Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz szacsee #13092 üzenetére

    Hali.
    Nekem is volt hasonló.
    Egyszer mikor töröltem a Win ből a drivert nem szedte le rendesen,és maradt egy,két fájl ami miatt nem ment fel a Catalyst.Csináltam Driver törlést az erre szakosodott programokkal.
    Illetve a winfosba megnéztem a maradékokat mindhiába.
    Mikor telepíteni akartam az istennek sem ment föl egyetlen driver sem akármit csináltam.
    Egyetlen megoldás ha az egész gépet ujjra húzza,mert én is napokat heteket szívtam még régen.
    Hasonlót lehet a programok telepítése törlésébe elkövetni.
    Mikor le szeded a Katát kérdezni fogja teljesbe szeded le vagy csak a Menegert.
    Volt mikor figyelmetlenül le szedtem csak a Menegert,és az istenért sem tudtam le szedni a többit ami benne maradt,és még a Kata sem indult el hibára hivatkozva.Illetve ujjra telepíteni sem engedte már a Katát amivel meg oldhattam volna a teljes törlést.
    Próbáltam ki keresni a mappákból minden,regtisztítót ki próbáltam Driver Sweeperel karöltve Csökkentett Módban ugyanazt az eredményeket produkálta mint amit fentebb le írtál.
    Szét szedet az ideg mikor állandóan akart a Winfos a neten a problémát megkeresni mindhiába.
    Ha megvolt tegye fel a bevált programot,vagy szedje le az AGP hez való legfrissebb Katát :R

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák