Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #9849 üzenetére

    Viszont én is be tudom állítani (éppen az egyéni profilozás kellett volna janos666-nak), nem kell a CCC, nem okoz hibákat (egyebeket is, nem csak grafikaiakat), nem foglalja a helyet, nem szemeteli tele a registry-t. :P CCC-ben ott van készen és megváltoztathatatlanul, ATT-ban meg igaz, hogy nekem kell megtalálnom, ha valami nem stimmel, de javíthatok is rajta, és többet használok ki a drága VGA-m képességeiből, mint aki CCC-vel csökkenti azokat (aztán jönnek az észkombájnok, hogy 4GHz-es i7 kell egy HD5870 alá :D ).
    Amúgy áruld már el, hogy ha semmit nem állítottam az ATT-ban, csak egy indítóprofilt csináltam a játéknak (minden más auto-n maradt), akkor mégis mi módon befolyásoltam vele a program működését, ugyanis köze nincs az egésznek a fényerő-szabályozáshoz. :U Én sem értem :B , de így működött. :DDD

    Nem értettél. :( Hogy melyik rutint válassza ki a driver, azt adja meg a szoftver (a játék), amely használja. Tudod, mint régen, amikor nem kellett aggódnia az embernek, hogy ha új konfigot épít, vagy csak kicserél egy alkatrészt, vajon mi nem fog működni rajta. ;)

    Ha a VGA-gyártóknak nem tetszik a profilozás, ne csinálják, aztán, ha valamelyik játék nem képes kezelni a VGA-t, akkor mutogassanak rá ujjal, hogy na, ezek a balfaszok nem tudják leprogramozni a megjelenítést. :(( De így a játékgyártók mellett minden user joggal szidja a profilozgatókat, amikor bugba fut, hogy ők sem képesek rá. :P

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Abu85 #9849 üzenetére

    Verziószámra és dátumra is újabb (beta) driverem volt (system driver, D3D és OpenGL driver verziószámok magasabbak voltak), de nem volt elég a CCC-t kicsrélni (az mondjuk régebbi verzió volt, ez az SC2-es még forró és ropogós), az egész drivert kellett. Úgy látszik egy korábbi verziót "dolgoztak meg" egyénileg, és majd csak a még későbbi verziókban lesz már benne ez is.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák