Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27441408

    törölt tag

    válasz Arki #107 üzenetére

    Mivel maga a CIS is tud magyarul nem meglepő hogy a Dragon is :)

  • W666W

    tag

    válasz Arki #107 üzenetére

    Nekem igazából olyan apróságokkal volt gondom és van a mai napig hogy például :

    - Hivatkozások küldése

    / Nincs ilyen opció egyetlen egy Chromium alapu böngészöben sem __ vagy ha van nagyon el van dugva ____ mert amióta megjelent a DRAGON igaz fennt van, de nincs affinitásom arra hogy használjam is, mert ha van egy fontos cikk amit el akarok küldeni akkor NEKEM kényelmesebb az FF ben fájl hivatkozások küldése dolog mint az hogy címsor kimásol levelezö megynit majd a hivatkozást bemásolva elküldöm a levelet /

    - Témák, és kiegészítöket egyszerüen nem fogadta el , mert ugye a DRAGON a 3-as alapjaira készült / de ez hál istennek változik ebben a pilanatban :

    COMODO DRAGON 1.01.3

    New in this version:

    IMPROVED: Chromium 4 source code is used as basis for Dragon
    IMPROVED: Extensions support

    FIXED: Dragon uses default folder for downloads in Vista and Windows 7

    Key know Issues:
    *Extension icon makes options button to be moved out of the browser window
    -disabling extension helps to get access to Options button

    Innentöl kezdve lesz érdekes a dolog igaz nem probáltam ki de a jelszó kérdés úgy néz ki meg fog oldódni / igaz még mindig érdekes dolog, hogy csak akkor tudom majd a jelszavaimat importálni ha elötte felrakom mondjuk az FF -et és tutira húzom, majd utána a dragon, és akkor importálok /

    Igaz amit SILVER Írt a Last pass egy igen jó kis megoldás ezt a gondod megoldja és most már a DRAGONNAL is használható szerintem ha a Comodosok ebbe a részébe nem nyultak bele...ugyanis a 4-es alapjaira készült az új változat és az már támogatja a kiegészítöket , és témákat

    Visszatérve a könyvjelzökre azért Te is beláthatod, hogy elég macerás egy könyvjelzöt úgy elmenteni ahogy Te is leírtad az elérési utat..egy mezei usernak a Windows Föleg a WIN 7 könyvtáraiban kutakodni csak azért, hogy elmentse a könyvjelzöit ..hát nem is tudom.....Mennyivel egyszerübb lenne ugye ha lenn mondjuk a motorháztetö alatt egy olyan gombocska hogykönyvjelzök mentése azt az user elmenthetné a könyvjelzöitt mondjuk akármilyen formátumba a gépére majd az importálás gombra kattintva ha ujra telepítette mondjuk a rendszerét akkor csak simán elöveszi onnan ...

    ezek apróságoknak tünnek, de szerintem az apróságok is ugyanolyan fontosak mint mondjuk az hogy egy böngészö mennyirre gyors vagy biztonságos

    Ezt FÖLEG SILVERNEK ÍROM

    hiszen a böngészök esetében is mindenki mást tart fontosnak. Van aki a sebességet, van aki a bővíthetőséget, van aki a biztonságot, és van, aki a kompatibilitást tartja a legfontosabbnak. Mindenkinek más a tökéletes választás (ha egyáltalán van olyan).

  • W666W

    tag

    válasz Arki #107 üzenetére

    " A feljesztők pedig általánosságban a nagyobb %-ot célozzák meg először - lennének nekem is ötleteim, szerintem pl. a letöltésvezérlője übergagyi..., de ettől még nem fogják az én igényeimet előrébb venni :(. " nyilvánvaló hogy a többség érdeke az elsö az egyénnél :K

    Mivel köztudott hogy a külsö COMODO forumon Te vagy a magyar szekció vezetöje / a megfogalmazás lehet téves / szerintem azért nem biztos, hogy elvetnék az ötleteidet, Én személy szerint nagyon örülnék neki / természetesen akkor ha ez nem okoz fáradságot NEKED / ha pl felvetnéd az itt felmerülö ötleteket meg amit Te is hiányolsz letöltéskezelö stb stb , hivatkozások, mentése, könyvjelzökezelés ....
    A kinti CD fórumon láttam ilyen topicot, hogy mit szeretnének még a DRAGONBA a felhasználok, de sajna az angol nyelvtudásom nem profi ahhoz, hogy meg is fogalmazzam a gondjaimat / tudom tudom miért nem tanultam meg rendesen angolul ;] ;] /

Új hozzászólás Aktív témák