Aktív témák

  • Csemike

    csendes tag

    válasz Csemike #542 üzenetére

    Az szerepel az írásos szakvéleményben, hogy igen részletes szemrevételezéses (sic!) vizsgálat megállapította, hogy rendeltetésszerű használattal nem hozható összefüggésbe a cipőm sarkán keletkezett sérülés, tehát azt valamilyen - akár véletlenszerű - külső fizikai behatás érte. Ó, igen, a cipőm sarkával szoktam a szúnyogokat agyoncsapkodni a falon, különösen annak a belső felületével, hogy legyen benne kihívás. :)
    Kérdezte az üzletben a cseppet sem kedves eladóasszonyság, hogy tovább akarok-e menni. Őszintén nem értettem, ezért visszakérdeztem, hogy hova menjek tovább? Hát, a békéltető testülethez. Én alapjáraton nagyon békés testület vagyok, és ott csak felhúznám magam, szerintem. Ezt persze ott nem mondtam, mert nem vagyok egy visszabeszélős arc (csak egyszer a postán szóltam be az ablak mögül káráló aktakukacnak), meg ennyire jófej se, és persze én is úgy vagyok a frappáns válaszokkal, hogy hosszú percekkel később jut eszembe. Azt hiszem ezt nevezik lépcsőházi érvelésnek. Vagy valami ilyesmi, hogy az ember már a lépcsőházban van, amikor eszébe jutnak a legjobb válaszok, de visszafordulni már ciki.
    Szóval így jártam a cipőcskémmel. Ha tudtok egy olcsó és jó cipészt, szóljatok!

Aktív témák