Új hozzászólás Aktív témák

  • buci868

    csendes tag

    válasz DopeBob #187 üzenetére

    small pálya méret ..hmmm nekem az nagyon kicsinek hatott én standaron játszok amit az alap beállítás dob 8 játékossal....

    nálam amit fentebb írtam immortal on Aztec-el rettentő unalmas lett a vége még válaszhattam is magamba hogy kulturális vagy űr vagy domination győzelmet akarok .... viszont ami nagyon idegesítő volt,hogy mennyire csal az AI.
    Eddig emperoron és itt immortalon is egyszer sem sikerült az, hogy legyen vallásom; most is még az 5 ből volt 2 hely, körönként 7 greatpeople ponttal törtem előrre én vezettem(ugye látni a többi játékos pontjait is) majd egyszer csak mind a két hely elkelt úgy hogy kb a 90. kör környékén jártunk és egyszerüen esélytelen, hogy addigra megtudja venni akár pénzért akár vallási pontokért mert az elején jártak és több ezzer kellett volna akár ebből akár abból hozzá.....
    ami tök fura még, hogy mind patch előtt és után is az AI egyszer sem épített légierőt, de még válaszlépésként sem vagy védekezés céljából sem mikor már 6-7 bombázóval szórom a városait.....azt viszont észre vettem hogy a patch után előszeretettel kezdett 2-3 csillagos seregeket csinálni....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák