Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • W666W

    tag

    JELENLEGI VERZIÓ

    LETÖLTÉS
    COMOD DRAGON 1.0.0.5

    Release Note

    COMODO Dragon Release Notes:
    Comodo Dragon internet browser is based on the source code of Google Chrome browser but has a number of improvements, which includes fixes some privacy and security improvements.

    ADDED Certificate Domain Validation checking warning
    Comodo Dragon uses advanced domain validation technology originally developed in Comodo Verification Engine. It performs additional analysis of a domain's SSL certificate to warn about those that been issued with Domain Only Validation.

    FIXED Client identification number privacy issue.
    Comodo Dragon fixes this privacy issues, which exists in Chrome browser. Chrome creates an ID for each client (user). This security gap theoretically can be used to identify a user. This ID has been removed.

    REMOVED RLZ-Tracking capability.
    RLZ-Tracking is a Chrome's feature which informs Google about when and where the browser has been downloaded. This capability has been removed in Dragon. This has been done to protect user privacy

    COMODO's traditional product update technology is used.
    Dragon uses COMODO's own installer and update technology. Chrome, on the other hand, checks for updates and makes update via Google Updater, legality of which was put under question by Red Bend Software. Google Updater was entirely eliminated in Dragon

    REMOVED error reporting mechanism.
    Error reporting is used by Google to find and remove problems in their software however the information, which is sent to Google, includes some data about the computer's software. In case it this information is intercepted by an attacker, it can be used to reveal vulnerabilities in the computer's security system. COMODO Dragon has eliminated this mechanism is order not to compromise user's security and privacy.

    REMOVED installation time-tracking.
    COMODO's installation technology doesn't use and store information about when the software was installed and updated, all actions are based only on your current version number, whereas Chrome installation stores detailed (up to the second) information about software installation time

    ADDED smart software removal
    During software remove Dragon asks user whether he or she wants to keep user preferences data (home page, search engine customizing, etc) and leaves or removes user profile based on his or her choice. This is done for user's convenience. Leaving user's profile on your computer is recommended if you are going to return to using Dragon in future

    EXCLUDED remote error pages usage
    Dragon uses locally stored error messages (such as "Page not found"), whereas Chrome in its default configuration uses server-stored error messages. In Dragon information about your network input errors is limited to your browser instead of being sent to Google’s remote server.

    IMPROVED: Chromium 3 source code is used as basis for Dragon
    IMPROVED: DVCheck severity reduced. It's a warning now

    FIXED: Back button
    FIXED: Issue with '[at]' symbol

    ADDED: Search engines importing from Opera

    FIXED: New version downloading with UAC enabled
    FIXED: Activation request
    FIXED: Copyright information in AboutBox

    Ezek a Fix Infók a CD -röl...

    Szubjektív Véleményem
    Gyors gyors, meg biztonságos biztonságos, de közel sem olyan kezesbárány mint a FF..
    Pluginek tekintetében nagyon el van maradva a jelszókezelése botrányos szerintem..
    Azért azt ne várják már el hogy ujra bepötyögjem a 150 jelszavamat mindenhova, mert nem lehet a jelszavakat importálni, és exportálni...De a jelszókezelés kivételével Tényleg jó kis böngészönek néz ki
    Könyvjelzökezelése is olyan mint a CHromé meg kell szokni nem rossz de az sem FF szinvonal
    Miért mindig az FF -el hasonlítom össze ??? mert jelenleg szubjektív véleményem szerint a puginek miatt verhetetlen és annyival meg nem tud többet a CD hogy le kéne cserélnem ..De kezdésnek nem rossz, De ÉN jobban örülnék egy FF alapú böngészönek

    [ Szerkesztve ]

  • W666W

    tag

    válasz Rico33 #14 üzenetére

    Itt vannak a KÉPEK a mondandóm illusztrálására NEKEM az FF az alapértelmezett böngészüm és a CD NEM importálja a jelszavakat ennél jobban nem tudom megcsinálni amit kell..Szal nekem NEM sikerül..Meg rajtam kívúl igen igen sok embernek ha valami oksat tudsz mondani hogy mit rontottam el a képek alapján akkor nagyon szívesen veszem...Én 4 óra küszködés után feladtam és úgy repólt a CD a gépröl mint a pinty....

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #13 üzenetére

    FF-be a pluginek nem izgatnak nekem böngésző kell nem luxus merci. :U ;]

    Nekem FF-be talán 2 kieg volt.

    A Dragon simán kielégíti 1 átlag neten böngészni akaró kivánalmait akinek tényleg csak arra kell mint nekem pl, hogy menjen ide oda és gyorsan. Mert ugye a FF kezd olyan lenni mint 1 teherautó. :DDD

    Nos ezeket a kiegészítöket használom az FF-en ..nem csilli villi cuccok ha utánanézel a Fierfox add-on oldalon. Olyam kiegészítök amik KÉNYELMESSÉ teszik a Firefox használatát, és MÉG BIZTONSÁGOSSABBÁ ettöl még nem lesz luxusmerci, és gyanítom a CD-be ugyanúgy bele van integrálva jó egynéhány ....

    Én Imádom a Comodo-s termékeket de szerintem csak marketingfogásnak tünik, hogy a Goggle-alapjaira csináltak egy böngészöt ..PRIVI vélemény és egy kis elfogultság is dolgozik bennem de jelenleg Nekem legalább is nem a gyorsaság a minden egy böngészönél..ha már gyorsaság akkor OPERA 10.1 és nem egy Goggle klón...

    Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik hogy az FF ben is elférne mondjuk a kezdöoldal amin láthatóak volnának azok a lapok ahol elözöleg voltál de ennyi....

    a CD nem az FF és egy ideig sajnos nem is lesz az...Számomra legalább is nem

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #4 üzenetére

    A Comodo Dragon a legbiztonságosabb böngésző, legalábbis a Comodo IT-biztonségi szoftvercég állítása szerint,

    Azért a Korrekt tájékoztatás sosem árt.. ;] ;] ;]

    Mert a vastagon szedett mondat kicsit félrevezetö lehet bárki számára.. ;]

  • W666W

    tag

    válasz Rico33 #14 üzenetére

    Van egy rossz hírem bizony a GOGGLE CHROM az importálta a jelszavaimat


    Nagyon Úgy Néz ki hogy ez a "furcsaság" csak a COMODO DRAGON sajátja vagy lehet hogy ez 3-as motor sajátja ????

  • W666W

    tag

    válasz Rico33 #27 üzenetére

    Mi az alapértelmezett Böngészöd ????
    Mert nekem FF 3.6..IE -el nem probáltam elképzelhetö, hogy az IE dolgait rendesen importálja..
    DE mint fentebb írtam ez a probléma csak a CD-nél lép fel ugyanis ha az eredeti Goggle CHROME-ot rakom fel akkor meg simán importálja az FF összes cuccát könyvjelzöket jelszavakat mindent..
    Ma megint rászántam egy jó órát hogy valahogy becsalogassam a CD be a jelszavakat de sehogy sem sikerült ugyhogy hagytam a fenébe az egészet és majd ha jön egy ujabb kiadás akkor kap esélyt újra addig Nálam feketelistára került

  • W666W

    tag

    válasz Rico33 #29 üzenetére

    Milyen oprendszeren ????

    ÉN WIN7 32 bitet használok..

    [ Szerkesztve ]

  • W666W

    tag

    válasz Rico33 #32 üzenetére

    Én már nem tudom miért nem importálja de feladtam...Még majd a külsö Comodo fórumon megnézem hátha írtak róla valamit azt ha ott sem találok semmit Én lemondok a CD röl... :(

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #38 üzenetére

    Mi köze ennek ahhoz hogy van egy Díjnyertes Tüzfaluk ?? azért mert valaki finom sütit süt még nem biztos hogy mondjuk a spenótjuk is ehetö...
    tehát nem biztos hogy minden jó az amibe egy cég belefog..dicsérhetö, hogy akarnak egy BIZTONSÁGOS böngészöt, de Én tartom magam ahhoz az állításhoz hogy ha már egy nyilt forráskódu böngészöhöz nyultak akkor inkább egy FF klónt kelett volna csinálniuk..

    Az FF ben kicsivel több potenciál rejtözik, szerintem mint a CHROME ban..
    De ettöl még a CD lehet majd egy jó kis böngészö de ha már tényleg Jót akartak akkor miért a 3-as alapra készítették??
    Nem lehetett volna a 4-es alapjaira csinálni?? vagy most amikor már kijött a 4-es valahogy átírni a 4-esre ???

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #44 üzenetére

    másrészről 1re tönn felől hallani hogy lassan olyan lukas mint az IE...

    Ezt a marhaságot honnan veszed már megbocsás... :Y :Y :Y
    legalább egy cikket beraknál arról amit írsz légyszives

    egyébként melyik a legbiztonságosabb böngészö ??

    Egyszerű a válasz: Egyik sem. Mindig az a legbiztonságosabb böngésző, amelyiket a legkevesebbet használnak. Én már rég nem azzal foglalkozom, hogy melyik a biztonságosabb, az ilyenek nem is érdekelnek, egyszerűen a kezelhetőség, használhatóság, és a kényelem az, ami a szempont nálam. És ebben - jelenleg - A Firefox nálam a nyerő.

    De ha biztonság akkor a számok
    Jelenleg az FF -hez biztonsággal kapcsolatosan 320 !!!! kiegészítö található ami az FF müködését nem lassítja viszont a biztonságát javítja...
    Jelen pillanatban a CD még a kiterjesztéseket sem támogatja majd csak valamikor blablabla...

    De tovább megyek itt egy cikk arról hogy igen tényleg vannak hibák az FF ben DE általában mikor egy ingyenes böngészö nagyobb részesedést szerez egyböl megjelennek az olyan "szakik" akik még a kákán is csomót keresnek és pl a hozzád hasonló felhasználók meg szentírásként elfogadják ezt és ilyen fórumokon meg irkálják be a butaságokat

    Azért mert megjelent a CD attól a világ nem áll meg semmi forradalmiat nem csináltak ellentétben a FF-el

    csak csináltak egy CHROME klont ennyi nem kell hanyatt esni Töle mert egyenlöre azért szerintem
    az FF és a CD között fényévnyi a különbség / Erös tulzással természetesen /

    na de a Cikk

    Újabb kritikus hiba a Firefoxban?

    Egy kutató pont a nemrég kiadott biztonsági frissítésben javítatlanul hagyott kritikus hibát fedett fel a népszerű böngészőben. A támadók állítása szerint tetszőleges kódot futtathatnak a célpont gépén, már ha egyáltalán létezik.
    Újabb kritikus hiba a Firefoxban?

    Evgeny Legerov, a moszkvai székhelyű Intevydis alapítója – tehát nem a hasonló nevű, elhunyt színész – nemrég eleddig ismeretlen kritikus sebezhetőséggel bővítette a cég által biztonsági szakemberek részére árult programcsomagját. A hiba a Firefox 3.6-os verziójában XP és Vista rendszerek alatt is működik – konfiguráción nem tesztelték.

    Igaz ugyan, hogy a Mozilla nemrég javított három hasonló hibát – amelyek közül az egyik igencsak hasonló felépítésű – Legerov elmondása szerint ők más sebezhetőséget találtak. A Mozilla erre úgy reagált, hogy míg ők komolyan veszik az összes biztonsági hiányosságot, nem tudták még megerősíteni a hiba létét.

    Ellentétben nagyjából az összes hasonló, biztonsági hibákra vadászó céggel, Legerov csapata nem hisz abban, hogy a hibák publikálása előtt jeleznie kéne a programot karban tartó programozóknak.

    Amennyiben tényleg új a sebezhetőség, valószínű, hogy a rosszindulatú hackerek sem járnak messze a kihasználásától. Így aztán a megerősítést követően valószínűleg viharos tempóban készül majd a javítás; de jelenleg azt sem tudjuk, valódi-e a fenyegetés.

    Forrás:
    The Register

    [ Szerkesztve ]

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #47 üzenetére

    UGYANAZT A CIKKET RAKOD BE ????
    Bizonyíték hiányában nem tudni, valóban létezik-e az adott rés a böngészőben, és ha igen, mely verziókat és böngésző-platform kombinációkat érinti. Az exploitcsomag egy állítólagos vásárlója arra panaszkodik, hogy nem sikerült produkálnia semmiféle hibát Firefox 3.6, 3.5.8, valamint XP SP3 és Vista SP2 kombinációkkal.

    na ne röhögtess már.
    Nagyon Úgy néz ki hogy aki nem Dícséri a DRAGONT akkor az ne írjon ide vagy menjen másik topicba???
    Nem ömlengek a FF-röl de
    a COMODO-sok is kezdenek abba a hibába esni hogy van egy szuper termékük
    CIS / föleg a tüzfal és a HIPS /
    van egy elismert SSL licensz bizniszük
    azt most úgy gondolták, hogy mindenbe belefognak....
    Én úgy érzem jelen pillanatba a DRAGONNAL még a melléfogás stádiumában tartanak..ugy is mondhatnám hogy elindultak egy úton de nem kell hozzsanákat zengeni egy olyan Böngészöröl aminek az eredetijéböl is már az 5-ös verzénél tartanak a Comodoék meg még mindig a 3-asra építkeznek....
    Azt itt jön az egy valaggal több szék szindroma ugyanis azért nem halad gyorsabban a DRAGON fejlesztése korszerüsítése, mert mindenki az ÚJ CIS-en dolgozik és nem sok kapacitás van az egyéb projektekre..amire meg belefognak majd egy nagyobb fejlesztésbe addigra meg elszalad melletük a többi CSAK BÖNGÉSZÖVEL foglalkozo cég...

    Félek hogy a DRAGON is egy kis idö mulva ugyanugy a kukában fogja végezni vagy be lesz valahova integrálva mint sok egyéb progijuk....
    ha nem hiszel nekem nézz id fel ott megtalálod a sor legaláján az archive progikat emennyi is volt...

    COMODO FORUM

    [ Szerkesztve ]

  • W666W

    tag

    válasz Matthewus #52 üzenetére

    Memöriazabálás jogos felvetés..Nálam a többi általad vázolt probléma nem jelentkezett soha még nem omlottak össze lapok a pluginek is rendesen müködnek

    Egy tévedést azért szeretnék eloszlatni nekem semmi bajom nincs a Dragonnal egyenlöre nem tetszik nem használom, de azzal a jelenséggel már igen van hogy ha a Comodosok csinálnak valamit az egyébként Igen JÓ CIS-en kivül akkor mindig Jön valaki aki úgy akarja beállítani mintha egy valami Hü de világrengetö megváltó dolog történt..Én nem Comodo ellenes vagyok, csak úgy gondolom hogy a cipész maradjon a kaptafánál...
    Én jelenleg az alábbi Comodo termékeket használom

    CIS 3.14
    CSC
    Comodo VE
    EASY VPN

    Tehát nem mondhatom Magamról, hogy Comodo ellenes vagyok csak nekem ez a böngészökészítösdi nagyon markentinges dolognak tünik..ráadásul ha azt nézem, hogy ugye nem egy új alapra építkeznek és azért valljuk be egy nem rossz CHROME -ot egy kicsit "kiherélték" ami nekeik nem tetszett belerakták a saját dolgukat és most / azt nem tudom hogy Ök mit vártak / de itt néhányan ugy kezelik aDRAGONt mintha ez a böngészö forradalmasítaná meg a piacot....

    Nekem csak ez a problémám.semmi több... ;]

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #51 üzenetére

    nem tudom ehhez nem értek de a Comodo informatikusai biztos tudják mit miért csinálnak. És ha népszerű lesz a böngésző akkor nem hinném hogy engeik veszni.

    Így van a mondat elsö részével 100% ig egyetértek,
    de a második részhez csak annyit hogy van a DRAGON nak egy olyan topicja hogy WHISLIST
    tehát hogy mit szeretnének a felhasználók, hogy belekrüljön a böngészöbe
    és ott ilyen " apróságokat " említenek
    KIVÁNSÁGLISTA
    Tehát szerintem attól nem lesz egy böngészö népszerü mert biztonságos ma már a felhasználóknak olyan igényük is van hogy pl szinkronizálhassák a különbözö böngészö kedvenceiket a jelszavaikat biztonságosan importálhassák exportálhassák ide oda böngészötöl függetlenül , meg ahogy olvastam, hogy a COMODO nak legyenek saját skinei pluginjai a böngészöjéhez....

    Szóval legyen a sárkány kezes mint a bárány/ hú de rossz szóvicc volt ;] /

  • W666W

    tag

    COMODO DRAGON 1.0.0.9

    New in this version:

    IMPROVEMENT: Domain Validation warning window shows extended error description.

    Letöltés

    COMODO DRAGON

    SILVER STAR Nálam most frissült és valami kegyetlen gyors lett :D

    ennyi a változás a korábbi verzióhoz képest ;]

    [ Szerkesztve ]

  • W666W

    tag

    NEW IDEAS COMODO
    Ha jól tudtok angolul ide írhattoik, hogy milyen funciókat szeretnétek majd látni at elkövetkezendö CD-ben....

  • W666W

    tag

    válasz Moonline. #57 üzenetére

    De csak azután miután a 4-es CIS-t befejezték most mindenki azon dolgozik

  • W666W

    tag

    válasz volvoguy #61 üzenetére

    (#12
    Ebben a kommentben leírtam a változásokat , hogy miben különbözik a DRAGON a CHROME-tól...
    A Változások listája is ott olvasható

    .

  • W666W

    tag

    válasz volvoguy #63 üzenetére

    Helyesírás ellenörzés egyik CHROME klónban sincsen benne....
    Pedig most már van egy pár
    A Comodo fórumán ezeket találtam

    Google Chrome 4.0
    Comodo Dragon 3.0.195.38
    Chrome Plus 4.0
    SRWare Iron 4.0.280

    ezek a böngészök használjál a Chromium alapjait....
    na szóval csináltam egy vircsaftot és feltelepítettem az összeset ...
    Csak és kizárólagosan azért , hogy kiprobáljam
    a Beállítások / személyes dolgok / import data another browser menüpontot és az megdöbbentö tapasztalat ért, hogy mint már egy jópárszor leírtam egyedül csak a CD NEM importálja az adatokat más böngészöböl
    Az igazsághoz tartozik az hogy a CD-n kivül mindegyik más böngészö a LEGFRISEBB nem béta 4-es verzió alapjaira építkezik míg a Cd 3.0.195.38-as verziószámmal fut.....

    Na mindegy érdekesség képpen írtam csak....

    Viszont ez a Chromium változat SRWare Iron tetszik de ha a CD be is végre tudnám importálni a jelszavakat azt használnám

    Kezdem megszokni a CHROMIUMOT. ;]

    [ Szerkesztve ]

  • W666W

    tag

    válasz Moonline. #68 üzenetére

    MI lett a verziószám ?? mert a Comodo fórumon még mindig 1.0.0.9 verzió van...
    semmi új..

  • W666W

    tag

    válasz Szavuskin #71 üzenetére

    COMODO FORUM

    Szerintem kisebb hibajavítások lesznek..Itt ugyanis nem említenek erröl a dologról semmit ;]

  • W666W

    tag

    válasz riki #76 üzenetére

    Ne haragudj meg de jelen pillanatban a CHROME egy rajkat ....
    Ha már mindenképp CHromium alapu böngészövel akarsz villogni akkor
    SRWare IRON

    "csak ennyi szutykot vettek k "i az alap Chromiumbol ;]

    Chromium vs. SRWare Iron

    a comodonál is jól látták, hogy az alap CHROME sok sebböl vérzik Föleg az adatbiztonság terén és elöszeretettel gyüjti és KÜLDI a felhasználóról az adatokat csak sajna Comdoék leragadtak a 3-as verziónál ugye

    jelen pillanatban az OPERAS és a FIREFOX magasan veri a mezönyt ...
    most lehet vitatkozni, hogy van Nálunk gyorsabb meg acid teszt blablabla de az fetebb említett 2 böngészÖ jelen pilaanatban más más oldalról de magasan verik a mezönyt..jön fel a CHROME de
    amíg egy olyan egyszerü dolog nincs benne , hogy pl más böngészö telepítése nélkül tudjam importálni más böngész ö adatait jelszavait stb addig hagyjuk lógva a dolgot..
    A CD nél már sokszor leírtam hogy egyszerüen nevetséges hogy hiába importálom a Firefox cuccokat a jelszavakat egyszerüen nem hajlandó importálni..
    AZ IRON már megteszi...

    Viszont ha NEM telepítem elözölehg mondjuk a Firefoxot akkor az istennek sem fogom tudni importálni a Firefox könyvjelzöket jelszavakat stb stb..

    ez egyszerüen vicc kategoria..

    nagyon sok olyan dolog van ami a CHROME és a chromium alapu böngészökböl hiányzik még éés a sebesség nem minden / legalább is Nálam / egy böngészönél

    Sokkal fontosabb a kényelmes használat testreszabhatóság és a könyvjelzök és jelszavak exportálása importálása ide oda

    Nagyon sok sebböl vérzik még a CHROMIUM Jó utón haladnak de még sok sok víz le fog folyni a Dunán és Tiszán míg valamit letesznek az asztalra ami lesz olyan jó és használható mint az FF vagy az OPERA

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #88 üzenetére

    Azt szeretném megkérdezni Te szándékosan vagy ilyen vagy tükör elött gyakorlod...????
    SRWare Iron-t ha feltetted akkor észrevehettél volna kettö icikepicike fülecskét ...Na most ha azokra kattintottál volna igen meglepödve tapasztalod, hogy az ÖSSZES chrome kiegészítöt támogatja ugyanis ez mint írtam Chromium alapú böngészö ráadásulmár a 4-es alapjaira épülés nem a 3-aséra mint a DRAGON....
    Nem akarlak meggyözni, hisz nem is tudlak, hogy miért nem jó még a DRAGon
    De ha vennéd a fáradságot és tennél egy kisérletet akkor egyböl meglátnád és talán meg is értenéd, hogy miröl írok...

    na szóval szüz telepítés egy 120 Gigás vinyóra...
    WIN 7 felugrik majd a szüz oprendszerre Rakdd fel a DRAGONT..ennyi...
    na ha ezzel végzel navigál a beállítások menüben az adatok importálása részre és probálj már meg bármilyen más böngészö adatát importálni a DRAGONba

    igen nyertél nem lehet..Ahhoz hogy adatot tudj importálni ahhoz elözöleg kell egy FELTELEPITETT másik böngészö aminek az adatait majd importálni tudod..

    Nos ezzel szemben példának okáért az FF ben hogy is történik ez ????
    szüz Win 7 felugrik majd FF telepít és ott van lehetöség hogy az ELÖZÖLEG ELMENTETT böngészö adataidat importáld be a böngészödbe..

    EZ az a kényelm amit a DRAGON és a többi Chromium alapu böngészö nem nyujt...El tudod menteni a DRAGONBAN mondjuk maradva a példánál a jelszavaidat ?????

    Igen igen a válasz az hogy nem....de a CHROM nál lehet szinkronizálni igen DE CSAK AKKOR HA VAN GOGGLE fiókod.....

    Tudsz -e mondjuk json vagy HTML formátumú könyvjelzöt a DRAGONBA importálni ?????
    NEM NEM és NEM Miért ?? pedig oly egyszerü lenne nem ?? ja és Kénylemes is ????

    Erröl beszélek TE ...KÉNYELEM amit hiába a nagyfokú biztonság nem adja meg a DRAGON

    De szerintem hiába magyarázom ezt Neked ezt úgy sem érted meg....

    De a példánál maradva el tudod -e menetni a jelszavaidat mondjuk a DRAGONBA ??? van rá lehetöség Én úgy tudom hogy nincs ...El tudod menteni a könyvjelzöidet mondjuk htmol formátumba, hogy esetleg másik böngészöbe tudd importálni ??? Nem sajnos ezt sem lehet a DRAGONBA akkor mit lehet vele csinálni ?? Böngészni ?? igen böngészni már egy rakat böngészövel lehet amibe meg az elöbb említett dolgokat is el lehet intézni....

    Nem véletelen az hogy a 4-es Chromiumokban már támogatva vannak a Témák, és a kiegészítök....az 5-ben meg lesz még több olyan dolog ami már a többi böngészöben is meg van...

    tetszik testzik nem nem tetszik, de ez van

    van egy sárkányunk ami csak pöfékel de lángot még nem okád....dE majd szép lassan rájössz TE is csak nem fogod soha beismerni...

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #95 üzenetére

    Na mi van hiányzik a jelszó manager ????
    miért nem használod a DRAGON jelszókezelöjét ?? ja hogy nincs még benne ?????
    remélem azért kezded észrevenni, hogy nagyon behatárolt még a DRAGON ..nem rakok semmilyen hangulatjelek, mert úgy látom olyan vagy aki a homokba dugj a fejét és még akkor sem ismeri be a tévedését amikor már rászakadt a ház...

  • W666W

    tag

    válasz Arki #107 üzenetére

    Nekem igazából olyan apróságokkal volt gondom és van a mai napig hogy például :

    - Hivatkozások küldése

    / Nincs ilyen opció egyetlen egy Chromium alapu böngészöben sem __ vagy ha van nagyon el van dugva ____ mert amióta megjelent a DRAGON igaz fennt van, de nincs affinitásom arra hogy használjam is, mert ha van egy fontos cikk amit el akarok küldeni akkor NEKEM kényelmesebb az FF ben fájl hivatkozások küldése dolog mint az hogy címsor kimásol levelezö megynit majd a hivatkozást bemásolva elküldöm a levelet /

    - Témák, és kiegészítöket egyszerüen nem fogadta el , mert ugye a DRAGON a 3-as alapjaira készült / de ez hál istennek változik ebben a pilanatban :

    COMODO DRAGON 1.01.3

    New in this version:

    IMPROVED: Chromium 4 source code is used as basis for Dragon
    IMPROVED: Extensions support

    FIXED: Dragon uses default folder for downloads in Vista and Windows 7

    Key know Issues:
    *Extension icon makes options button to be moved out of the browser window
    -disabling extension helps to get access to Options button

    Innentöl kezdve lesz érdekes a dolog igaz nem probáltam ki de a jelszó kérdés úgy néz ki meg fog oldódni / igaz még mindig érdekes dolog, hogy csak akkor tudom majd a jelszavaimat importálni ha elötte felrakom mondjuk az FF -et és tutira húzom, majd utána a dragon, és akkor importálok /

    Igaz amit SILVER Írt a Last pass egy igen jó kis megoldás ezt a gondod megoldja és most már a DRAGONNAL is használható szerintem ha a Comodosok ebbe a részébe nem nyultak bele...ugyanis a 4-es alapjaira készült az új változat és az már támogatja a kiegészítöket , és témákat

    Visszatérve a könyvjelzökre azért Te is beláthatod, hogy elég macerás egy könyvjelzöt úgy elmenteni ahogy Te is leírtad az elérési utat..egy mezei usernak a Windows Föleg a WIN 7 könyvtáraiban kutakodni csak azért, hogy elmentse a könyvjelzöit ..hát nem is tudom.....Mennyivel egyszerübb lenne ugye ha lenn mondjuk a motorháztetö alatt egy olyan gombocska hogykönyvjelzök mentése azt az user elmenthetné a könyvjelzöitt mondjuk akármilyen formátumba a gépére majd az importálás gombra kattintva ha ujra telepítette mondjuk a rendszerét akkor csak simán elöveszi onnan ...

    ezek apróságoknak tünnek, de szerintem az apróságok is ugyanolyan fontosak mint mondjuk az hogy egy böngészö mennyirre gyors vagy biztonságos

    Ezt FÖLEG SILVERNEK ÍROM

    hiszen a böngészök esetében is mindenki mást tart fontosnak. Van aki a sebességet, van aki a bővíthetőséget, van aki a biztonságot, és van, aki a kompatibilitást tartja a legfontosabbnak. Mindenkinek más a tökéletes választás (ha egyáltalán van olyan).

  • W666W

    tag

    válasz Arki #107 üzenetére

    " A feljesztők pedig általánosságban a nagyobb %-ot célozzák meg először - lennének nekem is ötleteim, szerintem pl. a letöltésvezérlője übergagyi..., de ettől még nem fogják az én igényeimet előrébb venni :(. " nyilvánvaló hogy a többség érdeke az elsö az egyénnél :K

    Mivel köztudott hogy a külsö COMODO forumon Te vagy a magyar szekció vezetöje / a megfogalmazás lehet téves / szerintem azért nem biztos, hogy elvetnék az ötleteidet, Én személy szerint nagyon örülnék neki / természetesen akkor ha ez nem okoz fáradságot NEKED / ha pl felvetnéd az itt felmerülö ötleteket meg amit Te is hiányolsz letöltéskezelö stb stb , hivatkozások, mentése, könyvjelzökezelés ....
    A kinti CD fórumon láttam ilyen topicot, hogy mit szeretnének még a DRAGONBA a felhasználok, de sajna az angol nyelvtudásom nem profi ahhoz, hogy meg is fogalmazzam a gondjaimat / tudom tudom miért nem tanultam meg rendesen angolul ;] ;] /

  • W666W

    tag

    válasz Möbiusz #114 üzenetére

    jaj elnézést kérek egy FONTOS INFÓ KIMARADT :W :W :W

    az 1.0.1.3 BETA VÁLTOZAT
    egyébként minden marad a régiben magyar nyelvü stb stb ..
    Viszont ez már igen szerethetöre sikerült....Támogatja a Témákat a kiegészítöket.. :D

    A Könyvjelzökezelésben már lehet importálni HTML formátumban a könyvjelzöket tehát ha valakinek igy van elmentve egy csomo könyvjelzöje az szüz telepítés után be tudja importálni...
    / igaz a 1.0.0.10 ben is benne volt ez a lehetöség és itt kérek elnézést mikor azt írtam hogy a könyvjelzökezellés az elözö verzében botrányos Én voltam a balfék és azt nem néztem meg tüzetesebben.. :W :W /

    Jelszókezelés

    Kicsit macerásabb de mivel támogatja a kiegészítöket ez a verzió / BETA ÓVATÓSAN / így aki regisztrálta magát ide
    LAST PASS

    annak már gyerekjáték az egész....

    Összeségében ez már mint írtam NEKEM legalább is sokkal szimpatikusabb mint az elödje volt ás csak ajánlani tudom mindenkinek hogy próbálja ki....

    Csak egy apróság ehhez a Bétához ha sok kiegészítöt telepítesz akkor eltünnek gombok ugyanis a keresösávot nem lehet összeébhúzni :(( :(( / vagy legalább is NEKEM még nem sikerült /

    ha valakinek van erre ötlete legyenszíves leírni....
    a sávösszehúzás hiánya a DRAGONRA vonatkozik tehát az ötleteket is a DRAGONRA írjátok ne a chrome ra meg más chromium alapú böngészöre

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #116 üzenetére

    Ennél a Verziónál 1.0.1.3
    az LP-t is engedi minthogy az összes kiegészítöt...De most megint itt van a nagy kérdésem, hogy miért kell azt elrontani a COMODO-soknak ami JÓ ???
    jelen esetben miért nem engedélyezték azt ami alapbol a 4-es CHROME engedélyezi történetesen azt hogy ha feltelepítek egy kiegészítöt akkor AUTOMATIKUSAN ÖSSZEMEGY a keresösáv

    Na most ez mire jó hogy telepítem mondjuk a WOT meg a LP kiegészítöt és ennek következményeképp eltünik a beállítások meg a szerkesztés gomb.... :W :W :W

    .komolyan mondom, hogy ilyenkor durran el az agyam..Végre valahára kijött a DRAGON egy egészen normális változata ami már Talán használható lenne , mert támogatja azokat a dolgokat amiket kell és erre itt van ez az egyszerü dolog..Erröl írtam már jó pár oldalon keresztül, hogy ha a felhasználoi élményt elszurják ilyen ostobaságokkal , mert szerintem ez a dolog nem megy a biztonság rovására, ha meg szerintük igen títlsák le az add-on ok használatát..de mivel nincs letiltva akkor erre figyelhettek volna, mert a CHROME alapbol ugye kezeli....
    Azt megint itt vagyunk egy nesze semmi fogdd meg jól dologgal, hopgy jo jo kezeli a bövítményeket de vagy beraksz pár bövítményt és elvesznek gombok, vagy most még kihagyod a bövítményeket hogy használni tudd a többi lehetöséget....

    Tudom tudom, hogy még BÉTA de ez akkor is olyan dolog ami igen bosszantó... :W :W

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #117 üzenetére

    Nem kell leszedni a Régit automatikusan telepítés közben felajánlja azt hogy felülírja és megtart minden beállítást.... :K :K :K

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #121 üzenetére

    AZ LP nél valamit rosszul csinálsz mert minden tökéletesen müködik még így a Bétánál is..

    mit várok egy Comodo Bétától ????
    Már azt hiszem leírtam, de leírom mégegyszer mert úgy látom megint nem figyelmesen olvastál...
    Tehát Miért is kell olyan dolgokat kivenni a DRAGONBÓL ami ALAPBÓL BENNE VAN az alapként felhasznált verzióban ???? ;] ;] ;]

    Vagy is még egyszerübben :

    A DRAGON mostani kiadása ugye tudvalevö hogy a 4-es alapjaira készült , tehát nem volt "sok" dolguk a Comodos srácoknak / gondolom én / mint annyi hogy a saját képükre formálják a DRAGONT..
    Szerintem mit kelett volna csinálniuk ????
    A 4-es alap változatába a saját dolgaikat beleintegrálni, és CSAK azokat a dolgokat kivenni amit már az elözö verzióból is kivettek...
    Ennyi és akkor megmaradt volna / szerintem / minden ami JÓ a CHROME ban és még tettek is volna hozzá valamit....
    Így most megint jön majd szerintem még vagy 2 béta amíg kiforr ez az uj verzió és addigra már meg is fog jelenni a 6-os is

    Szerintem ennyi erövel akár az 5-ös bétára is támaszkodhattak volna , akkor ésszerübb lett volna egy béta kiadása, és amikor a fix 5-ös megjelenik akkor pár hét késéssel Ök is kiadhatták volna az ö DRAGONJUKAT....

    De mivel Én csak egy felhasználó vagyoik így csak a véleményemet tudom leírni a DRAgONNAl kapcsolatban ami Változott mert jobb lett mint az elözö de még mindig
    maradt az emberben hiányérzet..
    Metr azt gondolom hogy itt volt egy nagy ziccer amit a DRAGONNAl belöhettek volna és most úgy érzem min ha kihagyták volna a 100% os helyzetet ezzel a bétával..

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #123 üzenetére

    Figyi nem tudom emlékszel -e arra a bejegyzésemre amit párral fentebb írtam és csak ismételni tudom magam
    ami a cikkben leírtak hogy a CHROME-ba kiveszik azt már MEGCSINÁLTÁK !!!!!!!
    Hol ?? Hát Itt
    SRWARE IRON

    Nyugodtan nézzd csak meg elég sok mindent kivettek már belöle már a 4-es verzióból
    Lehet már a 4-es verzióból is jó böngészöt csinálni és a Comodosok is megcsinálhatták volna
    és nem BÉTA változatban...AZ Ieon sem az már régóta

    Be is linkeltem az oldalt ugyhogy megint nyitott kapukat döngetsz.. ;] ;] ;]
    erröl írtam akkor hogy vannak olyan Chromium Klonok amik ugyanazokat a biztonsági dolgokat megcsinálták mint a Comodosok pl IRON és Náluk müködik az ami a CD ben nem és mégsem ment a biztonság rovására..

    [ Szerkesztve ]

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #125 üzenetére

    Én vagyok a ...hogy mindig válaszolok, de mazohísta vagyok ;] ;]
    Egyszerüen megint butaságot írtál, mert az nyilvánvaló hogy a KLÓNOK készítöi MINDIG késöbb tudják a saját verziójukat megcsinálni mint az aki az eredeti verziót csinálják, ez adódik természetesen abból, hogy a GOGGLE fejleszti a böngészöjét
    Akkor ugye felvetödik a kérdés, hogy miért is jó ha valaki KLÓNT csinál?????
    ha elolvastad aZ IRON és a GOGGLE közötti különbségeket akkor máris tudod a válaszokat...

    A Klónok készítöi a saját arcukra formálják az eredeti szoftvert..Itt jelen esetben kivették azokat a szerintük biztonsági kockázatokat jelentö dolgokat amiket a GOGGLÉ ék majd csak az 5-ös verzében fognak kivenni..Több szem többet lát..kinek mi a fontos úgy alakítja át a bömgészöt..Azt mivel ez egy nyílt forráskodú szoftver / Open Source / ha jól tudom akkor a feltételeknek megfelelöen azt csinál vele amit akar....
    Néha néha bizony elöfordul, hogy a KLÓN jobban sikerül mint az eredeti

    PL ha van idöd nézzd meg milyen IE alapu böngésuöket csináltak, sé meglepödsz hogy a klonok mennyivel jobbak mint az eredeti IE..

    De Vissza ide a DRAGONRA és az IRON ra ha kijön az 5-ös GOGGLE biztosra veszem, hogy a KLÓNÓK is ugyanolyan jók lesznek , mert ugye sokkal könnyebb egy kész szoftverben a hibákat kijavítani....

    ITT is amíg a GOGGLE pl automatikusan telepítette a Google updatert azt ha nem veszed észre és nem tiltod le az automatikus indításokból akkor bizony a háttérben szépen dolgozik a megkérdezésed nélkül..Nos az ilyen folgok hiányoznak a két fentebb említett progiból..ez csak egy példa volt ami a KLÓNOK - ban nincs benne....

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #126 üzenetére

    ÉN IRONT használok, és még WOT kiegészítöt is és még nem tapasztaltam azt amit TE írsz...
    Leírnál pár oldalt ami nálad rosszul jelent meg ?????

  • W666W

    tag

    válasz Arki #133 üzenetére

    A JÓISTEN SZÓLJON Belöled :R :R :R

    Na le is szedem azt ha tényleg így van ahogy írták akkor marad a DRAGON az IRON helyett
    :C

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #134 üzenetére

    LAST PASS

    elnavigálsz ide itt bejelentkezel...majd bezárod a fület és használhatod DRAGON alatt a last passot..utána meg mindig csak be kell jelentkezni azt megy az.. ;] ;] ;]

    DE azért vannak furcsa dolgai a sárkányocskának..:)))
    De most már legalább ez a változat használható az add-onkat is nagyon faintosan megjeleníti.../ Zárojelben megjegyzem, hogy az IRON 5-ös azért már jobb DE ez is nagyon megteszi most már.. :D /

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #137 üzenetére

    ÉN soha a büdös életben nem fogom használni a GOGGLE böngészöt nekem ne telepítgessen a háttérbe semmit meg ne gyüjtögessen semmit ott nekem..Google updater meg anyámkínja....
    Marad az IRON 5-ös alpha meg a DRAGON....

    Habár szerintem megent lemaradtak a Comodos fiúk, mert még mindig azt mondom hogy ha ez béta meg javítás akkor nyugodtan kihagyhatták volna a 4-es verzét azt egyböl az 5-el kezdhették volna azt abból kiadhattak volna Ök is müködö Alphát vagy bétát vagy mittudomén milyen verziót..Na de ne legyek telhetetlen lassú víz partot mos majd egyszer.. ;] ;]

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #138 üzenetére

    Fogalmam sincs hogy miért kezeli másként a kiegészítöket :(
    Megint csak az IRON 5 alphára tudok hivatkozni ott minden tökéletes és pedig állítólag alpha verzió..)))

    Nekem pl a W.O.T kiegészítö nem müködik hiába raktam fel míg az IRON-on igen...
    De legalább a last pass meg a fordító az igen.. ;]

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #140 üzenetére

    Nyílt titok nem kell erre bizonyíték TE..A Google ebböl él, hogy figyeli a netezési szokásodat adatokat gyüjt azt úgy lövi be a hirdetéseidet...

    amúgy itt egy cikkecskkének a része

    Google Chrome/Chromium

    Kell-e még bármit mondanom? :-) Talán igen. Hiszen nemrég óta elérhető hivatalosan is a Google-től származó linuxos változat. Ennek kapcsán felmerült egy kis keveredés a nevek között: A Google Chrome a Google-féle változat, a Chromium pedig egy nyílt forráskódú projekt. A kettő között talán mindössze filozófiai a különbség: A Chrome névtelenül statisztikai adatokat gyűjt kereséseinkről és a neten való viselkedésünkről; míg a nyílt forrású Chromium nem tesz ilyet. Utóbbiban a frissítéseket kereső kódrészlet is ki van kapcsolva, rábízza ezt a Linux csomagkezelőjére - és milyen jól teszi!
    INNEN vettem

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #143 üzenetére

    ADDED Domain tanúsítvány érvényességi ellenőrzési figyelmeztetés
    Comodo Dragon használ haladó domain érvényesítés technológia eredetileg a Comodo Verification Engine. Ellátja további elemzését a domain SSL tanúsítványt figyelmeztetni azokat, állítottak ki, Domain Csak érvényesítése.

    FIXED ügyfél azonosító szám adatvédelmi kérdés.
    Comodo Dragon javítja ezt adatvédelemmel kapcsolatos problémák, ami létezik Chrome böngésző. Chrome létrehoz egy azonosítót minden ügyfél (felhasználó). Ez a biztonsági rés elméletileg lehet használni a felhasználó azonosítását. Ez az azonosító már eltávolították.

    Google fordításában szerintem ezért jelez be a Facebooknál is..

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #147 üzenetére

    a NO SCRIPT nevü jó kis szoftver az 5-ös verzió megjelenése után lesz elérhetö a Chrome ra..tehát ha a CD az 5-ös alapjaira készül akkor rá lehet majd rakni a NO Scriptet..

    Limket a kiegészítöröl linkld be légyszi..

  • W666W

    tag

    válasz W666W #148 üzenetére

    Azért az is nevetséges, hogy beállítok egy ablakméretet pl itt a fórumra majd kilépek bezárom a fórumot és amikro ujra jövök akkor megint állítanom kell az ablakméretet mert nem jegyzi meg....:)))))

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #151 üzenetére

    NA MOST KÉRNÉM A BIZONYÍTÉKOT AZ ÁLLÍTÁSODRA. MISZERINT ADATOT LOP.

    Elötte meg írtál olyat hogy mondat értelmezés..azt hiszem igencsak rászorulsz egy kis MONDATOLVASÁSRA is..Ugyanis ÉN NEM ÍRTAM HOGY LOP HANEM GYÜJTÖGET !!!!!!!!!!!

    Ugyanis a Google ebböl él az adatgyüjtögetésböl, meg a netezési szokásaid kifigyeléséböl amivel célzottá teheti a netezésedet..Na mos ennek érdekében Ki tudja mit meg nem tesz..Köszönöm szépen Inkább Ne..szépen menj be a Futtatás msconfig ba és ott az automatikusan indulo progikhoz..Ha nem csináltál semmit akkor ott találnod kell egy google updater nevezetü dolgot..meg a fene tudja mi is megy még a háttérben a feladatkezelöben szépen nézz utána..Amiben csak az az érdekes , hogy mikor a CHROME böngészöt telepíted akkor erröl egy szót sem tesz nem úgy mint pl a Quick Time telepítésénél ahogy ki lehet pipálni hogy az updater hova is települjön mit csináljon..
    meg ajánlom figyelmedben a CHROME EULA ját is probáld egy EULA elemzövel megnézni hogy milyen pontikra is bukkan ami adatvédelem és más szempontból is aggályos tuti lesz egy pár.. A Comodosok is majdnem ráfaragtak már a toolbarjuk miatt egyszer..
    Arról a nem kis érdekes dologrol, hoyg a CHROME megjelenése után nemsokkal au EUAL 11. pontját viharos gyorsasággal változtatták meg ..a 11. pont foglalkozott a felhasználó felé az adatgyüjtés és egyéb ehhez hasonló dolgokkal, hogy ha telepíti a CHrome ot akkor mikhez járul hozzá hoyg agoggle mit csinálhat stbstb..pontosan minden le van írva a CHROME EULA jában keress utána..Meg igenis aggáélyosak az ilyen dolgok..Lehet NEKED nma még nem de egyszer csak azt vezsed észre hogy hogy nem érdekes módon pont olyan linkek lesznek legelöl pl a goggléba amik TÉGED érdekelnek..vajon ezt honnan tudta meg a nagytestvér ?????

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #159 üzenetére

    Megfogadtam, hogy nem írok a marhaságaidra de egyszerüen idegesít az a sok agyatlan állatság és baromság amit itt összehordasz és firkálsz..Légyszives vagy PONTOSAN IDÉZZD AMIT ÍROK vagy NE célozgass senkire jó???? Tele van van a hócipöm Veled hülyeségeket írkálsz fafejü vagy és a homokba dugod a fejedet képtelen vagy arra , hogy objektíven láss dolgokat .Térj már észhez és írd lE a VALÓSÁGOT !!!!!
    Szóval ÉN azt írtam Hogy a CHROME böngészöjét nem, rakom fel HELYETTE inkább az IRONT használom, mert: és akkor BETETTEM A CIKKET !!!!!! amiben a TÉNYEKET !!!! ÉRTED BIMBÓ TÉNYEKET ÍRTAK LE !! Nem állítólag meg nem anyámkínja hanem a száraz tényket..

    TE TESSÉK ITT VAN TE !!!!! :W :W :W :W :W :W :W :W
    IRON vs CHROME 4

    Azt ha lefordítod akkor igen is látszik, hogy a 4-es CHROME van vannak olyan biztonsági dolgok amit Mind az IRON és Mind a DRAGON fejlesztöi kivettek, mert a felhasználoi adatbiztonságot SÉRTHETTÉK ezzel is biztonságosabbá tették a Böngészöt..
    egyébként meg azt is írtam, hogy nézzd meg hogy a GOGGLE miket rak fel a tudtod nélkül mindezt csak azért hogy minnél több INFÓT !!!!! ÉRTED INFÓT a BÖNGÉSZÉSI SZOKÁSODRÓL TTUDJON MEG !!!!!!!!!!!!!!!

    EZ TÉNY MIVEL EBBÖL ÉL ..
    De befejeztem itt és most VéGE Én vagyok a Hülye , hoyg még Néha benézek erre a fórumra... :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

  • W666W

    tag

    válasz qwefgh #196 üzenetére

    Valószinüleg csak annyi, hogy a dragonosok olyan biztonságossá tették a böngészöjüket, hogy nem mindegyik add-ont engedi használni ... ;] ;] ;]
    Azért egy kicsit vicces a Comodos fiuk hozzállása Dragon dologban..Nagy nehezen egymillió év késéssel kihozták a 6-os verziót amikor már ezer éve a 7-es Chrome megy egy rakat hibajavítással..Konkrétan olyan 180 hibát javítottak ki....
    Igaz azóta meg már a 8-ast is lehet tölteni még több hibajavítással....Ha így haladnak a böngészö fejloesztéssel akkor valamikor legközelebb majd a 8-as verzióval jönnek ki amikor már a Chrome már kb a 10-esnél fog tartani.....

    ÉN inkább az SRWARE iront ajánlanám annyirra van biztonságos mint a DRAGOn plus még bekerült a WIN7 böngészöválasztó paneljába is ami szerintem nem a véletlen müve...

  • W666W

    tag

    válasz SLYM #209 üzenetére

    Most olvasom csak Ritkán járok erre...
    Nos ÉN a jelszavak mentésére a LAST PASS nevü programot használom ..IE, FF, DRAGON, SRWARE IRON, CHROME alatt müködik..DE ha van Google fiókod akkor a szinkronizáció sem elvetendö dolog..DE a Last Pass a tuti szerintem

    Könyvjelzö kimentése nagyon egyszerü beállítások résznél könyvjelzökezelö megnyitása majd rendezés rész és ott van könyvjelzö exportálás importálása...sima HTML be elmenti a cuccosodat ahogy kell madj importálásnál vissza is lehet rakni a HTML kompatibilis mind az összes CHROME clone-nal meg az IE 9 bétával is az FF 4 el is lehet használni

    [ Szerkesztve ]

  • W666W

    tag

    válasz SLYM #215 üzenetére

    " Nos ÉN a jelszavak mentésére a LAST PASS nevü programot használom ..IE, FF, DRAGON, SRWARE IRON, CHROME alatt müködik.."

    Ezt írtam és ha elsönek telepíted akkor átveszi a jelszavaidat..Ha meg nincs sok jelszavad akkor meg a Last pass telepítése után ellátogatsz az oldalakra és a Last Passal megjegyezteted és LIFETIME meglesznek az jelszavaid..

    [ Szerkesztve ]

  • W666W

    tag

    válasz #41133696 #228 üzenetére

    " Használd nyugodtan az Alap Google Chrome-ot, közvetlenül a Google-től."

    Ja persze és az alap CHROME egy csomó baromságot telepít a háttérbe a megkérdezésed Nélkül...
    Itt csak a különbségek amik a gyári Chrome és az IRON között vannak, de úgy tudom, hogy a DRAGONBÓL is kb ezek lettek kivéve mert ...
    na szóval
    CHROME vs.IRON

    SLYM

    Szerintem mindenképp ha valaki Chromium alapú böngészöt akar akkor Srware Iron vagy a CD-t használja ne a Gyári Chrome-ot..De izlések és pofonok különbözöek....

    ÉN a Dragont csak és kizárólag az elkészülésének a lassúsága miatt hanyagolom....
    Mert mire aktualizálják a verziót annyi idö alatt egy terhes NÖ is megszül.... ;] ;]

    Ja és LAST PASS mindenképp kell mind a CD hez mind az IRON-hoz ..legalább is erösen javallott..A Többi add-on fakultatív..

    [ Szerkesztve ]

  • W666W

    tag

    Annyi még eszembe jutott a Dragonnal kapcsolatban hogy telepítéskor ott a Secure DNS szolgáltatás is ami azért "kicsivel " több mint amit az alap CHROME nyujtani tud a rengeteg háttérben elküldött infóval a Chrome szerverre a böngészési szokásaimról....
    Ccsak ajánlani lehet a Dragont is az alap Chrome-mal szemben csak tartanák egyszer a lépst a fiuk..:)

  • W666W

    tag

    válasz SLYM #218 üzenetére

    SLYM
    A Dragonnál a jelszavakat csak a következökböl tudod importálni

    Google eszköztár
    Microsoft Internet Explorer
    Firefox ha van telepítve....

    ezt az importálási lehetöséged eléred
    Beállítások ----Személyes dolgok ----- Böngészési adatok ---- Adatok importálása egy másik böngészöböl......

    De már írtam hogy ha a teljes last pass progit felrakod a Windowsos telepítöset a komplett csomagot az átveszi a jelszavakat...

Új hozzászólás Aktív témák