Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Kvelstadt #284 üzenetére

    Ok, köszi! Tehát akkor vissza tudok menni bármikor, később, amikor már kellően magas szintű vagyok illetve jobb cuccaim vannak? Ugye a kezdő helyen kívűl és az Undead Burgön kívűl máshol még nem jártam a játékban és a "kezdő helyről" ahol kezdődik a játék, ugye van egy animáció, amin egy hatalmas varjú (ha jól emlékszem) dob le Undead Burg -be. Szóval attól függetlenül, hogy haladok előre a játékban, vissza tudok majd menni ehhez a bizonyos black knighthoz hogy kinyirjam?

    Más: elkúrtam valamit, véletlenül rossz gombot nyomtam és beszélgetés helyett megsuhintottam a szintén undead kereskedőt Undead Burgben és ezáltal ugye rám támadt, és védekezésképpen kénytelen voltam megölni. Hiába léptem ki a játékból gyorsan még mielőtt nagyon elfajult volna a helyzet, mikor újra elindítottam és visszatöltöttem a legutolsó mentést, az pont itt volt, amikor már rám támadt a kereskedő, tehát már támadott. Így viszont esélyem sincs arra, hogy fejlesszem a cuccaimat, mert mindez azelőtt volt, hogy vásároltam volna nála. Mikor jutok el a következő kereskedőig? :) Sokat kell még várni rá?

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák