Új hozzászólás Aktív témák

  • W666W

    tag

    válasz #27441408 #13 üzenetére

    FF-be a pluginek nem izgatnak nekem böngésző kell nem luxus merci. :U ;]

    Nekem FF-be talán 2 kieg volt.

    A Dragon simán kielégíti 1 átlag neten böngészni akaró kivánalmait akinek tényleg csak arra kell mint nekem pl, hogy menjen ide oda és gyorsan. Mert ugye a FF kezd olyan lenni mint 1 teherautó. :DDD

    Nos ezeket a kiegészítöket használom az FF-en ..nem csilli villi cuccok ha utánanézel a Fierfox add-on oldalon. Olyam kiegészítök amik KÉNYELMESSÉ teszik a Firefox használatát, és MÉG BIZTONSÁGOSSABBÁ ettöl még nem lesz luxusmerci, és gyanítom a CD-be ugyanúgy bele van integrálva jó egynéhány ....

    Én Imádom a Comodo-s termékeket de szerintem csak marketingfogásnak tünik, hogy a Goggle-alapjaira csináltak egy böngészöt ..PRIVI vélemény és egy kis elfogultság is dolgozik bennem de jelenleg Nekem legalább is nem a gyorsaság a minden egy böngészönél..ha már gyorsaság akkor OPERA 10.1 és nem egy Goggle klón...

    Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik hogy az FF ben is elférne mondjuk a kezdöoldal amin láthatóak volnának azok a lapok ahol elözöleg voltál de ennyi....

    a CD nem az FF és egy ideig sajnos nem is lesz az...Számomra legalább is nem

Új hozzászólás Aktív témák