Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    Nem teljesen értem ezt a sok csalózást.
    1.6-on nőttem fel....na ott tényleg majdnem minden meccsen csalt valaki.
    Rage-eltem is minden meccsen mindenkire, hogy "EZ CSAL, EZ IS CSAL"....tiszta rinya voltam.
    CSGO-val ez rengeteget javult. Sokkal kevesebb csaló van, prime acc óta meg pláne.
    Csak MM-ről tudok jelenleg nyilatkozni, mert kb csak azt tolom, de idejét nem tudom mikor találkoztam egyértelmű csalóval. Najó nem olyan rég, de nem emlékszem mikor xD
    Szóval sztem ritka....akárki akármit mond...a rinya megy ezerrel. Nem mondom... én is meg szoktam jegyezni 4-5 meccsenként 1-2 emberről, hogy hmm, most érdekeset lőtt, meg most is....de azért a fullos csalózástól full messze vannak ezek. Lehet bölcsebb lettem, lehet lenyugodtam (nem hiszem egyébként, mert a saját faszságom meg a játék úgy
    Nem tudjátok ti milyen volt az 1.6....ahhoz képest a Prime MM mennyország. Persze sírni, csalózni mindig lehet ;]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák