Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alton1978

    tag

    válasz B4l!nt #196 üzenetére

    Én IOTA-be fektettem, s szerintem abba is fogok. Végig olvastam az oldalukat, s nagyon jól hangzik a roadmap-jük, s az elképzelésük is a blockláncról. Szerintem jövőbemutató, s van benne kraft. Bár nem coin ( ha jól értelmezem ), de - szerintem - a BTC meg a BCH például , Ethereummal egyetemben egy "elavult technológia". Inkább az újabb generációs coinok/blockláncok-ba érdemes fektetni hosszabb távon. De, ugye, ez magán vélemény, s nics még akkora rálátasom, mint a tapasztaltabbaknak itt.

    [ Szerkesztve ]

    Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

  • Hunmugli

    aktív tag

    válasz B4l!nt #196 üzenetére

    Én biztosan vennék neot a 2. kibocsátás után/előtt, amikor olcsóbbnak tűnik, mint a másik időpontban. Ez a kínaiak Ethereumja, és egy részvény, ami még évekig termel pénzt (gas, saját fizetőeszköz). Variance-on van fent róla cikk, olvasd el és dönts. (Keress olyat, ami jobban tetszik, vagy válaszd ezt.)

    Illetve több coinba tegyél pénzt, min 2-3 (~5), mert bármelyik "becsődöl", máris szomorú leszel.

    Egyéb: figyelem, kezdő társaim! Noname coinokkal csak óvatosan, megvettem fent és eladtam lent :( Ha előtte megnézem, hogy mennyire noname, akkor nem veszem meg. Coinmarketcap top100 coinja között nem szerepelt. Türelmetlen voltam, nem gondolkoztam és nem néztem utána. Egy profi persze talán kereshetett volna vele, én csak azt akarom mondani, hogy a noname coinokkal vigyázni kell, főleg ha rövid időre és/ vagy nagy emelkedés után veszed. Mint én. (Attól persze, hogy noname, még lehet jó üzlet, és fordítva. Csak egy kis kapitalizációjú dolgot könnyebb megmozgatni. A kivétel - BCH - erősíti a szabályt.)

    [ Szerkesztve ]

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák