Új hozzászólás Aktív témák

  • geloczigeri

    tag

    v1.05 firmware, pre-rooted
    Tudomásom szerint ez a legutolsó Android 4.1 rendszerre épülő firmware. Én jelenleg ezt használom, alapból rootolt (SuperSU előtelepítve).
    Ennek köszönhetően végre ellenőrizni tudtam néhány dolgot. A processzor 1.6Ghz-en fut maximum. A governor alapból interactive-on van. Overclock lehetőség nincs., feszültségállítást nem probláltam. Egyelőre értelmét se látom, mert nagyon gyors a gép.

    Fórum: [link]

    Innen letölthető: [Letöltés]

    Android 4.2.2 latest firmware (0504)
    Nagy nehézségek árán sikerült letöltenem a legfrissebb Android 4.2.2-es firmware-t.
    Itt a hivatalos fórum: [link]

    Aki tudja, hogy hol kell angol nyelvűre állítani az oldalt, ne habozzon azt megosztani :)
    Tegnap a google fordító segítségével sikerült regisztrálnom az oldalra, majd újabb idegszálaim árán sikerült aktiválnom az email címemet. Aztán sikerült kiderítenem, hogy csak akkor fogom látni a letöltési linket, ha írok valamit a thread-re, úgyhogy írtam, és utána végre elérhető volt a link. Na és akkor itt megjegyezném, hogy a customer support magyar szempontból nagyon gáz.

    Letöltöttem az update csomagot, és átírtam angol nyelvűre a dolgokat, meg az update utility-t is angolra állítottam, plusz mellékeltem egy ReadMe txt-t, ami tartalmazza step-by-step útmutatást a frissítéshez.

    Fórum (csak türelmes embereknek): [link]

    Innen letölthető az általam módosított (angol) package: [Letöltés]
    Ebből is várhatő pre-rooted verzió. Érdemes regisztrálni [ezen] az oldalon, és követni az eseményeket:

    [ Szerkesztve ]

    GG

Új hozzászólás Aktív témák