Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz lemusz #70223 üzenetére

    de pont nem számít szerintem, hogy hány ranggal van feletted az illető, ha egyszer az az illető a rendszert kijátszva indul játszani ellened.

    mindegy, én elfogadtam az érvelésed arra vonatkozóan, hogy lehet - mint minden mást az életben - normális keretek között tolni ezt a szmörf témát. azt viszont továbbra sem tudom elfogadni, hogy ha még pont annak áll feljebb, aki....mint írtam, a rendszert kijátszva indul ellenem játszani. és nem, továbbra sem védem az anyázókat, mert azt én sem tűröm. udorító emberi viselkedés az, amikor valaki reflexből elkezd fröcsögni, anyázni a másikra és ahogy írtad, nem gondol bele, ő vajon mit hibázott. ezt aláírom. csak arra kérlek, ne próbáld ezt úgy kiforgatni, mintha ettől tök normális dolog volna a fentebb leírtak szerint szmörfködni. maximum ugyanúgy eltűrt dolognak tekinthető, mint az anyázás.

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák