Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz feka007 #144 üzenetére

    Igazad van, de más az optimalizálás és más a további feature-ok belerakása. Mert itt lényegében erről van szó, ugye? A népek inkább jobban örülnének egy egyszerű optimalizálásra a motort illetően, minthogy a rengeteg belepakolt feature-nek köszönhetően még lassabb legyen mint az előző.

    A legjobb megoldás az lenne - szerintem - , ha expansion formájában jönne ki a két újabb rész (Nem epizódikusan :P ), és installkor felpatch-elné az alapjátékot is, ezáltal jóval optimalizáltabb lenne az is, és hátha újra végigjátszaná az is, aki eddig csak Medium-on, esetleg Low-on tudta kipróbálni. Például én High-on végigvinném újra, mivel csak Medium-on tudtam vele játszani anno. De ehhez most egy VGA-csere kellene, amit nem tudok megoldani. Viszont ha az új részen optimalizálnának annyit hogy legalább egy-két kapcsolót át lehetne állítani High-ra, már érne valamit az egész. :P

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák