Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #476 üzenetére

    Battle axe úgy hatásos ha folyamat tudod fejleszteni legalább +14-ig.
    Most nézem és ténleg erősebb a bastard viszont greatsword szal lasabb is. És annyival nem erősebb. De használd ha tetszik. Én is használtam már. Volt mikor az volt a divine fegyverem. Csak játék elején vagyis első végigjátszásban nem szeretem a lassabb fegyvereket. De ez az én véleményem.
    A fegyver sebessége nincs írva sehol. Azt úgy szoktam hogy felrakom mindkettőt és csapokodom vele aztán váltok és csapkodom a másikkal és látom a különbséget. Persze pl két katana között nehezebb dönteni de olyankor megnézem melyik a jobb katana és azt hasonlítom egy más fajta fegyverrel.
    Endurance-ot toljad közben. Már csak azért is mert az az elsődleges védelmi vonalad. Staminat is ad ugye és elübb azt üssék le mint az életed. Főleg hogy lesz olyan aki simán átüti a védelmed egy csapással de minél több endurance vagyis staminád van annál kevesebbet sebez be élletbe.
    Igen van videó. Beírod a páncél nevét meg hogy location és bíztos talál videót. De nézhetsz darkroot végigjátszást is hátha valami ott maradt..
    de ha jól emlékszem az Eastern set a nagy kapu után végig jobbra haladva a fal mentén és a végén lesz pár ent és ott lesz valahol a szakadék környékén.

    (#478) nubreed ere a hsz-edre én külön nem is válaszolok mert Set-Comment™ olyan jól megválaszolta hogy még nekem is volt benne új infó. Persze nem is foglakoztam sose arconcsapásnél bonyolultabb varázslatokra.

    (#477) Set-Comment™ én poisra most azt akarom majd kipróbálni hogy mit tud az iron flesh mikor szaladok fel anor londoban a két íjjász knight között.

    (#480) Big Bopper Sok sikert a további haladáshoz is! Fog ez menni csak ne adagold tul magad idegességgel.
    Én is káromkodtam nem keveset de még máig is szoktam. :)

    (#482) mad1 Nekem volt hogy le kellett mennem el a géptől és meg kellett innom egy sört hogy nehogy eltörjön valami ami túl közel kerül hozzám.. :D

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák