Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyek2

    senior tag

    válasz bbdzyx #48902 üzenetére

    Te is unod már, én meg azt, hogy személyeskedsz.
    Eddig hallgattam, de lássuk akkor, én hogy tudok személyeskedni.
    Én kikapcsolódásként játszom, ahogy azt fentebb olvashattad volna, ha arra is figyeltél volna. Pontosan tudom hogy nem leszek se világ-, országos-, de még megyei bajnok sem, mert nem célom!
    Te oltasz itt engem mintha lángolnék, de mi van veled? Nem ismerlek, nem láttalak játszani, nem tudok rólad semmit, de a te elveid alapján, ha megnézem a profilodat, én is egy teljes jellemrajzot mondhatok rólad, és a játékodról.
    Szerintem te piszok nagy bunkó vagy! Tudod tán, hogy mikor kezdtem a játékot? Hány nap alatt játszottam 130 órát? Játszottunk már együtt/egymás ellen, kifigyeltél játék közben? Megmondod milyen játékos vagyok, abból, amit elmondtam magamról pár dolgot? Rangomból és az órák számából, valamint hogy azt mondtam nem vagyok első osztályú játékos, benned telesen körvonalazódott, sőt már pontosan tudod melyik játékos vagyok?!
    Kib_szott nagy mágus vagy! :C Le a kalappal! :DDD
    Az alapján ahogy vélekedsz, és amiket sejtetsz magadról, biztos jobb játékos vagy mint én! Ez nem szarkazmus, ezt így gondolom. Anyukád biztos büszke rád! (Na ez volt a szarkazmus)
    Akarok-e jobb játékos lenni mint te?
    -Nem érdekel milyen játékos vagy, és nem áll szándékomban senkit túlszárnyalni. Számomra ez nem egy verseny.
    Akarok-e falak sarkain átlőni, hogy élvezhessem a játékot?
    -Anélkül is élvezem.
    Érdekel hogy mit gondolnak a magadfajta tirpákok?
    -Tudod a választ.

    Azt mondod, te nem találkoztál még hackerrel a játékban hosszú éveid alatt? Hát te k_rvanagy mázlista vagy. Múlt héten botlottam bele egybe, ami jó sztori, lejjebb le is írom, csakhogy tudd milyen is az.

    Szögezzük le: NEM személyeskedtem, nem az atyai áldásodért jöttem fórumra, hogy megáldj, milyen remek játékos vagyok/lehet majd belőlem!
    A kritikát tisztelettel elfogadom akár negatív, akár dícsérő. (Utóbbi természetesen jobban esik.)
    A hangvételből, ami átjött a megfogalmazásodból már az első kommentnél el kellett volna küldjelek a halál f_szára!
    Kevesen szeretnek bunkókkal játszani/játékot megvitatni.
    "Gold novában pedig nincs boostolt ember, hisz onnan szinte csak feljebb van. " Már megint tévedsz.
    "sokan az alapokkal sincsenek tisztában, mégsem magukban keresik a hibát elsősorban."
    Te talán magadban találtál hibát az elmúlt beszélgetésekben?
    Rólam: Hogy noob vagyok-e? Megmondja az, aki játszik velem/ellenem. NEM TE!
    Szar a technikám? Lehet. A stratégiáról egy szó sem esett. Ja hogy ez egy lövöldözős játék, csak menni kell és lövöldözni. "Ahhaaaaa"
    Alacsony a rangom? ÉRTETTEM URAM!!! IGENIS URAM!!! (Majd ha a katonaságnál szolgálunk, számítani fog)
    Addig meg kinyalhatod a seggemet a lekezelő stílusod miatt!
    Veled befejeztem a beszélgetést!!!

    Xero: Köszi a részletezést. Toltam az 1.5-ös cs-t is, de semmirevaló netünk volt, szóval az online tanulás játékból, nem volt jellemző :P
    Tüzelés makrót se használok, ne értsd félre. Láttam egy csapattársnál, ennyi az egész. Kapott-e érte valamit, én azt nem tudhatom.

    Na és itt a hacker sztori:
    Könnyedben infernot toltuk, az "A"-ra mentem aniterroristaként. Felugráltam a teraszra, az ajtó mögötti részről akartam hátba támadni, mert 5 körön át lealáztak minket azon a folyosón.(utólag már tudom miért)
    Először teljesen hátra beguggoltam, de hamar rájöttem, hogy az nem lesz jó, előrébb mentem, és már nem guggoltam, álltam. Ahogy megálltam, kb másfél másodperc és kilépett elém, és csutkára fejbe úgy, hogy egy léptét nem hallottam.
    Ja és ebből gondolom hogy hacker, mi? Neeem... Megnyomtam a visszajátszás gombot. :C
    Folyosón már egy tárat belelőtt a falba AK47-el úgy hogy a guggoltam és a kereszt a fejemen volt, aztán miközben tárat cserélt, én épp akkor mentem előrébb, majd a következő tárat akkor ürítette a fejembe. Már a falat elkezdte lőni a második tárral is. Ez már fura. Ami teljesen világossá teszi az az, hogy sem a lövéseket, sem a tárcserét, sem a lépteket nem hallottam. Pedig azóta játszok többet a játékkal mióta megvan az új fülesem.
    Na ebbe kössetek bele :D :DD :DDD

    A többi fórumozótól pedig elnézést a fenti hangnem miatt! :(

  • gtamate2

    veterán

    válasz bbdzyx #48902 üzenetére

    Nem gyorsabb mintha megvárnád a végét a töltésnek, viszont kevesebb ideig hallatszik a töltés hangja ez a legfőbb előnye, amellett gyorsabbnak érződik szerintem is, de lemértük.

    sanyek2: No offense de később rájössz majd hogy mennyire nem ismered még a játékot. Anno ugyan azt hittem hogy már nagyjából tisztában vagyok ~250 órával a dolgokkal de később mint kiderült nagyon nem. Mindig van olyan taktika/spot/fegyver amit meg kell tanulni kezelni/használni a játékban.
    Most azt mondom hogy kb 1000 óra után kezdtem érteni a játékot.

    [ Szerkesztve ]

    *Sn0w

  • he7edik.

    addikt

    válasz bbdzyx #48902 üzenetére

    Már hogyne lenne makro GO-ban. Pont itt a PH-ról mentem valakivel (talán ni-vel) 5-ös premadeben MM-re. Az egyik srác konkrétan dupla akkora sebességgel lőtt Tec-9-el mint normálisan. Kérdezték tőle hogy azt meg hogyan? Ő mondta hogy van valami közép-gagyi A4Tech vagy Genius egere és ahhoz vani ilyen makro.

    Égő szöveg a flém vázon

Új hozzászólás Aktív témák