Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eagle16

    addikt

    válasz <MZ/X> #188 üzenetére

    Najó, ezt így, itt úgyse lehet elmagyarázni, nem aztmondtam hogy nemtudok játszani, mert béna lennék(és még öreg se vagyok :P )Németekkel is tudok nyerni, de ahogy írtam, jobban kell taktikázni, jobban át kell gondolni a dolgokat...Azt is tudom hogy Motor vs. AT témában ki a nyerő, meg a többi hasonlót, amiket leírtál.Mióta kijött a játék, azóta játszok vele, szóval ilyeneket nekem nem kell magyarázni.

    Köszi a replayt, remélem 1.7-es :U

    [Szerkesztve]

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

  • frame>24

    addikt

    válasz <MZ/X> #188 üzenetére

    szintén köszi a rep-et...és szintén 1.70-es-sel játszom, a game-et magát ugyanúgy megjelenése után nem sokkal már elkezdtem tolni...

    -sniper: kegyetlenül lassan készül, nagyon drága, 340 Ft,- (manpower ;] ) könnyen lekapják lopakodva is (+ csak 1 egységes unit), szal... :(
    -88-valóban frankó, ámde immobil, satchel charge azonnal leküldi, ~drága, csak frontline határáig helyezhető...
    -Tigrisből max 1 lehet asszem, ha nem, akkor bocs, de a terror doktrínásat büdös életbe nem fejleszted, s asszem a blitzkrieg-eset sem, mivel bonus egységek, NEM építhetők szabadon, (asszem nemigen hat rájuk a veterancy...)
    -tigrisekkel ellentétben pershingből egyszerre 2 lehet....(megintcsak, don't forget about FIELD REPAIR - nem ua., mint pioneer-ekkel osonva javítani a tankot)
    -stromtrooper: ezt spec. nemtom, de a folyamatosan ömlő AT-k ellen szvsz előbb utóbb besül...
    ELISMEREM, h egyáltalán az amók csítes áradatát (--->AT) egyesített infantry-rush-al érdemes ostromolni, ámde még mindig ott van, h az ágyúk hatására könnyen átcsapnak pinned ill. supressed státuszba...
    de ez is csak 1 vélemény...(e megjegyzést valóban mindenki minden hsz-e alá képzelhetné..)
    nagyon kíváncsi leszek rep-re...

    [Szerkesztve]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Új hozzászólás Aktív témák