Új hozzászólás Aktív témák

  • CChryss

    csendes tag

    Lenne egy összetett kérdésem hozzátok, mert már nem tudok mit kezdeni a hibával, átnyálaztam a fél internetet, de nincs megoldás. Kérem akinek bármilyen ötlete van, írjon ide 2 sort.
    Ami adott Gigabyte lap, AMD FX6300 procival, Win 8.1, és amivel baj van: Giga HD 7970. Eddig a problémám ami volt, az újabb AMD driverekkel csinálta csak-de a játékok miatt ezeket kellett feltennem -, amikor HDMI-n rá volt kötve második képernyőként egy TV, rengetegszer villogott feketén. De teljesen össze vissza, sokszor egy filmet végig lehetett nézni, és semmi, máskor 5 másodpercenként 5 percen át. Ma feltette a VGAhoz az updatet a Windows kikapcsoláskor, és én ökör , pont most döntöttem el, hogy visszaszerelem a gyári hűtőt a VGA-ra. Alpenföhn Peter volt alatta, visszatettem a gyári coolert, és nem jön be a WIN startup után semmi, csak fekete képernyő. 2 óra bohóckodás, safe mode, DDU -val törlés, stb. sikerült működésre bírnom, de bármelyik drivert teszem most fel - még a béta, ami korábbi, vagy a friss Omega, vagy akár amit a win update felajánl, azonnal behal az egész és fekete képernyő látszódik. Amúgy nem melegszik, nincs gond, tehát nem hiszem, hogy a cooler szerelésnél csesztem el valamit. Csökkentettben tudom letörölni a drivereket, de ennél tovább nem jutok.
    Bármilyen ötlet, mi lehet a gond? KÖSZÖNÖM!

Új hozzászólás Aktív témák