Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #349 üzenetére

    Van egy olyan értéked a stat táblázatodon középső oszlopban fent hogy equip load. Az első érték az teher ami rajtad van (minden beleszámít aminek súlya van, páncél, fegyver, nyíl-nyílvessző) jelenleg. A második érték a max equip load amivel rendelkezel. Az a lényeg hogy az első érték ne haladja meg a második érték felét mert akkor vagy nehéz és pl a gurulás is olyan mintha földhöz vágnád magad. Pl ha van 100equip load-od akkor a rajtad lévő cuccok összege az első számnál ne legyen több mint 50 azaz a teljes érték felét ne lépd át.
    Az equip load értékét 3féle módon tudod növelni és akár kombózva is. Első hogy szintlépésnél adsz Endurance értékre. A másik két módszer két gyűrű. Az egyik a havel ring amit még undead burg-ba meg lehet szerezni és +50-el növeli az össz eguip-ed. Marha nagy segítség a játék elején de meg is kell küzdeni érte.
    Én is használtam régen de most nem mert nem tudnám utána levenne. Ugyanis ha fent van a gyűrű akkor elkezdek mást fejleszteni és ha leveszem akkor az a -50equip marhára visszavet.
    A másik gyűrű (én ezt használom mert másra is ad) a ring of favor and protection ami 3 értékre ad +20%-ot. kevesebb egyuip load ugyan mert csak 20% de ahogy növeled a stat-jaid úgy számolja újra azt a 20%-ot. ezen felül ad még 20% életet meg 20% stamina-t amivel a max stamina értéked (160 a max stamina és szintén endurance növeléssel fejlődik) túl tudod lépni mert felhózza 192-re.
    Ja és persze a terheltséged összefügg a stamináddal is szóval minél nehezebb vagy annál gyorsabban kifáradsz futástól mozgástól ütésektől. De az 50% equip load-ot mindig kihasználom warriornál.
    Én épp ezért nem tudom még hordani a BK axe-omat mert túl nehéz és azzal együtt már belassulnék.

    (#350) D4v3
    Akkor ezt kifejtettük teljesen. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák