Aktív témák

  • Felhasznalo9

    tag

    válasz shev7 #2502 üzenetére

    ''hat neharagudj de nagyon nem ertek veled egyet. Ha 100 bol 99 embernek boven eleg a 250 giga, akkor neked is legyen eleg,''
    Olvass vissza 2 hsz-t.

    Sajnallak, te ennyire vegtelenul optimista vagy? Vagy csak egyszeruen UPC-s alkalmazott/fejes vagy?:) Marmint, hogy ilyeneket irsz... Ez a nyilvanos es szandekos megtevesztes (lsd. korlatlan, de megse az... gondolom a konkurencia miatt nemcsak 2 ertelmu mondatokat kell, hogy megfoglamazznak, hanem kell a szandekos megtevesztes is) Ez jellemzo hazankra, buntet is a GVH szepen.

    elektro ezt irta:
    ''Én nem emlékszem, hogy azt írták volna,hogy korlátlan lesz a net,csak annyit írtak ,hogy a jelenleg érvényben lévő forgalmi korlátokat megszűntetik,és a kettő nem ugyanaz. ''
    Na en erre irtam azt, hogy teved, es le van irva, hogy korlatlan

    Azt hidd el, hogy a befolyo penzbol - meg mindig magasak az arak - nemigazan forditanak sokat a fejlesztesre, nem is celuk, epp ezert volt ilyen sokaig korlat, es ezert marad is. Erdekes, hogy mas orszagokban lehet korlatlan elerest nyujtani hasonlo sebesseggel?! Lasd pl. a vilagvarosokat, ahol tobb sokkal tobb internet-szolgaltato van mint MO-gon, es evek ota nincs korlat. Ha megtennek, csodbe is mennenek. Kis orszag, 2 szolgaltato osztozik (kartell:) ) a piacon, szinte csak 2... Azt csinalnak amit akarnak es addig ameddig nem lesz ujabb konkurencia, de ilyen kis orszagba ez szoba se johet. Magyarul, az van amit nyujtanak ozt csokolom. Nekem ne mondja senkiazt, hogy a tobb szazezer elofizeto kozul par szaz hardcore letolto miatt van a korlat (ha jobbna teccik FUP), mert ugyse fogom elhinni. De ezen vitatkozni teljesen folosleges, mert van ahol meg eheznek, mashol meg robbantgatnak, melyik orszagnak mi a baja, nekunk az jutott, hogy 1 honapban 4-en lopnak meg minket... :O (es nem a keses rablokra gondolok :( )
    Reszemrol lezarva a tema.

    [Szerkesztve]

Aktív témák