Új hozzászólás Aktív témák

  • Satariaaa

    tag

    Sziasztok!

    Nagyobb szünet után aktívan visszatértem a cocba és elgondolkodtam, hogy ismét alapítanék egy klánt! Régen volt, sikeres is volt, de az most mindegy! A tervem egy heti többször warozó, főleg nagyobb szintel rendelkező, aktív játékosoknak teret adó klán lenne! Csinálnék facebook csoportot is! Ez a terv! Az említett klánom után is voltak próbálkozások, mielőtt nagy szünetre mentem. Akkor szembesültem a sok kissebb szintű, kéregető, warozni nem akaró/nem tudó játékossal, aki nem szól egy szót se, majd lelép, mert a heverok csináltak egy másik klánt. Vagy csak egyszerűen jön, de ott sincs, full inaktív! Nah ilyet nem akarok! Egy jó csapatot szeretnék összehozni, akiknek célja, hogy warokat nyerjen, hogy menjen felelfele a ranglétrán a klán! Jó tervek! Komoly tervek! Kérdés, hogy lenne e akit érdekel? Kicsiknek tengernyi klán van, én egy masszívat szeretnék létrehozni, ezért is próbálnék valami "piackutatás" féleséget csinálni, mielőtt nekifogok! Azt nem akarom, hogy teletömöm 30-40es szintű játékosokkal és várjam a csodát, ami úgy se jön el! Jómagam max közeli th9 vagyok! Magyarul: 10-10 szintem van a hőseimből és csak a falaimat tolom 10re! Minden más pipa! Más klánba nem akarok menni. Szeretek foglalkozni ezzel, szervezni a saját klán dolgait. Van egyáltalán értelme nekiállni vagy maradjak inkább szabadúszó? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák