Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz Vesa #8437 üzenetére

    Jogos, amikor írtam a hsz-t, én is azon vaciláltam, hogy inkább a hardver szektor, ami még nem elég, de végeredményben így mi se állunk készen :)

    #8438: Azért Crysis-szint nem hiszem :D Az a játék az optimalizáció legalja, akár az eredeti, akár a remastered. A remastered pedig jelenleg az évtized legnagyobb szemete, kezdve azzal, hogy az eredeti játék egymagos rendszerekre írt változata (ami miatt a mai napig nincs gép, ami megfelelő FPS-sel futtatná) egy az egyben át lett ültetve az újba.

    "Majd' 30 évig tudtam nélküle játszani, akkor ezután is menni fog" - Azért remélem érzed, hogy ez magaslabda lenne :D Részemről amúgy én anno imádtam a Physics-et, csak hát mire beért a cucc rendesen, eltűntek vele a játékok :( Csak egy-kettőben van már (pl Metro)

    #8439: Inkább az a vicc, hogy az nvidia által megmarketingelt, és a technológiával felcímzett kártyák is köhögnek alatta.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák