Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    Köszi a segítséget!

    Nagyon jó kis fórum ez, igazán gyorsak a reagálások!

    1. Dexter - Köszi a tippet, sajnos ez nem igazán járható út, pláne, hogy most gondolkodom az Ubuntura áttérést. Ott a 9-es változattal állítólag menni fog. Ha van ötlet Ubuntu alatti grafikai programhoz, akkor azt szívesen várom! Amúgy soha nem tanultam, csak csinálom. Közben alakul minden... Ha most még egy másik progit meg kellene tanulnom, biztosan nem lennék boldog! Köszönöm a segítséget! :)

    2. Beniman - Nekem a teljes anyag van 1 dokumentumban. 2 külső és a belső oldalak. Így lett 320 MB a mérete. Amit ajánlottál, azt kipróbálom a következő munkámnál! Nagyon köszi az ötletet! :R

    3. VectorworksH - Tetszik az ajánlatod, de az ár meglehetősen sarkallatos pont! Illetve az is számít, hogy milyen távolságra vagyunk egymástól, mivel fotózás is van, amit szintén én csinálok. De biztosan megoldható lenne ez is, esetleg ez marad nálam és küldöm FTP-n ami kell... Szóval, lécci mondj egy árat, amiért elvállalod az anyag nyomdai előkészítését, milyen formában képzeled a munkát! Lécci az e-mail címemre küldd a választ! Köszi! :)

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák