Új hozzászólás Aktív témák

  • bélanéni

    őstag

    válasz Fitzgerald #10931 üzenetére

    Ez azért megdöbbentő számomra, mert mást se olvasok hogy a W3 is mennyire bugos volt, miközben én a 60-70 órás végigjátszásom alatt egyel se találkoztam. IGAZ, 1) én általában toleráns vagyok a bugokkal szemben - talán szakmai ártalom; maximalista vagyok a saját munkámban, nem maradhat hiba, sőt szépséghiba sem, ennek ellenére látom, hogy egy tízezerszer kevésbé komplex programot is mennyire nehéz hiba"mentesre" programozni / csiszolni 2) én a W3-at szűkös szabadidő miatt 2015-ben 1-2 hónap alatt toltam végig, tehát lehet hogy mázlim volt, hogy mire belefutottam volna egy bugba, azt már kigyomlálták épp előtte. Semmi sem lehetetlen, de mindent egybevetve is kitágult szemekkel pislogok, amikor mindenki mindenhol azt írja a W3 egy bughalmaz volt. MI?? :DDD Akkor egy rohadt mázlista vagyok, és szeretném ha a CP2077 is ekkora bughalmaz lenne :DDD

    Peace: esküszöm egy apró bug se jött elő nálam. Nemhogy játékot megakasztó.... lehet a hardvertől is függ, de azért az meglepő hogy a review-kat készítők igencsak naprakész vassal estek neki, tehát itt ilyenről nem lehet szó, hogy az 5-6 éves PC volt az oka.

    [ Szerkesztve ]

    Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

Új hozzászólás Aktív témák