Új hozzászólás Aktív témák

  • vargalex

    félisten

    válasz -=Ghost=- #496 üzenetére

    Hi!

    1. Itt találtam 2.05-öt, routerről lementeni csak úgy van lehetőséged, ha van Flash IC olvasód és természetesen előtte kiforrasztod a chip-et.
    2. OpenWrt alatt sem művészet életre kelteni a WiFi-t. Webes felületen beállítható:

    3. Ahogy a fentebbi képen is láthatod, megy szimultán a 2,4 és az 5 GHz.
    4. Szintén a fenti képen látható, hogy a két sáv két külön hálózat (persze a default config-ban látják egymást), akár külön SSID-vel, jelszóval, kódolással, külön MAC szűréssel. (Akár ki is kapcsolhatod az egyiket, vagy mindkettőt :) )
    5. 80/25-öt nem fog bírni. Valahol 3-4 MB/s körül lehet letöltésben a max. sebesség, amit tud, feltöltésben talán picit magasabb.
    6. Nekem nincs gondom a stabilitással. Persze ez függhet akár a külső vinyótól is.
    7. Én már nem torrentezem a routeren, mert van egy Seagate GoFlex Net-em szintén alternatív firmware-val, amire szinte az összes szolgáltatást átraktam. Viszont pl. a nyomtató megosztásomat a router intézi. Én akkor is OpenWrt-t tettem volna a DIR-825-re, ha nem torrenteztem volna rajta. A gyári firmware-t nem ismerem, de ha jól olvastam, ott pl. a vinyót, illetve a nyomtatót csak akkor használhatja egy kliens, ha "kisajátítja" magának, szerintem ez nem túl szimpatikus.

    Alex

Új hozzászólás Aktív témák