Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz mert_csokis #33389 üzenetére

    A románc folytatódik. Hogy is mondjam, Judyra / Panemre időről időre rá fog törni a vágy és, de majd meglátod... :) Viszont eléggé alap, amit ezen a téren a játékba beletettek. Ellenben van rá fasza mod, hogy Judy lakásán is napszaktól függően mindenféle dolgot csináljon, szerintem érdemes feltenni ezt: Judy Romanced Enhanced

    Amúgy a DLC-s tartalmat ne úgy értsd, hogy vége a játéknak és be vagy zárva egy új területre új arcokkal.... Azzal csak kapsz egy új területet, ahonnan bármikor átmehetsz a város többi részére, tolni tovább az egyéb gigeket meg amit akarsz. Gyakorlatilag csak kaptál egy új kerületet, ahová korábban nem tudtál bemenni.

    Meg ajánlanék még egy mod-ot... Főleg ha már női karakter, ott még szembetűnőbb, hogy alapból nem ott van a játékos nézőpontja, ahol a szemei vannak. Magyarul ha lenézel, akkor alig látsz valamit, de annak nem úgy kéne lennie a valóságban. Immersive first person

    SaGa59: az a legszebb, ha a PL elején ignorálod a csaj kérését, így rövidre zárva az egész DLC-t 3 perc alatt, de legalább Johnny boldog lesz mert mehettek inni, magasról tesz rá mi lesz az elnök asszonnyal. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák