Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #10791 üzenetére

    Ja, ha 5 mp-enként van mintavétel a kártyából, az megint az én hibám, ugye? :F :P Lehet, hogy egy AMD CPU csak 5 mp-enként csinál valamit, így erre alapoznak, de nekem Intel rendszerem van, ami 5 mp alatt rengeteg dolgot elvégez. :)) Ugye, mennyire abszurd az érvelésed? :D :R
    Az ATT egy csomó mindent nem garantál, viszont rendben működik. :P
    Magasról leszarom, hogy az AMD mivel monitorozza a GPU-használatot, és hogy nekik mi a jó, mert ÉN vagyok a VÁSÁRLÓ, ÉN FIZETEK, ergo nálam kell rendben működnie annak, amit megvettem. Nem tudom, hogy lehetnek emberek akkora rabszolgák, hogy ezt a nézőpontot nem megérteni, hanem felfogni is képtelenek. :U ( A cégeket megértem, mert azoknak nyilván az a kényelmesebb, ha lenyomják a fogyasztó torkán, amit csinálnak.)
    Én inkább a te helyedben gondolkoznék el azon, hogy miképp képes egy ember egy "garázsban" mindazt egyszerűen megoldani, amire egy hatalmas multinacionális cég számos szakemberrel, műszerekkel, és lényegében anyagilag korlátlan erőforrásokkal nem (akar). :Y :DDD
    Azt hiszem, te még mindig nem érted meg (vagy tudod, de letagadod), hogy bármely gyártó elsősorban a maximális haszonra törekszik, és ha valamit el tud adni anélkül, hogy az tökéletesen működne, habozás nélkül megteszi (olcsóbb a marketing). Ez mindenféle cégre igaz, nem csak az AMD-re (elég a 890X chipsetjük tesztjét megnézni PH-n). Szimpla közgazdaságtan.

    Oliverda: Opportunisták véleménye nem érdekel, főleg, ha hamis axiómákat mantráznak. :P

    SzlobiG: Én még egyszer sem sértődtem meg. :U

    ADAM1337: Miért kellene elfogadnom? :F Ez a marhaságot azok (cégek) sulykolták az emberek fejébe, akiknek éppen hogy lusták rendes munkát végezni, mert az anyagilag kevésbé kifizetődő, aztán persze ezt szajkózza mindenki, akit beprogramoztak rá. Viszont örülök, hogy te legalább emléxel a nézőpontomra. :R

    gb4400: Látom, nem érted a lényeget, sajna sokan nem képesek mást levonni a vitából, mint amit te. Nekem is csak elvétve volt gondom ATI meghajtókkal, nV-val meg semmi (igaz, az régebben volt), viszont ez nem változtat azon, hogy nem tartom megfelelőnek a CC funkcionalitását (ha csak pár szón kívül többet is elolvastál volna :U ), ezért ATT-t használok (és még sokan mások is). Ha szükségem lenne olyan funkcióra, amely CC-ben van, használnám azt is, mert tudom, miképp megoldható, hogy ne verjék egymást keresztbe. Mindkét programot ismerem, a hiányosságaikat is. Amikor ATT nem támogatta a HD3870-emet, v. éppen a 4650-et akkor is CC ment a gépemen, önmagában nincs vele bajom (ha csak nem bugos, ami az AMD által elismerten sem ritka). De pl. nem tudom, tudod-e (nyilván nem, ha a hibátlan meghajtók mellett érvelsz), hogy HD3870-hez 8 hónapot kellett várni, mire normális meghajtót adtak ki, akkor hirtelen 20%-ot gyorsult a VGA-m teljesítménye. Persze, biztosan előtte is én kerestem a kákán a csomót, és a driverrel minden rendben volt, hiszen "természetes", hogy nem lehet hibátlan (csak gyakorlatilag a 3870 áráért egy 3850-em sem volt; persze, az is lassabb volt, addig, mint lehetett volna). :P

    Comrade92: Tényleg nincs. :P

    Lényegében sztem teljesen fölösleges azon vitatkozni (gyakorlatilag offolni), hogy melyikünk milyen nézőpontból látja a dolgokat, célszerűbbnek tartanám visszatérni a gyakorlati problémákra ahelyett, hogy mindenki újra és újra elmondaná az álláspontját. :R Ha meg senkinek semmi gondja az AMD meghajtóival, hát szüneteljen a topic 1 hónapig.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák