Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syrus

    tag

    Sziasztok!
    Nálam idén diagnosztizálták a Crohn-t, de kisértetiesen hasonló tünet sorozat mutatkozott 2004-be rajtam, csak nem találták meg a góc keresés folyamán. Akkor elég nagy lelki trauma ért és visszagondolva szerintem az váltotta ki aztán megoldódtak a dolgok és eltűnt minden tünet, tíz évre, minden féle gyógyszer és diéta nélkül (én sem értem, hogyan :) ).
    Idén szintén voltak gondjaim, most megint beköszöntött, fogytam 12 kg-t, hasmenés, izületi gyulladás, szivárvány hártya gyulladás.
    Már paleózom. Elkezdtem mielőtt diagnosztizálták és kezelték volna. Jobb lett. Aztán a diéta és a vitaminok mellett beszedtem 97 db Xalazant (hagytam 3 db-ot vész esetére) és tünetmentes lett (a fisztula is), jelentősen javult az izületi gyulladásom is és a szivárványhártya gyulladás is megszűnt.
    Mondjuk nem várom el, hogy 33 év megevett szemete kiürüljön pár hónap diétától és magammal is többet kellene törődnöm, de haladok a gyógyulás felé és jól kezelhető, fájdalom mentes a dolog.
    Szóval javaslom, hogy a lelki okait is vizsgáljátok, és a mókus kerék mellett, lazítsunk is egy kicsit és élvezzük az életet.

    Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségei miatt magunkon bosszút állni!

  • Syrus

    tag

    válasz Findzs #653 üzenetére

    Igen, a jó minőségű élelmiszerre mindenkinek érdemes odafigyelnie (a nem paleósoknak is), hogy ne ipari szalonna darálékot a disznó börkét egyen "parizer" néven. De méreg anyagok sajnos még a bio vagy háztáji termelésből származó élelmiszerekbe is felszívódnak. Sajnos ez a XXI. században kiküszöbölhetetlen, a gyárak füst felhőin keresztül eső csapadékok a szennyezett folyókból a talajba kerülő mérgektől nem tudják megvédeni a biofarmokat sem. De ha már autómatikusan oda figyelsz és körültekintően szerzed be az élelmiszereket, akkor a placebó hatás is működik, ( ha egészségesen eszel egészséges leszel. :) )
    A paleóval bajt nem csinálsz, szerintem túl nagy akaraterő sem kell hozzá.

    Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségei miatt magunkon bosszút állni!

Új hozzászólás Aktív témák