Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    kristóf: Pontosítok: Értem én, hogy fizetnem kéne érte, de ezért nem fogok. Nem fogok azért fizetni, hogy adott pillanatban, egy végtelen hosszú folyamatnak egy rövid szakaszán picit gyorsabban haladjak. A haladás a játék része, nem azon akarok "spórolni". Játszani szeretnék, motivált szeretnék maradni abban, hogy játsszak!
    Én azt várom el egy ilyesfajta játéktól, hogy kössön le. Hogy ha buszozok vagy unatkozok, akkor legyen értelme a telefonomhoz nyúlnom és játszanom kicsit, úgy, hogy azzal fejlődik a - ez esetben - "paklim".
    Tehát pl el tudom képzelni, hogy fizetnék az alábbiakért:
    több chest slot
    több vagy többféle megoldható napi quest
    több tárolható deck sablon hely
    több, sűrűbb napi gift chest
    .... egyelöre kb ezeket látom játékból.
    Challenge-ekbe, clan eseményekbe lvl8-ig bele se pillanthatok, amik pedig gondolom komoly tartalmai "endgame"-nek.

    Tehát a 1000000 láda nyitásból fizethetnék 10-ért, 20-ért...de annak semmi értelme, mert elveszik a sok között.
    Valami maradandóért, ami lehetővé teszi, hogy tovább és "értelmesen" lefoglaljon a játék, azért talán hajlandó lennék fizetni.

    Remélem világos a bajom :-) Make me addicted! :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés