Ezt úgy képzeld el hogy lebírom meg minden de nekem is ugyanúgy üt mint neked. Minden fegyvernek van egy sajátos ütési-csapási stílusa. szóval nekem is földhöz csapja grartaxe-ot, és akkor is ha lenne pl 200str-em meg 200equip-em.

    A másik dolog hogy a nevesített fegyvereket nem lehet elementál fegyverré kovácsolni. Bár lehet ez az egy pont kivétel de megkaptam a gargoyle halberd-et ami neve ellenére lehet fire divine occult stb.. Engem is meglepett.
    Ráadásul lehet ebből lesz divine és fire fegyverem mert ugyan kisebbet sebez mint a greataxe viszont ütés után gyorsabban lehet vele újra ütni és hosszabb is az meg mindig jól jön.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #404 üzenetére

    Ha nem tiszta valami szóljál és megpróbálom érthetőbben leírni.

    Mad1 írt múltkor hogy milyen nehéz a greataxe és gondolom arra gondolt hogy amikor csap vele földhöz csapja mintha nem bírná. De ez a fegyver ilyen. Ha erősebb lesz az ember is ugyanígy fog vele csapni. S ere írtam hogy minden fegyvernek van egy csapási stílusa.
    Pl van olyan halberd ami felülről csap de van olyan ami meg csak oldalasan csápol.

    Én nem is szeretem a módosított fegyvereket főleg emiatt a betű elvesztés miatt. többet ér a str és dexx sebzés bónusz mint az hogy fire-t sebzek de pl 80% ellenfél immúnis a tűzre és még a bónuszt is bebuktam.
    A divine fegyver amiből érdemes egyet készíteni az újjáéledő csontik miatt.
    Én a fire fegyvert is csak azért csinálom mert van egy két boss akiről tudom hogy fáj neki a fire és meg akarom nézni hogy fire alapú sebzéssel mennyivel fáj neki jobban.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #406 üzenetére

    Szerk: Most nézem milyen hosszú hsz lett megint. Bocs srácok. Ha túlmagyarázom a dolgokat szóljatok és megpróbálom rövidebbre fogni.

    Na ez szép kis kérdéscsokor. :)
    Szóval. Na ez Spoiler-es lesz de még így is lesz elég élményed szóval leírom mi merre.
    Blightown. Annzira nem nehéz.
    Inkább csak undorító ellenszenves b.zi hely. (bár én már a duke's Archive-t jobban utálom pedig ott semmi szopatós pályaelem nincs) Igazából az első felébe az a nehéz hogy fa tákolmányokon fogsz leereszkedni egészen az aljáig és ha leesel vagy lelöknek akkor halál. Haladj nagyon óvatosan. Rögtön az elején lesznek ilyen nagy dögök amiket szerintem nyíllal intézz el mert lesz ott egy létra rögtön az elején és ők nem tudnak felmászni szóval ott biztonságban vagy. És ezután is ajánlott majd ezt a taktikát használni hogy ha több ellenfél van távol egyre lőj rá nyillal mire odaszalad. aztán így tovább. egyedül nem veszélyesek de ha már ketten is rádszaladnak gondot okozhatnak.
    Ebből a fehér virágú növényből amit az erdőben a az entek is dobnak meg a woman árus is érul vigyél magaddal mert lesz toxin és az marhára szedi az életed. Meg vigyél lila növényt is poison ellen mert blightown alja egy mocsár és mérgez. Ha lehet vedd meg a paptól a poison gyűrűt is mert így mérgezett leszel de legalább az nem fog annyira sebezni lefele.
    Ha leértél a legaljára a fatákolmányokon akkor jobbra tarts először és ott lesz egy alagút a bonfire-vel. mire oda érsz szükséged lesz rá.
    Ha ez megvan a bonfire-től jobbra lesz egy domboldal és ott lesz majd a boss. Félúton a a domb és a bonfire között pedig lesz egy másik fa tákolmány ami pedig kifelé vezet bligtown-ból.

    Great Hollow & Ash Lake
    Ha a lenti bonfire-től balra felé haladsz akkor pedig lesz egy nagy fa amibe ha bemész lejuthatsz great hollow-n (a fa belseje) keresztül Ash lake-hez. Ott szintén egy sokfejü hydra lesz mint az erdőben és ugyanúgy is kell megölni.
    Ha pedig végigmész az ösvényen eljutsz a Stone dragon ig aki nem ellenfél viszont beléphetsz a covenant-jába.
    Farkát levághatod, nem fog bántani viszont kapsz egy dragon fegyvert ami szerintem szintén nem hasznos de had legyen meg.
    Ha elindulsz le ash lake-hez lesz rögtön az elején bonfire meg a legalján is miután kiértél a fából de még a stone dragon-ál is. Ja és a fában curse-os békák lesznek szóval curse ring meg óvatosság.

    Catacombs az még kemény neked. főleg divine fegyver nélkül. Nem is kell még oda menned plusz igen, Blightown könnyebb.

    Darkroot-ba a hatalmas harcosok csak akkor nehezek ha előttük megállsz és próbálod blockolni pajzsal az ütésüket. Ne tedd. maradj közel hozzá és mozogj mögé. Ott nem ér el, és úgy már nem akkora ellenfelek.
    A kristálylények megint nem nehezek. Lassan mozognak és mikor támadni készülnek már lehet látni a mozdulatot hogy támadni fog és akkor mozogj messzebb. Nem tudom milyen fegyverrel nyomulsz de ne sorozd őket mert lehet mire menekülnél megüt. Ja meg itt is, maradj mögöttük.

    Soul farmolásra a legjobb hely az darkroot garden-nek az része ahova a crescent-et kell berakni a nagy kapuba amit a kovácstól 20000soul-ért lehet megvenni.
    ott vannak npc-k akiket leölni nem annyira egyszerü viszont ők adnak a legjobban soul-t. Nektek még egy kör fog adni több mint egy sintre elég soul-t.

    New Londo ruins az ugyan elérhető de nem fontos még oda menned. A szellemek ellen be kell nyomnod egy itemet ami úgy néz ki mint egy ilyen imádkozó sovány fehér kéz. Már kapnod kellett útban lefelé. Venni is tudsz majd olyat meg dobnak is a szellemek de a nélkül ne menj oda. Ha benyomtad te is sebzed őket meg ők sem sebeznek rád akkorát plusz védekezni is tudsz.
    Egy boss van a végén aki kötelező story szempontból de egyrészt kell hozzá egy gyűrű mert anélkül meghalsz instat másrészt van egy érdekessége ami igen megnehezíti.
    A gyűrűt pedig Az erdőben kapod meg a boss-tól Sif-től a farkastól miután leverted.
    Ja meg ott a Very large divine ember ami a sima fegyverekhez kell. Arról majd videót kell nézni mert elég kanyargós az út eljutni oda szóval nem kísérlem meg leírni. Vagy lehet elég egy térképet keresned neten.

    Jöhet a következő kérdés! :)

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #435 üzenetére

    Én mindig próbálom rövidre fogni de ez egy ilyen játék, hogy csak így tudok beszélni róla jó hosszan.
    Igen a lila virág a méreg ellen jó a fehér pedig a toxic ellen. De a fehér a lényegesebb mert a méreg nem sebez annyira mint a toxic.
    Szerintem innen már most ne indulj vissza. inkább próbálj lejutni. Ha leértél a fa tákolmányról indul jobbra a fal mentén és lesz egy alagút a második bonfire-vel. Ha vissza akarsz menni a felszínre akkor innen is egyszerűbb mint mint amerről jöttél. Lényeg hogy ha megvan a lenti bonfire, akkor kijössz a az alagútból és megint jobb felé menj és ott lesz egy másik fa tákolmány. azon menj fel és lesz egy ilyen liftszerű izé amivel menj fel. Ez után mindig csak menj egyre feljebb míg végül elérsz egy alagúthoz ahol vár rád 3 olyan behemót amik a lejövetelkor is köszöntöttek. de el lehet velük bánni egyenként.
    Ha ez megvan átmész az alagúton ahonnan kilyukadsz valley of drakes-be ahonnan a kis fa hídon át bal kéz felől lesz egy ajtó amin keresztül new londo-ba jutsz onnan meg megint bal kéz felől megtalálod a liftet ami felvisz firelink-hez.
    Aztán visszafelé is itt jösz de gondolom ez logikus.

    Ha meg bemész az erdőbe ofc farmolj az entekből fehér virágot. (sajnos random hogy mikor melyiket dobják a 3 közül) akkor lehet érdemes lenne megvenned 20000soul-ért a kovácstól azt az emblémát ami nyitja az erdőben a nagy kaput. Vannak ott npc-k akiket ha leölsz, már szerintem első körbe is lesz 20000soul-od megint. Meg a kapu mellett meg kell ütni a falat bal oldalt és ott egy bonfire. tehát tudsz farmolni.
    Lehet ezt már írtam neked is vagy olvastad te is mikor másnak írtam de inkább kétszer leírom..

    8500soul? Az komoly! :D
    nekem most valami 130000kell egy szinthez. Néhány boss már nem is ad annyi soul-t hogy lépjek belőle egy szintet.
    Bár az is igaz hogy én már több mint 130. szintű vagyok és már 3. végigjátszásnál tartok.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • D4v3

    őstag

    válasz nubreed #441 üzenetére

    A tűztől jobbra van egy domboldal, ha ott bemész a bejáraton lesz egy boss meg még ez-az plusz egy jóval későbbi zóna bejárata is. Oda még ne menj át, hanem majd vissza a lifttel el undead parishba és ott sens fortress kinyílik majd.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #441 üzenetére

    Szép munka katona! Érik az előléptetés! :)
    Az a leesnek a szakadékba nekem új. Én is oda szoktam velük táncolni a szélére de nagyon jól kell mozognom hogy leessenek. Néha rúgással sikerül lelökni őket.
    Változz vissza human formába és akkor ott a bonfire közelében, ahogy jössz ki kicsit jobbra de még a száraz részen ha megállasz fog jönni egy gép által írányított invader azaz piros ellenfél. Azt ha levered az ugye egy humanity meg soul meg talán a set-et is megadja ami persze elég gyenge de elfér enni meg nem kér. Ha ez megvan akkor irány jobbra és ott a dobos fás részen felfelé és ott lesz majd a boss. Ja és ha human formába maradtál akkor az invader-t akit megöltél meg lehet idézni a boss előtt segítőnek.
    Meg ha nem fedezted még fel a mocsárt akkor hajrá.
    a bonfire-től balra egy nagy fatörzsben lefelé vezet az út great hollow-n keresztül ash lake-hez ami nem story helyszín de vannak ott is cuccok meg bonfire.
    Vagy a kivezető úton ahol már jártál, ha nem mész teljesen fel akkor lesz egy másik út (jobbra tartva) egy olyan helyre ahol sok a toxic-os de megéri mert van ott valami item meg egy firekeeper soul is ami estus flask-et fog megint növelni neked.
    Ha ez mind megvan akkor blightown pipa. A boss után lesz egy kisebb helység ahol ha jó helyen ütöd meg a falat akkor eltűnik és lesz ott is egy bonfire meg egy firekeeper aki olyan mint a boss volt, csak nem bánt. Itt még tovább is tudsz menni de az a demon ruins-hoz vezet és ha rám hallgatsz te oda még nem akarsz menni.. :)
    A harangot meg fogod találni. ha megkongattad megnyílik sen fortress a következő helyszín.
    ja és az fontos hogy a barlangban a tolyásokat cipelő fekvő-kúszó figurákat ne bántsd mert veszélyesebbek mint amilyennek látszanak..

    (#442) D4v3
    Te vagy az én mondandóm összefoglalója. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #450 üzenetére

    Tegnap kipróbáltam ezt a lelökést. A lépcső mellett bal oldalt megálltam és a hülye úgy esett le hogy megrúgott de ezzel magát lükte hátrább vagyis a szakadékba. Többit viszont ledaráltam. Nem veszélyesek. A hülye láthatatlan thief még meg is áll és lehet neki adni backstab-et.
    Tényleg, használjátok a backstab-et? Én akinél csak lehet. Kivéve mikor alkalmat ad és adok neki egy hard atackot az másodlagos csapással. :)

    (#451) mad1
    Igen annyi, száz-negyvenezer.
    Persze én már hordom a +20%soul ringet ahol csak lehet.

    Most lent vagyok blightownba és szopok. Az a baj hogy ennyi fejlődés után már elkönnyelműsködöm pedig nem lett könyebb a játék. Türelmetlen vagyok és akkor is támadok mikor amúgy nem lenne szabad. De kapom a leckéket és kezdek visszaszokni a normális megfontolt játékra, :)

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • nubreed

    veterán

    válasz nubreed #455 üzenetére

    Jóvan, harmadszorra sikerül... akkor most még érdemesebb vissza menni a lifttel felfelé, nekem még sok lenne az a rész, ami a quelaag leölése után megnyilt?

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • D4v3

    őstag

    válasz nubreed #456 üzenetére

    Azért menj fel a lépcsőn és nézz szét. Egyrészt ott van a 2. harang, másrészt ha körbe lemész, akkor lesz egy fal, amit ha megütsz, akkor lesz egy bonfire.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #456 üzenetére

    D4v3 válaszolt röviden lényegre törően.. :)
    De még ki is mehetsz a pirosas alagúton mert ott is van egy bonfire és aktiválhatod.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • D4v3

    őstag

    válasz nubreed #463 üzenetére

    A drake sword egyrészt közel sem olyan jó, csak, ha a játék elején megszerzed. Most ahol már vagy, sokkal jobb lesz egy felhúzott fegyver, mint az alap drake. Azt húzni meg nagyon drága és még csak nem is fog skálázódni semmivel sem. Amúgy, ha lemész a híd aljához egy íjjal nagyon könnyen meg tudod szerezni. Csak lövöldözd a farkát, aztán egyszer csak kiírja, hogy megkaptad.
    A gardbenben, ha megölöd azt a bandát és bal oldalt végigmész, lesz egy rom, amiből kivezet még egy út. Ha ott átmész a túloldalra és befordulsz balra, le, akkor lesz egy chest, benne a Stone armor-ral. Ilyen van azokon a nagy, felébredő óriásokon is. Az a set elég lesz jó ideig.

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz nubreed #476 üzenetére

    Nalam a bastard sword be lett aldozva tuzre, lassu es roved a hatotavja, Az alap +15-om a claymore, pvp-re idealis, es eleg messzire hat. Egy baja van, hogy a hellkite dragon hidjan van.:)

    Elite knight set-re: tokeletes szett, 46 pose melle kell egy Great Shield of Artorias (96 stability es csak a farkas lelke kell hozza). Semmi nem tud leteriteni.:)

    En egy Paladint csinaltam most ezzel a felszerelessel, 5 attunement slot, Great lighting spear, Wrath of Gods, healing.

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz nubreed #478 üzenetére

    Az attunement tulajdonsagod hatarozza meg hany varazslatot vihetsz magaddal (20-nal 5 slotod van).
    A uses annyit tesz mennyit hasznalhatsz a kovetkezo bonfire latogatasig. Pl Heal 5 uses, Chaos Great fireball 4 uses.

    3 kategoria van:

    - Magic, ehhez catalyst kell a kezbe es intelligence-el skalazodik. Tamado varazslatok - magic sebzes, fegyver buffok, pajzsok.

    - Miracle, ehhez talisman kell a kezbe + faith-re rakni, heal varazslatok, homeward (legjobb miracle-k egyike), villam sebzes . Ha egy feher karikat latsz a palyan, az azt jelenti valaki miracle-t hasznalt egy masik vilagban es erositi a tieidet (Miracle Sinergy)

    - Pyromancy, pyromancy flame kell hozza, es azt kell fejleszteni az erositeshez, nincs attrib megkotes, tuzgolyok es tuzviharok, egyket buff (tuzvedelem pl), itt vannak a legerosebb tamadovarazslatok, de a hatotavuk kicsi. Magas dex erteknel rovidebb a cast time.

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #476 üzenetére

    Battle axe úgy hatásos ha folyamat tudod fejleszteni legalább +14-ig.
    Most nézem és ténleg erősebb a bastard viszont greatsword szal lasabb is. És annyival nem erősebb. De használd ha tetszik. Én is használtam már. Volt mikor az volt a divine fegyverem. Csak játék elején vagyis első végigjátszásban nem szeretem a lassabb fegyvereket. De ez az én véleményem.
    A fegyver sebessége nincs írva sehol. Azt úgy szoktam hogy felrakom mindkettőt és csapokodom vele aztán váltok és csapkodom a másikkal és látom a különbséget. Persze pl két katana között nehezebb dönteni de olyankor megnézem melyik a jobb katana és azt hasonlítom egy más fajta fegyverrel.
    Endurance-ot toljad közben. Már csak azért is mert az az elsődleges védelmi vonalad. Staminat is ad ugye és elübb azt üssék le mint az életed. Főleg hogy lesz olyan aki simán átüti a védelmed egy csapással de minél több endurance vagyis staminád van annál kevesebbet sebez be élletbe.
    Igen van videó. Beírod a páncél nevét meg hogy location és bíztos talál videót. De nézhetsz darkroot végigjátszást is hátha valami ott maradt..
    de ha jól emlékszem az Eastern set a nagy kapu után végig jobbra haladva a fal mentén és a végén lesz pár ent és ott lesz valahol a szakadék környékén.

    (#478) nubreed ere a hsz-edre én külön nem is válaszolok mert Set-Comment™ olyan jól megválaszolta hogy még nekem is volt benne új infó. Persze nem is foglakoztam sose arconcsapásnél bonyolultabb varázslatokra.

    (#477) Set-Comment™ én poisra most azt akarom majd kipróbálni hogy mit tud az iron flesh mikor szaladok fel anor londoban a két íjjász knight között.

    (#480) Big Bopper Sok sikert a további haladáshoz is! Fog ez menni csak ne adagold tul magad idegességgel.
    Én is káromkodtam nem keveset de még máig is szoktam. :)

    (#482) mad1 Nekem volt hogy le kellett mennem el a géptől és meg kellett innom egy sört hogy nehogy eltörjön valami ami túl közel kerül hozzám.. :D

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • D4v3

    őstag

    válasz nubreed #484 üzenetére

    Hááát én lehet Ash Lake-et későbbre hagynám. Még az előző, fél évvel ezelőtti karimmal voltam ott, eleve 1-2 órán át bukdácsoltam a Great Hollow-ban, mert mindent össze akartam szedni és meglehetősen könnyű ott lecsúszni, sikerült egy curse-t is összszedni persze, aztán a bonfire-t is aktiváltam, hogy még csak vissza se tudjak port-olni a régi tűzhöz. Utána Ash Lake-nél még meghaltam 1-2-szer, dumáltam a sárkánnyal, levágtam a farkát és szaladtam vissza Sens Fortress-be. Azt hittem sosem érek ki onnan, de sokat is bénáztam :D
    Most már túl vagyok a Fortress-en is, egy-két helyen iszonyat szivatós és bosszantó, de a vége felé már egészen tetszett. Viszont oda jó, ha megvan a Rusted Ring, amit az Asylum-ba visszarepülve tudsz megszerezni a zárt ajót mögül, mert kelleni fog, ha meg akarsz ölni bizonyos ellenfeleket a szurokban alul.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #484 üzenetére

    Már nem emlékeztem a fejlesztésére. én már ógy szoktam hogy havel ring-el felveszem a stone set-et aztán mikor már megvan és fel van fejlesztve a black iron akkor váltok.
    Kivéve most mikor egyáltalán nem használtam havel ring-et. Szóval most azzal mentem ami épp jó volt.
    Egyébként még odéb lesz de majd tudsz még farmolni is twinkling titanite-ot.
    Ez a kétféle fejlesztés van páncéloknál.
    Vagy shartd, large shard majd chunk és végül slab vagy ez hogy végig twinkling kell hozzá.
    A black iron-hoz is az kell meg a giant iron-hoz is.
    Ash Lake-be óvatosan haladj lefelé mert a lezuhanás lesz a legtöbbször a veszted. ja meg valami curse resist-es cucc se ártana mert lesz néhány béka is..
    Ha leérsz. jobb kéz felől a parton lesz egy bonfire.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz nubreed #489 üzenetére

    Firelink shrine - halott neni:

    A ketrecnel talalhato egy Black Eye Orb amit hasznalhatsz Anor Londoban hogy a bosszut allj a halalan (Lautrec olte meg).
    Miutan megolted (ez elsore eleg szivatos mivel Lautrec 2 feher fantom tarsasagaban jon neked) eldobja a nenje Firekeeper Soul-jat, amit ha visszaviszel a ketrechez, feltamad es Firelink Shrine ujra el.

    Vissza Asylumba:

    A lift kell ami felvisz Undead Parishbe, van egy luk a lift utjanak elso harmadanal ahol ki lehet lepni, ekkor egy parkanyra kerulsz ahol jobb oldalt at tudsz gurulni a rom egyik pillerere es fel tudsz szaladni a feszekhez, ahol ha osszekuporodsz, a hollo visszavisz az elmegyogyiba.

    Claymore-t normalisan lehet upgrade-elni Titanite Shard-okkal. Andre segitsegevel lehet elvinni +15-ig. Erosen javallott normal allapotban tartan, pvpben gyilkos, a leggyorsabb Great Sword es az eros tamadasa szuro sebzest okoz - imadjak a Silver es Black knightok, kello staminaval 3-5 csapas osszehozhato + gurulas, raadasul megakasztja a masodik utes az ellenfelek tobbseget.

    Fegyvereket nem erdemes elemental iranyba vinni harcos kasztokkal. Normal upgrade es ha elemental sebzest akarsz veszel port hozza, vagy buffolod magiaval (Magic weapon, Sunlight weapon, Darkmoon weapon). Nicohoz erdemes egy Flame es egy Divine fegyvert vinni akkor lazan megolod a tobbi bosshoz eleg a normal +15-os fegyver.

    Ja es elso vegigjatszashoz feltetlen szerezz egy Longbow-t. Masodik alkalommal mar anelkul is megoldod.

    [ Szerkesztve ]

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

  • Set-Comment™

    senior tag

    válasz nubreed #494 üzenetére

    Gold Pine Resin : 150 villám sebzést ad
    Charcoal Pine Resin: 80 tűz

    Lautrec ölte meg a nénit ezért ment el Anor Londo-ba.

    http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

Új hozzászólás Aktív témák